årets terrier utstilling

Regler og utregningstabell for Årets Terrier (mestvinnende på utstilling)

Årets Terrier 2016 finner du her

Årets Terrier 2015 finner du her

Årets Terrier 2014 finner du her

Årets Terrier 2013 finner du her

Årets Terrier 2012 finner du her

Årets Terrier 2011 finner du her
 

Har du resultater fra utstillinger + antall deltagere i gruppe 3 (inkl. York ),
så send disse som e-post til:  

 

ÅRETS TERRIER  2017

Endelig liste.

Mangler resultater fra:  Ingen.

1  NORD UCH DKV-16 NORDV-16 KBHV-17 WW-17 NV-17 SEV-17 SHYLOCH STATEMENT (H) (Kerry blue),
 Eier: Helge Kvivesen, Halden.
139/5
2  INT NORD UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15-16 DKV-16 NORDV-16 RABBEN`S
 QUARTERBACK (H) (Airedale),
 Eier: Halvor Sigfridstad, Arneberg. 

101/5

3  NJV-16 NV-16-17 GOLD MONARH FLUSH ROYAL (T) (Skye),
 E
ier: Trond Storsveen, Lier.
84/5
4 NORD UCH NJV-13 NV-16 CURIOSITY'S GALLANT GAME (H) (Silky),
Eier Astrid Irene Halseth, Trondheim.
77/4
5 INT NORD UCH NORDV-14 DKV-14 NV-16 RAGLAN ROCKET SCIENCE (H) (Skotsk)
Eier: Anne Karin Skår, Haugesund
69/5
6 N UCH CETE`S INVISIBLE SWEETHEART (T) (Cairn)
Eier: Geir Birkeland, Haugesund.
64/4
7  N SE DK LT UCH HEJV-15 FIJV-15 BEAUTYSTAFF'S DARK AND HANDSOME (H) (Staffordshire bull),
​ Eier: Marius Andre Ulriksen Lundemo, Hell.
62/4
8  N SE UCH JWW-10 KERZMIN BIAGIOTTI (T) (Kerry blue),
 Eier: 
Camilla Midthjell Bakk, Oppdal.
61/5
9  N DK SE UCH DKV-17 NV-17 KADELLY'S PLEASE PLEASE ME (T) (Cairn),
 Eiere: Veslemøy og Dag Arne Grønstad, Moss.
58/4
10 N UCH NJV-16 RAYSTAFF'S ACROMION (H) ((Staffordshire bull)
​Eier: Margrethe Stensrud, Strømmen.
50/4
11 N DK SE UCH NJV-14 NV-16 KADELLY'S C' MON TALK (H) (Cairn),
Eiere: Veslemøy og Dag Arne Grønstad, Moss.
49/2
12  US GR CH ENGA'S KING KOMPIS (H) (Silky)
 Eier: Astrid U. Baksetersveen, Brøttum.
48/2
13 N DK UCH NJV-16 DKV-17 KNØTTELITEN'S RUNAWAY BRIDE (T) (Jack russell),
Eier: Pietro Nucera, Jevnaker.
47/2
13 ​N UCH ANGEL POLLENTLA'S ISABELLA STAR (T) (Irish Softcoated wheaten)
​Eier: Gunn Kari Skauge, Lindås.
47/4
15 INT NORD UCH NV-11 NVV-16-17 HELVW-16 FIVW-16-17 VWW-17 HEVW-17 NORDVW-17 WHO`S ROCK THE BOAT (T) (West highland white),
Eier: William Russell Sim, Bardufoss.
46/3
15 INT NORD DK UCH NJV-13 NV-15-16-17 TER-ABYREX X-FIGHTERS (H) (Skye)
Eier: Gunn Anita Husby Hegseth, Fannrem.
46/5
17

NORD UCH DKJV-13 WIPEOFF`S BREAKING BAD (H) (Staffordshire bull),
​ Eier: Ingrid Berg Prante, Stavanger.

45/4
18 NORD UCH DINNYESVAROSI ORION (H) (Kerry blue)
Eier: Rita Johansen, Tromsdalen.
43/3
19 N SE UCH CKSTAFF ADVENTURE MADE SUNSHINE (T) (Staffordshire bull),
​Kim Andre Madsen og Cecilie Johansen, Jeppesen, Røyken.
40/2
20  NJV-17 SHYLOCH UNPLUGGED (H) (Kerry blue),
 E
ier: Unni Margrete Hanesand, Haugesund.
38/3
 

 

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44