Meny 

 

årets wheaten

 

Regler for årets wheaten finner du her. 

 

Årets wheaten 2016  

                                                                  

Hannhunder:                                               

Nr           Hundens navn                                                 Eiers navn           Reg. nr                                Ant        Poeng

1             Perfektibel's Fantastic Blue Noon           Hanne Sørløkk  NO48643/11     (5)          108

2             Wheatenhamran's Father To Son            Ranveig Isene   NO52529/12     (5)          102

3             Perfektibel's Born To Be Happy                                Torill  Hvalryg/Rolf-Gunnar Monsen       19933/06            (5)          100

4             Pure Devotion's Archimedes                     Camilla Sønslien NO36510/11    (5)          93

5             Finest Call Break Every Rule                       Anita Kjelsås        NO45461/14    (5)          86

6             Knauslia's Gauti                                                              Marion Anderson NO52402/13 (5)          77

7             Wheatenhamran's El Diablo                       Janicke Sotnak    NO53150/10    (5)          68

8             Angel Pollentia's Important King              Merete Helen GundersenNO34813/15 (3)47

9             Knauslias Ivrige Melvin                                Marthe Molund NO51334/15    (5)          45

10           Wheatenhamran's Emotional  Victory   Grethe Hegdal  NO53149/10      (2)          42

Tisper:

Nr           Hundens navn                                                 Eiers navn                     Reg. nr       Ant                        Poeng

1             Angel Pollentia's Amy Angelic                   Gunn Kari Skauge       22608/05     (5)                       116

2             Fraser Tartan Wimsey Going West          Cecilie Hammond        S34976/2007 (5)                    115

3             Goforit Just Right                                           Siv Svingen                    SE26217/2014 (5)  107

4             Angel Pollentia's Isabella Star                    Gunn Kari Skauge         NO34817/15  (5)                 94

5             Bigger Boobs Than Dolly                              Lill Hege Løvli                     NO57671/10      (5)          92

6             Extra's Keepsake                                            Wenche Hell                      SE11664/2014    (5)          76

7             Finest Call Blame It On Patshabel            Harald Andreassen/Kristine Mali Rjaanes            NO45464/14      (5)          74

8             Vehnäpellon Guess Wheatenhamran   Janicke Sotnak                  FI15577/13         (5)          72

9             Perfektibel's Dancing in the Sun                              Torill Hvalryg                      22138/07             (5)          62

10           Northbound Daisy Dawn                             Marianne Aune                               NO50694/14      (3)          44

 

                Vart's Felice                                                      Siw Connie Nordal          NO32002/14      (3)          44

 

Årets wheaten hannhund 2015


Wheatenhamran's El Diablo
 

Nr

Årets hannhunder 2015

Eiers navn

Reg. nr

Ant utstillinger

Poengsum

1

Wheatenhamran's El Diablo

Janicke Sotnak

NO53150/10

5

117

2

Perfektebel's Born To Be Happy

Torill Hvalryg og Rolf-Gunnar Monsen

19933/06

5

106

3

Wheatenhamran's Father To Son

Ranveig Isene

NO52529/12

5

103

4

Perfektebel's Fantastic Blue Noon

Hanne Sørløkk

NO48643/11

5

99

5

Knauslia's Gauti

Marion Andersen

NO52402/13

5

66

5

Elvis The King

Lill-Hege og Ida-Charlotte Løvli

NO57667/10

5

66

7

Revhibakken's Rock On

Heidi Græsmann

06598/08

5

57

8

Granholtet's Xtra Charmimg Tino

Cecilie og Bjørg Hammond

NO40843/13

5

50

9

Alfa

Berit Svendsen

NO40432/12

3

41

10

Vart's Charlie

Siw Connie Nordal

NO58534/10

2

39

Årets wheaten tispe 2015

Fraser Tartan Wimsey Going West

 

Årets tisper 2015

Eiers navn

Reg. nr

Ant utstillinger

Poengsum

1

Fraser Tartan Wimsey Going West

Cecilie Hammond

S34976/2007

5

100

2

Vart's Felice

Siw Connie Nordahl

NO32002/14

5

97

2

Bigger Boobs Than Dolly

Lill-Hege og Ida-Charlotte Løvli

NO57671/10

5

97

4

Angel Pollentia's Amy Angelic

Gunn Kari Skauge

22608/05

5

91

5

Vehnäpellon Guess Wheatenhamran

Janicke Sotnak

FI15577/13

5

86

6

Hallinglabben Berteline

Siv Svingen

NO37201/12

5

84

7

Goforit Just Right

Siv Svingen

SE26217/2014

5

62

8

Extra's Jewel

Janicke Sotnak

SE35187/2013

3

60

9

Angel Pollentia’s Glory Sunshine

Gunn Kari Skauge

NO54008/11

4

59

10

Perfektebel’s Dancing In The Sun

Torill Hvalryg og Rolf-Gunnar Monsen

22138/07

4

58

Årets mestvinnende hannhund 2014


1. Wheatenhamran’s El Diablo (bilde) 112(5)
Eier: Janicke Sotnak
2. Perfektibel’s Born To be happy 102(5)
Eier: Torill Hvalryg og 
Rolf-Gunnar Monsen
Revhibakken’s Rock On 102(5)
Eier: Heidi Græsmann 
Wheatenhamran’s Father To son 102(5)
Eier: Ranveig Isene
5. Seamrog Attractive Me 69(5)
Eier: Janicke Sotnak
6. Vart’s Charlie 64(5)
Eier: Siw Connie Nordahl
7. Patshabel’s Diamond In the rough 63(5)
Eier: Hanne Abilgaard
8. Simbawheat’s Sirius 60(5)
Eier: Wenche Hell
9. Perfektibel’s Blue Noon 50(5)
Eier: Hanne Sørløkk
10. Elvis The King 45(5)
Eier: Lill-Hege og Ida-Charlotte Løvli

Årets mestvinnende tispe 2014


1. Wheaten Rebel’s Near To My heart (bilde) 107(5)
Eier: Stine Foosnæs
2. Patshabel’s Øysa 95(5)
Eier: Hanne Abilgaard
3. Vehnäpellon Guess Wheatenhamran 94(5)
Eier: Janicke Sotnak
4. Bigger Boobs than Dolly 86(5)
Eier: Lill-Hege og Ida-Charlotte Løvli
5. Hallinglabben Berteline 82(5)
Eier: Siv svingen
6. Angel Pollentia’s Amy Angelic 79(5)
Eier: Gunn Kari Skauge
7. Vart’s Cindy 70(5)
Eier: Solvor Aakvik
8. Angel Pollentia’s Glory Sunshine 63(4)
Eier: Gunn Kari Skauge
9. Extra’s Jewel 60(4)
Eier: Janicke Sotnak
10. Hot’n’sweet Gaga 54(4)
Eier: Cathrin Innvær Lohne

Årets wheaten hannhund 2013


1. NORD SE LT UCH NJV-11 BALTV-13 Wheatenhamran's El Diablo    NO 53150/10     (5)          115
Eier: Janicke Sotnak      

2.  INT NORD uch Perfektebel's Born To Be Happy                    19933/06             (5)          107
Eier: Torill Hvalryg og Rolf-Gunnar Monsen

3. Wheatenhamran's Father To Son                                              NO52526/12      (5)          87
Eier: Ranveig Isene

4. N SE uch Revhibakken's Rock On                                             06598/08             (5)          70
Eier: Heidi Græsmann

5. Elvis The King                                                                                  NO57667/10      (4)          54
Eier: Lill Hege og Ida Charlotte Løvli

6. N uch Wheaten Rebel’s On Tour                                   VDH/KFT22/0005057      (3)          50
Eier: Heidi Røvde            

7. N DK uch Patshabel's Ole Balder                                                 15528/01             (3)          46
Eier: Jane Grethe Stedje

8. Virtawheat Farytale                                                                           NO57805/10      (2)          42
Eier: Olaug Rønning

9. N uch NV-11 Perfektebel's Exzico                                                NO47958/09      (3)          36
Eier: Janne Nervik

10. Patshabel's Diamond In The Rough                                         NO36588/12      (3)          31
Eier: Hanne Abilgaard

Årets Wheaten tispe 2013

1. N uch Patshabel's Ånly To                                    24739/08             (5)          113

Eier: Kristine Mali Rjaanes

2. N uch nordjv-06 Angel Pollentia's Amy Angelic 22608/05             (5)          111

Eier: Gunn Kari Skauge

3. Bigger Boobs Than Dolly                                 NO57671/10             (5)          87

Eier: Lill Hege og Ida Charlotte Løvli

4. Vart's Diva                                                              NO32788/12            (5)          78

Eier: Tove Ariansen Vintland

5. N SE uch Virtawheat Donna                               NO50379/09              (5)          76

Eier: Marit Stette Alme

6. Hallinglabben Berteline                                         NO37201/12            (5)          68

Eier: Siv Svingen

7. N uch Perfektebel's Dancing In The Sun            22138/07                   (5)          65

Eier: Torill Hvalryg og Rolf-Gunnar Monsen     

8. Knauslia's Enya                                                    NO54165/10                (5)          52

Eier: Frida Børnes         

9. Angel Pollentia's Glory Sunshine                        NO54008/11               (5)          48

Eier: Gunn Kari Skauge

10. Angel Pollentia's Golden Girl                             NO54012/11                (4)          44

Eier: Merete Helen Gundersen


Årets Wheaten Hannhund 2012

 

 

 Int Nord Uch Perfektibel’s Born To Be Happy

1.     Int Nord Uch Perfektibel’s Born To Be Happy 103(5)
(Cameron Hawkeye Of Lorckebo x Lorckebo’s Wakiki Lady)
Reg.nr. 19933/06
Eier: Torill Hvalryg og Rolf - Gunnar Monsen

2.      N Uch Wheaten Rebel’s On Tour 92(5)
(Tabaluga Vom Dreiklang x Wheaten Rebel’s Gabriella)
Reg.nr. VDH/KFT22/0005057
Eier: Heidi Røvde og Odd Aspli

3.     Nord Uch NJV-11 Wheatenhamran’s El diablo 91(5)
(Keridown Gael Force x Patshabel’s Yri)
Reg.nr. NO53150/10
Eier: Janicke Sotnack

4.      N DK Uch Patshabel’s Ole Balder 87(5)
(Patshabel’s Kurtis x Villa Rosas Page-One)
Reg.nr. 15528/01
Eier: Jane Grete Stedje

5.     NV-11 N Uch Perfektibel’s Exzico 85(5)
(Nowahill’s Embassy x Lorckebo’s Wakiki Lady)
Reg.nr. NO47958/09
Eier: Janne Nervik

6.     Granholtet’s Walker Black Label 65(4)
(Softengs Jippi Herbie x Fraser Tartan Wimsey Going W est)
Reg.nr. NO34525/11
Eier: Cecilie Hammond

7.     N SE Uch Revhibakken’s Rock On 65(5)
(Vart’s Ulrik x Revhibakken’s Yellow Josefine)
Reg.nr. 06598/08
Eier: Heidi Græsmann

8.     Vart's Charlie
(Fibrac's touch of trouble x Vart's Bella)
Reg.nr. NO58534/10
Eier: Siw Connie Pedersen

9.     N Uch Soft Stream’s Immodesty Isac 38(3)
(Extra’s Valentino x Soft Stream’s Ziba-Zakinna)
Reg.nr. SE21640/2010
Eier: Harald Andreassen

10.   Simbawheats Sirius 35(4)
(Virtawheat Solan x Fleuriehill Beauvoir)
Reg.nr. NO58511/10
Eier: Wenche Hell
 

Årets Wheaten tispe 2012

   

Nuch NordJV-06 Angel Pollentia’s Amy Angelic

1.    N Uch NordJV-06 Angel Pollentia’s Amy Angelic 115(5)
Reg.nr. 22608/05
(Patshabel’s Ole Balder x Patshabel’s Rose Angel)
Eier: Gunn Kari Skauge

2.     Nord Uch DKV-10 NV-08 Patshabel’s Ulvi 102(5)
Reg.nr. 16474/04
(Crispas Buccaneer x Patshabel’s Mille Melenium)
Eier: Hanne Abilgaard

3.     N Uch Patshabel’s Zarha 88(5)
Reg.nr. 07950/07
(Patshabel’s Vekko x Patshabel’s Ulvi)
Eier: Nina Sevaldsen

4.     N Uch Perfektibel’s Dancing In The sun 81(4)
Reg.nr. 22138/07
(Movin on Deuce x Lorckebo’s Wakiki Lady)
Eier: Torill Hvalryg og Rolf-Gunar Monsen

5.     N Uch Cara Chroi Turte I Blåfjell 68(5)
(Nowahill’s Irish Wonder x Bella Cosa Marlo’s Madicken)
Reg.nr. NO54527/10
Eier: Lill Wenche Jensen

6.     N Uch Patshabel’s Ånly To 67(3)
(Wheaten Island’s Duke To virtawheat x Patshabel’s X-tra Special)
Reg.nr. 24739/08
Eier: Kristine Mali Rjaanes

7.     Nord Uch Patshabel’s Øysa 64(4)
(Lindywheat’s Chill Out Music x Patshabel’s Ulvi)
Reg.nr. 16074/08
Eier: Hanne Abilgaard

8.     Granholtet’s Whilma 64(4)
(Softengs Jippi Herbie x Fraser Tartan Wimsey Going west)
Reg.nr. NO34527/11
Eier: Cecilie Hammond

9.     N Uch NV-11 Perfektibel’s Dancing For You 64(5)
(Movin On Deuce x Lorckebo’s Wakiki Lady)
Reg.nr.  22133/07
Eier: Janne Nervik

Vart’s Chana 63(5)
(Fibrac’s Touch Of Trouble x Vart’s Bella)
Reg.nr. NO58539/10
Eier: Vigdis Hartberg

 

 


 

ÅRETS WHEATEN HANNER - 2011  
61 utstillinger  
 
1. Virtawheat Uno Nikito reg.nr. 23057/06 107 (5)
Villa Ekbacken’s Älskvärda Gottfrid x Virtawheat Kaiza  
Rigmor Hansen, Kløfterhagen 97, 1067 Oslo  
   
2. Patshabel's Ole Balder reg.nr.15528/01  99 (5)
Patshabel`s Kurtis x Villa Rosas Page- One  
Jane Stedje Markveien 10 6885 Årdalstangen  
   
3. Perfektibel's Born To Be Happyreg.nr. 19933/06 97 (5)
Cameron Hawkeye Of Lorckebo x Lorckebo's Waikiki Lady  
Torill Hvalrygg  Planetveien 18  9024    
   
4. Revhibakken's Rock Onreg.nr. 06598/08 69 (5)
Vart's Ulrik x Revhibakken's Yellow Josefine  
 Heidi Græsman  Schiøtz vei 5 7020 Trondhjem  
   
5. Ho Nannas Garfield Goldfinger reg.nr. 12140/08 67 (5)
Tangterr's Mister Mæ-Land x Tudadz Fun And Fancy Free  
Tone Elin Skien Austråttveien 79  4326  Sandnes  
   
5. Wheatenhamran's El Diablo  reg.nr.NO53150/10   67 (5)
Keridown Gael Force x Patshabels Yri  
Janicke Sotnak Tinthamran 9 Molde  
   
6. Perfectibel`s Exzico  reg.nr. NO47958/09 54 (3)
Nowahill's Embassy x Lorckebo's Waikiki Lady   
Janne Nervik  7327 Svorkmo   
   
6. Softeng’s Yo-Yo reg.nr. 09466/08 54 (4)
Seamrog Rose of Sweden x Softeng’s Quinnie’e  
 Anne og Roy Eng, Østre Kjennervei 11, 3420 Lierskogen  
   
7. N DK uch Fibrac’s Touch of Trouble reg.nr.  S17200/2006 52 (3)
S N DK uch Keridown Gael Force og Fibrac’s O’lina  
Liv Flathagen/Astrid Norøy Ellevsæterv. 659 2380 Brumundal   
   
8. Keen On Glengoynereg.nr.   SE10586/2010 48 (3)
Mac Dara Hot-Shot x Villa Rosas Shylah  
Astrid Norøy   Rønningsv. 8, Vestre Gausdal  
   
9. Soft Steam`s Immodesty Isacreg.nr. SE 1640/2010 39 (3)
Extra's Valentino x Soft Stream's Ziba- Zakinna   
Harald Andreassen 1534 Moss  
   
10. Patshabel Æctionreg.nr. 22763/07  23 (3)
Windisle Classico to Virtawheat x Patshabel`s Venus Star Nanna  
Harald Andreassen 1534 Moss  
   
ÅRETS WHEATEN TISPER - 2011  
61 utstillinger  
 
1.Perfektibel's Dancing For You reg.nr. 22133/07 113 (5)
Movin On Deuce X Lorckebo's Waikiki Lady  
Janne Nervik Melby Svorkmo  
   
2. Patshabel's Zarha reg.nr.07950/07 108 (5)
Patshabel's Vekko x Patshabel's Ulvi  
Nina Sevaldsen  Fagerbakke Bekkjarvik  
   
3. Vassvikens Candy Perfume Girl reg. nr. S56196/2008  106 (5)
Persica Champinjon x Sinrazz Glamorous Gina   
Kristin Evensen Fiolv. 3 Tromsø  
   
4. Patshabel's Øysa reg.nr. 16074/08 75 (4)
Lindywheat`s Chill Out x Patshabel`s Ulvi  
Hanne Abildgaard Sophiesv. 18 1540 Vestby  
   
4. Virtawheat Donna reg.nr. NO 50379/09 75 (5)
Wheaten Island's Duke To Virtawheat x Virtawheat Kaiza  
Marit Alme Fjellbygda Sandane  
   
5. Perfektibel's Dancing In The Sun reg.nr. 22138/07 70 (5)
Movin On Deuce X Lorckebo's Waikiki Lady  
Torill Hvalryg Planetv. 18 Tomasjord  
   
6. Wheatenhamran's Bamboozed Ballerina reg.nr. 25466/07 58 (5)
Buck-Patshabel x Sita  
Janicke Sotnak Tinthamran 9 Molde  
   
7. Tuwheata's Emma reg.nr. NO37723/09 57 (4)
Huldertjernets Felbi x Vart's Nik Sarah  
Åse Coward Clipperen 15 Drammen  
   
8. Mebaroses Ada  reg.nr.  NO48281/10                             52 (3)
Knauslia`s Aragon x Soft Goulds Sweet Kornelia   
Merethe Rosenber Bakerød 3949 Porsgrunn   
   
9. Angel Pollentia's Amy Angelic reg.nr.  22608/05 50 (4)
Patshabel's Ole Balder x Patshabel's Rose Angel  
Gunn Kari Skauge Fjellangersvingane Lindås  
   
10. Virtawheat Kaiza reg.nr.  21785/02 43 (3)
Windisle Classico To Virtawheat x Virtawheat Hazel  
Ann-Mari Virtanen  Tirilltunga 9 Lillehammer  Kari Grande  

 


Årets wheaten hannhund 2010

1. Patshabel's Ole Balder reg.nr.15528/01 117 (5) 
Patshabel`s Kurtis x Villa Rosas Page- One 
Jane Stedje Markveien 10 6885 Årdalstangen 
 
2. Robole’s Oscar I I reg.nr. 05317/04 105 (5) 
Patshabel’s Oscar Wilde x We Met Laura Biagotti 
Kristine Mali Rjaanes, Hurdalsgata 57A, 2003 Lillestrøm 
 
3. Perfektibel's Born To Be Happy reg.nr. 19933/06 98 (5) 
Cameron Hawkeye Of Lorckebo x Lorckebo's Waikiki Lady 
Torill Hvalrygg Planetveien 18 9024 
 
4. Virtawheat Uno Nikito reg.nr. 23057/06 81 (5) 
Villa Ekbacken’s Älskvärda Gottfrid x Virtawheat Kaiza 
Rigmor Hansen, Kløfterhagen 97, 1067 Oslo 
 
4.Perfektibel's Exzico reg.nr. NO47958/09 81 (5) 
Nowahill's Embassy x Lorckebo's Waikiki Lady 
Janne Nervik Melby 7327 Svorkmo 
 
6. Vanilla-Blue’s Balto 80 (5) 
Windisle Gravello x Virtawheat Kathinka 
Marit Thornes Haugastølveien 5, 1410 Koboth 
 
7. Patshabel's Øst For Eden - 16067/08 78 (5) 
Lindywheat's Chill Out Music x Patshabel's Ulvi 
 Ann-Mari Uttuslien, Snarv. 8 D 1519 
 
8. Patshabel’s Æction reg.nr. 22763/07 76 (5) 
Windisle Classico to Virtawheat x Patshabel’s Venus Star Nanna 
Kari Eriksen Elgveien 31, 1534 Moss 
 
9. Tangterr's Quick reg. nr.18796/05 68 (5) 
Softengs Jippi Herbie x Tangterr's In Joy For Life 
Jomar Rosland Hagevn 7 4352 Kleppe 
 
10. Revhibakken's Rock On reg.nr. 06598/08 66 (5) 
Vart's Ulrik x Revhibakken's Yellow Josefine 
 Heidi Sterten, Sverresdalseien 14 7020 
 
ÅRETS WHEATEN TISPER 2010 
 
1. Patshabel’s Ulvi reg.nr. 16474/04 130 (5) 
Crispas Buccaneer x Patshabel’s Mille Mellenium 
Hanne Abilgaard, Sophies vei 18, 1540 Vestby 
 
2. Perfektibel's Dancing For You reg.nr. 22133/07 109 (5) 
Movin On Deuce x Lorckebo's Waikiki Lady 
Janne Nervik Melby 7327 Svorkmo 
 
3. Patshabels Ånly To reg.nr. 24739/08 106 (5) 
Wheaten Island Duke to Virtawheat x Patshabel X-Tra Special 
Kristine Mali Rjaanes, Hurdalsgata 57A, 2003 Lillestrøm 
 
4. Patshabel's Øysa reg.nr. 16074/08 102 (5) 
Lindywheat`s Chill Out x Patshabel`s Ulvi 
Hanne Abildgaard Sophiesv. 18 1540 Vestby 
 
5. Angel Pollentia's Amy Angelic reg.nr. 22608/05 96 (5) 
Patshabel's Ole Balder x Patshabel's Rose Angel 
 Gunn Kari Skauge 5956 Vågseidet 
 
6. N Uch Patshabel`s Zarha reg.nr 07950/07 68 (5) 
Patshabel`s Vekko x Patshabel`s Ulvi 
Nina Sevaldsen Fagerbakke 5397 Bekkjarvik 
 
7. Virtawheat Urbane Tanita reg.nr. 23060/06 64 (3) 
Villa Ekbacken's Älskvärda Gottfrid x Virtawheat Kaiza 
Ann-Mari Virtanen Tirilltunga 9 2611 Lillehammer 
 
8. Revhibakkens Sweetly Sophie reg.nr. 20915/08 62 (5) 
Fibrac`s Touch of Trouble x Revibakkens Mysige Maja 
Ottar Hemstad Ivar Aasens vei 12 2407 
 
9. Wheatenhamran's Bamboozed Ballerina reg.nr. 25466/07 60 (5) 
Buck-Patshabel x Sita 
Janicke Sotnak Tinthamran 9 6412 Molde 
 
10. Perfektibel's Dancing In The Sun reg.nr. 22138/07 51(5) 
Movin On Deuce x Lorckebo's Waikiki Lady 
Torill Hvalrygg Planetveien 18 9024 
 

Årets Wheaten hannhund 2009

N DK uch Robole's Oscar I I
Eier: Kristine Mali Rjaanes
 
2. Virtawheat Uno Nikito reg.nr. 23057/06 58(5)
Villa Ekbacken’s Älskvärda Gottfrid x Virtawheat Kaiza
Rigmor Hansen, Kløfterhagen 97, 1067 Oslo
 
3. Softeng’s Yo-Yo reg.nr. 09466/08 56(5)
Seamrog Rose of Sweden x Softeng’s Quinnie’e
Roy og Anne eng, Østre Kjennervei 11, 3420 Lierskogen
 
4. Nord uch Fibrac’s Touch of Trouble reg.nr. S17200/2006 49(5)
Keridown Gael Force x Fibrac’s O’lina
Liv Flathagen, Ellevsætervegen 659, 2380 Brummundal
 
5. N S FIN uch Cameron Hawckeye Of Lorckebo reg.nr. 50224/04 37(5)
Windisle Don Hugo x Extra’s Poperipossa
Janne Nervik, Melby, 7327 Svorkmo
 
6. N uch Patshabel’s Æction reg.nr. 22763/07 31(5)
Windisle Classico to virtawheat x Patshabel’s Venus Star Nanna
Kari Eriksen og Harald Andreassen, Elgveien 31, 1534 Moss
 
7. N uch Virtawheat Solan reg.nr. 01760/06 28(3)
Wheaten Island’s Duke to Virtawheat x Virtawheat Ilka
Solveig Flaa, Teiggata 9, 2600 Sunndølsørra
 
8. N uch Tangterr’s Lucky Luke reg.nr. 04445/02 17(3)
Sweetcharm's Amigo Dream x Tangterr’s In Bølle Line
Lilly Klingenberg, Hagavn. 57, 6885 Årdalstangen
 
9. N S uch Perfektibel’s Born To Be Happy reg.nr. 19933/06 16(3)
Cameron Hawkeye Of Lorckebo x Lorckebo’s Wakiki Lady
Rolf G. Monsen og Torill Hvalrygg, Planetv. 18, 9024 Tomasjord
 
10. N uch Tangterr’s Mister Mæ-Land reg.nr. 02188/03 16(5)
Crispas Buccaneer x Tangterr’s Fia Emilie
Hilde Torunn Mæland, Snødevn 10B, 4056 Tananger 
 
Årets Wheaten tispe 2009

N DK uch NV-08 Patshabel's Ulvi
Eier: Hanne Abilgaard
 
2. Int Nord MC At Uch VWW-09 NV-09 Softeng’s Little Handy To have 85(5)
reg.nr. 02565/99
Softeng’s Hertugen A yoker x Softeng’s Amorina Charming Lady
Anne og Roy Eng, Østre Kjennervei 11, 3420 Lierskogen
 
3. Patshabel’s Zarha reg.nr. 07950/07 56(4)
Patshabel’s Vekko x Patshabel’s Ulvi
Nina Sevaldsen, Fagerbakke, 5397 Bekkjarvik
 
4. N uch Sweetcharm’s Kalinka reg.nr. 04756/06 55(5)
Tangterr’s Mister Mæ-Land x Honeyrags Inish Alanna
Margareth Holmen, Fjellprydveien 5, 4070 Randaberg
 
5. Patshabel’s Øysa reg.nr. 16074/08 54(5)
Lindywheat’s Chill out music x Patshabel’s Ulvi
Hanne og Per Abilgaard, Sophies vei 18, 1540 Vestby
 
6. N uch Revhibakken’s Luna reg.nr. 04014/04 53(3)
Softcall’s Amadeus x Revhibakken’s Yellow Josefine
Unni Hatlevoll, Bjørnevn. 41, 2830 Raufoss
 
7. N uch Fraser Tartan Wimsey Going West reg.nr. S34976/2007 53(5)
Seamrog Rose of Sweden x Fraser Tartan Scandal Beauty
Cecilie Hammond, Vestli, 1825 Tomter
 
8. N uch Nordj V-06 Angel Pollentia’s Amy Angelic reg.nr. 22608/05 48(5)
Patshabel’s Ole Balder x Patshabel’s Rose Angel
Gunn Kari Skauge, 5956 Vågseidet
 
9. N uch Virtawheat Urbane Tanita reg.nr. 23060/06 39(2)
Villa Ekbacken’s Älskvärda Gotfrid x Virtawheat Kaiza
Ann-Mari Virtanen, Tirilltunga 9, 2611 Lillehammer
 
10. N uch Perfektibel’s Dancing Away reg.nr. 22136/07 33(2)
Movin On Deuce x Lorckebo’s Wakiki Lady
Janne Nervik, Melby, 7327 Svorkmo 

 
Årets Wheaten hannhund 2008

N DK uch Robole's Oscar I I
Eier: Kristine Mali Rjaanes
 

2.

N Uch, Tangterr’s Lucky Luke, reg. nr. 04445/02                                   5 utst. 54 poeng

Lilly Klingenberg, Hagavn. 57, 6885 Årdalstangen.

Sweetcharm’s Amigo Dream x Tangterr’s Bølle Line.

3.

N Uch, Perfektibel’s Born To Happy, reg. nr. 19933/06                          5 utst. 34 poeng

Rolf G. Monsen / Toril Hvalryg, Planetv. 18, 9024 Tomasjord.

Cameron Hawkeye of Lorckebo x Lorckebo’s Waikki Lady

4.

N Dk Uch, Fibrac’s Touch of Trouble, reg. nr. S17200/2006                      4 utst. 29 poeng

Liv Flathagen, Ellevsætervn. 659 2380 Brummundal.

Keridown Gael Force x Fibrac’s O’lina

5.

Int. N Fin Uch, Cameron Hawkeye of Lorckebo,                                     5 utst. 26 poeng

reg. nr. S50224/2004

Janne Nervik, Melby, 7327 Svorkmo

Windisle Don Hugo x Extra’s Poperipossa

6.

N Uch, Tangterr’s Mister Mæ-land, reg. nr. 02188/03                             5 utst. 25 poeng
Hilde Torunn Mæland, Snødevn. 10 B, 4056 Tananger

Crispas Buccaner x Tangterr’s Fia Emilie

7.

N Uch, Virtawheat Jadore, reg. nr. 06540/02                                           1 utst. 20 poeng

Anne Bullen Eek, Knausvn. 55, 3121 Nøtterøy.

Virtawheat Erkki x Virtawheat Hazel.

8.

N Dk Uch, Riverdancer,  reg. nr. 05036/99                                                1 utst. 19 poeng
Kari A. Eriksen/Harald Andreassen, Elgveien 31, 1534 Moss

Patshabel’s Denis / Patshabel’s Blondie.

9.

Patshabel’s Æction, reg. Nr. 22763/07                                                       5 utst. 18 poeng

Kari A. Eriksen, Elgveien 31, 1534 Moss.

Windisle Classico To Virtawheat x Patshabel’s Venus Star Nanna.

10.

N Dk Uch, Patshabel’s Ole Balder, reg. nr. 15528/01                                4 utst. 17 poeng

Jane Stedje, Markveien 10, 6885 Årdalstangen.

Patshabel’s Kurtis x Villa Rosas Page One.

 
Årets Wheaten tispe 2008
N uch Revhibakken's Luna
Eier: Unni Hatlevoll
 

2.

Fraser Tartan Wimsey Going West, reg. nr. S34976/2007                       4 utst. 62 poeng

Cecilie Hammond, Vestli, 1825 Tomter

Seamrogs Rose of Sweden x Fraser Tartan Scandal Beauty

3.

N Uch, Patshabel’s Wille Wega, reg. nr. 04079/05                                   5 utst. 59 poeng
Kristin Evensen, Sommarfjøsvn. 51, 9020 Tromsdalen

Buck-Patshabel x Patshabel’s Only You

4.

N Uch Nv-08, Patshabel’s Ulvi, reg. nr. 16474/04                                     4 utst. 47 poeng
Hanne Abildgaard, sophies v.18, 1540 Vestby

Crispas Buccaneer x Patshabel’s Mille Melenium

5.

Virtawheat Urbane Tanita, reg. nr. 23060/06                                           2 utst. 44 poeng

Ann Mari Virtanen, Tirilltunga 9, 2611 Lillehammer

Villa Ekbacken’s Alskvarda Gottfrid x Virtawheat Kaiza

6.

N Uch, Sita, reg. nr. 18156/02                                                                     5 utst. 41 poeng
Janicke Sotnak, Tinthamran 9, 6412 Molde

Lorckebo’s Monty x Lorckebo’s Tiffany

7.

N Uch, Tangterr’s In Quest For Vicktory, reg. nr. 18797/05                      5 utst. 39 poeng
Hilde Torunn Mæland, Snødevn. 10B, 4056 Tananger

Softeng’s Jippi Herbie x Tangterr’s In Joy For Life

8.

Revhibakken’s Pia, reg. nr. 02682/07                                                        5 utst. 33 poeng
Unni Hatlevoll, Bjørnevn.41, 2830 Raufoss

Vart’s Uno x Revhibakken’s Luna

9.

N Dk Uch, Tangterr’s In Bølle Line,  09617/95                                           4 utst. 32 poeng
Hilde Torunn Mæland, Snødevn. 10B, 4056 Tananger

Danterri Wheaten Ultra x Agita Wheatee

10.

N Uch Nord Jv-06, Angel Pollentia’s Amy Angelic, reg. nr. 22608/05         5 utst. 32 poeng
Gunn Kari Skauge, 5956 Vågseidet

Patshabel’s Ole Balder x Patshabel’s Rose Angel


 
Årets Wheaten hannhund 2007
N uch Robole's Oscar I I
Eier: Kristine Mali Rjaanes
 

2. N  S  Fin uch Cameron Hawkeye Of Lorckebo      67(5)
reg.nr. 50224/04
Nord int fin vdh uch kbhv-04 Windisle Don hugo og Such Extra’s Pomperiosa
Eier: Janne Nervik Melby 7327 Svorkmo

3. N uch Virtawheat Rolls Royce                                54(5)
reg.nr. 22229/05
Int nord uch NV-04 Windisle Classico to Virtawheat og Virtawheat Ayla
Eier: Heidi Strandvik, Lismarkvegen 674, 2616 Lismarka.

4. N uch Tangterr’s Mister Mæ-Land                       52(5)
reg.nr. 02188/03
N uch Crispas Buccaneer og Tangterr’s Fia Emilie
Eier: Hilde Mæland, Snødevn 10 B, 4056 Tananger

5. N uch Vart’s Nik Sorro                                           42(5)
reg.nr. 09307/03
N uch Tangterr’s Casper og N uch Vart’s Ma Nikki
Eier:

6. N DK uch Patshabel’s Ole Balder                          40(5)
reg.nr. 15528/01
Patshabel’s Kurtis og N uch Ville Rosas Page-One
Eier: Brede StedjeYlvisaker. Marihaugen 10, 6881 Årdalstangen

7. N DK uch Fibrac’s Touch of Trouble                     40(5)
reg.nr. S17200/2006
S N DK uch Keridown Gael Force og Fibrac’s O’lina
Eier: Liv Flathagen/Astrid Norøy Ellevsæterv. 659 2380 Brumundal

8. N uch Tangterr’s Lucky Luke                                38(5)
reg.nr. 04445/02
N uch Sweetcharm’s Amigo Dream og N DK uch Tangterr’s In Bølle Line
Eier: Lilly Klingenberg, Hagavn.57,6885 Årdaalstangen

9. Perfektibel’s Born To Be Happy                            31(4)
reg.nr. 19933/06
N FIN uch Cameron Hawkeye of Lorckebo og Lorckebo’s Wakiki Lady
Eier:

10. N uch Vart’s Ulrik                                                   31(5)
reg.nr. 20209/04
Vart’s Kazan og Vart’s Nik Punky
Eier: Randi Sveen Lotterudv. 20 2390 Moelv

 
Årets Wheaten tispe 2007

N uch Revhibakken's Luna
Eier: Unni Hatlevoll
 

2. N uch Sita 50(5)

reg.nr. 18156/02

Int Nord uch Lorckebo’s Monty og Lorckebo’s Tiffany

Eier: Janicke Sotnak 6412 Molde

3. N DK Uch NV-07 Huldertjernet’s Feliz 46(3)

reg.nr. 04200/05

Nord uch Virtawheat Ayaz og N uch Huldertjernets Beliz

Eier: Aud Sustad/ Astrid Norøy 2653 V Gausdal

4. Int Nord MC AT Uch Softeng’s Little Handy To Have 44(5)

reg.nr. 02565/99

N DK uch Softeng’s Hertugen a Yoker og Int nord uch Softeng’s Amorina Charming Lady

Eier: Anne og Roy Eng, Kjennerv. 11 3220 Lierskogen

5. Nordjv-06 Angel Pollentia’s Amy Angelic 40(5) reg.nr. 22608/05

N DK uch patshabel’s Ole Balder og Patshabel’s Rose Angel

Eier: Gunn Kari Skauge 5956 Vågseidet

6. N uch Patshabel’s Ulvi 38(3)

reg.nr. 16474/04

N uch Crispas Buccaneer og N uch Patshabel’s Mille Melenium

Eier: Hanne og Per Abildgaard, Sophiesvei 18, 1540 Vestby

7. N DK uch Tangterr’s In Bølle Line 31(5) reg.nr. 09617/95

Int Nord uch Danterri Wheaten Ultra og N uch Agita Wheatee

Eier: Hilde Mæland, Snødevn 10 B, 4056 Tananger

8. N uch Softeng’s Quinnie’e 28(3)

reg.nr. 23964/03

Born To Be Wild og Softeng’s Nexia

Eier: Anne Eng og Kari Paulsen, Østre Kjennervei 11, 3420 Lierskogen

9. N uch Tangterr’s In Quest For Vicktory 28(5)

reg.nr. 18797/05

N DK A uch Softeng’s Jippi Herbie og N uch Tangterr’s In Joy For Life

Eier:

10. A N DK Int Uch Softeng’s Opal 22(1)

reg.nr. 03733/02

Patshabel’s Junior og int nord uch softeng’s Little Handy To Have

Eier: Anne Marie og Roy Eng, 3420 Lierskogen

10. Virtawheat Nicoya 22(1)

reg.nr. 13194/04

N S uch Virtawheat Erkki og N uch Virtawheat Quellia Bell

Eier: Marit Thorsrud Fiskekroken 21A 2821 Gjøvik

 


 
Årets Wheaten hannhund 2006

N uch Patshabel's Vekko
Eier: Beate Reed
 

2.  TANGTERR’S LUCHY LUKE N.uch reg.nr 04445/02 ……………………………..   62 (5)  
     N.uch Sweetcharm’s Amigo Dream og Tangterr's In Bølle Line.
     E: Lilly Klingenberg, Hagavn.57,6885 Årdaalstangen

3.  VIRTAWHEAT JANKO N. DK uch reg.nr .06544/02  ………………………………  50 (3)
     N.ch Virtawheat Erkki og Nord. ch, NV 98, Nord.V. 98, Virtawheat Hazel
     E. Olav Landheim, 2322 Ridabu

4.  BUCH-PATSHABEL N.DK.uch reg.nr S 60171/2003 …………………………….....   48 (5)
     
N.uch Riverdancer og Feher Macko Medea
     E. Kari Eriksen og Harald Andreassen, Elgveien 31. 1234 Moss

5.  TANGTERR’S MISTER MÆ-LAND N.uch reg.nr. 02188/03………………………   41 (4)
     N.uch Crispas Buccaneer og Tangterr’s Fia Emilie
     E. Hilde Mæland, Snødevn 10 B, 4056 Tananger

6.  RIVERDANCER  N. DK.uch reg.nr. S 05036/99 ……………………………………    33 (4)
     
Patshabel’s Denis og Patshabel’s Blondie
     E. Kari Eriksen/ Harald Andreassen, Elgvn. 31, 1534 Moss

7.  VIRTAWHEAT LEO N.uch reg.nr. 01032/03 ………………………………………..   26 (4)
     
N.uch Virtawheat Erkki og Virtawheat Ayla
     E. Bjørn Morten Nilsen, Rute 511, 2848 Skreia

8.  DOENJA’S UZZO BERNIE Nhsb 254979/05  ……………………………………….   24 (5)
     
VDH LUX Int. ch Iron Mike Of The Red Meadows og NLCh Doenja’s Once A Time (W)
     E: Anette Nancy Hoem, Soleievn.5 4253 Kleppe

9.  HULDERTJERNETS DINJO  reg.nr. 14854/99 …………………………………….    22 (3)
     
Nord,. uch Virtawheat Ayas og  N.uch Huldertjernet’s Beliz
     E. Tom-Hugo Klemetsen. Tåjegutua 6, 2625 Fåberg.

10. PATSHABEL’S OSKAR WILDE  N. DK.uch reg.nr. 15529/01 ……………………   17 (2)
      
Patshabel’s Kurtis og Villa Rosas Page- One
      E. Kari Eriksen og Harald Adreassen, Elgvn. 31, 1534 Moss

 
Årets Wheaten tispe 2006

N uch Patshabel's Ulvi
Eier: Hanne Abilgaard
 

2.  VITASOFT BORN TO BE DONNA N.uch NV-06 reg.nr 16159/04 ……………………………91 (5)
     
S.uch Seamrog Take Me For What I am og N.uch NV 03 Virtawheat Caicy Carisma
      E: Lene Teino, Stensli, 3520 Jevnaker

3.  SOFTENG’S LITTLE HANDY TO HAVE Int. uch Nord.uch MC uch. reg.nr.  02565/99 …. 87 (5)
     N.DK uch Softeng’s Hetugen  A Yoker og Int.uh Nord.uch Softeng’s Amorina Charming Lady
     E: Anne og Roy Eng, Kjennerv. 11 3220 Lierskogen

4. SOFTENG‘S QUOINNIE‘E N.uch reg.nr 23964/03 ……………………………………………...75 (5)
    
Born To Be Wild og Softeng‘s Nexia
    E: Anne Eng og Kari Paulsen, Østre Kjennervei 11, 3420 Lierskogen

5.  TANGTERR’S IN BØLLE LINE N.uch DK,uchr,  reg.nr.  09617/95 …………………………  54 (5)
     Int.uch  Nord.uch, Danterri Wheaten Ultra og  N.uch Agita Wheatee
     E: Hilde Torun Mæland, Snødevn. 10 b, 4056 Tananger

6.  TANGTERR’S IN QUEST FOR VICTORY reg.nr 18797/05………………………………….  41 (4)
     
N.DK.uch .Softeng’s Jippy Herbie og N.uch Tangterr’s In Joy For Life
     E: Hilde Torunn Mæland, Snødevn. 10 B, 4036 Tananger.

7.  SOFTENG’S OPAL Int. A.N.DK uch. reg.nr.  03733/02 ………………………………………   35 (3)
     Patshabel’s Junior og  Int.Nord MC. AT uch Softeng’s Little Handy To Have
     E: Anne Marie og Roy Eng, 3420 Lierskogen

8.  TEJARPSDALEN’S GEMENI  reg.nr S19464/2004 …………………………………………… 31 (3)
     Brøsing’s Light My Fire og Tarjapsdalens Dorada
     E: Annette Nancy Hoem, Soleievn. 5A, 4352 Kleppe

9.  VART‘S ULLA reg.nr 20210/04 …………………………………………………………………  29 (5)
     
Vart‘s Kazan og Vart‘s Nik Punky
     E: Vigdis Hartberg Buhagen, Briskåsen 12, 3635 Krødern

10.  SOFTENG’S FANCY LADY Int. Nord. uch NV 96  reg.nr 06137/95 …………………………28 (2)
     
Int. Nord uch. Danterri Wheaten Ultra og DK, S. Uch Tangterr’s Sasja
     E: Roy og Anne Marie Eng Østre Kjennervn. 11, 3420 Lierskogen

 


 
Årets Wheaten hannhund 2005
N DK uch Riverdancer
Eier: Kari Eriksen og Harald Andreassen
 
  1. TANGTERR’S LUCHY LUKE reg.nr 04445/02 H
    N.uch Sweetcharm’s Amigo Dream og Tangterr's In Bølle Line……………………..5.utst. 49 poeng
    E.Lilly Klingenberg, Hagavn.57, 6885 Årdalstangen     
     

  2. VIRTAWHEAT JADORE .reg.nr 06540/02 N.uch H
    N.S.uch Virtawheat Erkki og Nord.uch NV 98, Nord.V. 98Virtawheat Hazel…….2.utst. 48 poeng
    Anne Eek, Knausvn. 56, 3121 Tønsberg.    
     

  3. PATSHABEL’S OLE BALDER  N.uch reg.nr. 15528/01 H
    Patshabel’s Kurtis og  N.ch Villa Rosas Page-One…………………………………3.utst. 45 poeng
    E. Brede StedjeYlvisaker. Marihaugen 10, 6881 Årdalstangen  
     

  4. VIRTAWHEAT HEIKKO reg.nr 03757/02 H
    N.S.uch Virtawheat Erkki og Nord.uch Virtawheat Kismet Born Happy……………3.utst. 33 poeng
    Lise Strandbakke, Torke Terasse 5, 2819 Gjøvik
     

  5. HULDERTJERNET’S DINJO  reg.nr. 14854/99 H
    Nord,. uch Virtawheat Ayas og  N.uch Huldertjernet’s Beliz………………………..4.utst. 26 poeng 
    E. Tom-Hugo Klemetsen. Tåjegutua 6, 2625 Fåberg.
     

  6. SEAMROG FIRST OFFICER CHAKATAY reg.nr S60767/2004 H
    Dessami Hep-Star pog Seamrog Catein Keaihyn Janeway………………………….5 utst. 25 poeng
    Liv Flathagen og Astri Norøy, Ellevsætervn. 659, 2380 Brumunddal
     

  7. VITASOFT BENJAMIN CILO reg.nr 16154/04 H
    S.uch Seamrog Take Me For Whot I am og N.uch NV03 Virtawheat Caicy Carisma………3 utst. 20 poeng
    Asbjørn Grøsland, Ringeriksvn.344, 3300 Hokksund
     

  8. PATSHABEL’s OSCAR WILDE N. Dk uch reg. 15529/01 H
    Patshabel’s Kurtis og  N.uch Villa Rosas Page-One………………………………………2.utst. 21 poeng 
    E. Kari Eriksen/ Harald Andreassen, Elgvn. 31, 1534 Moss
     

  9. LORCKEBO’s MONTY, Int nord uch, reg. nr 04624/95
    S. N uch Valera’s Lord Locksley og S. N uch Brøsing’s International Dancer………………2. utst. 20 poeng
    E. Odd Mangne Aspeli og Oddvar Johansen, Bjørgan 7357 Skaun

 
Årets Wheaten tispe 2005

Vitasoft Born To Be Donna
Eier: Hilde Sørensen
 
  1. HULDERTJERNET’S DELFI reg.nr 14855/03 T
    Nord. uch Virtawheat Ayaz og N.uch Huldertjernet’s Beliz……………………………………….5 utst. 48 poeng
    E. Liv Flathagen, 2380 Brumunddal
     
  2. SOFTENG’S QUOINNIE’E reg.nr 23964/03 T
    Born To Be Wild og Softeng’s Nexia…………………………………………………………..…..5 utst. 
    44 poeng
    E.Anne Eng og Karin Paulsen , Østre Kjennervei 11, 3420 Lierskogen
     

  3. SOFTENG’S LITTLE HANDY TO HAVE Int. uch Nord.uch MC uch. reg.nr.  02565/99 T
    N.DK uch Softeng’s Hetugen  A Yoker og Int.uh Nord.uch Softeng’s Amorina Charming Lady...3 utst. 41 poeng
    E. Anne og Roy Eng, Kjennerv. 11 3220 Lierskogen
     

  4. PATSHABEL’S ULVI reg.nr  16474/04 T
    N.uch Crispas Buccaneer og Patchabel’s Mille Melenium………………………………………...2 utst. 38 poeng
    Hanne og Per Abildgaard, Slalombakken 71, 1534 Moss
     

  5. TANGTERR’S IN BØLLE LINE N.uch DK,uchr,  reg.nr.  09617/95 T
    Int.uch  Nord.uch, Danterri Wheaten Ultra og  N.uch Agita Wheatee……………………………..4 utst. 
    34 poeng
    E. Hilde Torun Mæland, Snødevn. 10 b, 4056 Tananger
     

  6. TEJARPSDALEN’S GEMENI  reg.nr S19464/2004 T
    Brøsing’s Light My Fire og Tarjapsdalens Dorada………………………………………………...2 utst. 30 poeng
    Annette Nancy Hoem, Soleievn. 5A, 4352 Kleppe
     

  7. PATSHABEL’S QUIN OF TARA reg.nr 08348/02 T
    S. DK. uch.Villa Ekbaken’s Jerry Lee Lewis og Patchabel’s Jubel………………………………..2 utst. 26 poeng
    E. Gro og Robert Berthelsen, Falkeveien 4, 1534 Moss
     

  8. REVHIBAKKEN’S LUNA reg.nr 04014/04 T
    N.uch Softcalls Amadeus og N.uch Revhibakken’s Yellow Josefine……………………………...3 utst. 26 poeng
    E. Unni Hatlevold, Bjørnevn. 41, 2830 Raufoss
     

  9. VART’S MA NIKKI N.uch reg. nr.  14958/98 T
    Lamook Union Rebel og Vart’s Ki Maja…………………………………………………………...2 utst. 24 poeng
    E. Grethe M. Sperre, Guldberglia 15 a . 0375 Oslo

 

 
Årets Wheaten 2004

Softeng's Little Handy To Have
Eier: Anne og Roy Eng
 
  1. TANGTERR’S IN BØLLE LINE N.uch DK,uch,  reg.nr.  09617/95   T        71 poeng (5utst.)
     Int.uch  Nord.uch, Danterri Wheaten Ultra og  N.uch Agita Wheatee 
     Eier: Hilde Torun Mæland, Snødevn. 10 b, 4056 Tananger

  2. LORCKEBO’S WAKIKI LADY N. S uch  reg.nr. 01177/01   T.         57 poeng (5 utst.) 
    N.S.uch Movin on Viper og Nord.S.uch Brösing’s International Dancer 
    Eier:  Janne Nervik/ Odvar Johansen Nelby, 7327 Svorkmo.
     

  3. CRISPAS BUCCANEER Nuch f.00  H   52 Poeng (5utst.)
    Multich Never Lasting A star i born og Brösing's Hopes for gold
    Eier: Kari Eriksen, Elgveien 31, 1534 Moss

  4. VITASOFT ATHENA f.03   T  43 Poeng (5utst.)
    N S uch Virtawheat Fivel og Nuch NV-03 Virtawheat Caicy Carisma
    Eier: Lene Teinmo, 3520 Jaren

  5. SOFTENG'S OPAL f.02    T     36 Poeng (5utst.)
    Patshabel's Junior og Int. Nord uch Softeng's Littel Handy To Have
    Eier: Anne og Roy Eng, Østre Kjennervn. 11, 3420 Lierskogen

  6. VIRTAWHEAT JANKO Nuch f.02    H   31 Poeng (5utst.)
    N S uch Virtawheat Erkki og Norduch NV-98 Virtawheat Hazel
    Eier: Olav Landheim, 2322 Ridabu

  7. VART'S NIK PATRICK Nuch f.01   H   29 Poeng (2utst.)
    Nuch Riverdancer og Vart's Ma Nikki
    Eier: Inger Marie Bråthen, Liljevn. 14, 3520 Jevnaker

  8. PATSHABEL'S OSCAR WILD Nuch f.01   H   23 Poeng  (4utst.)
    Patshabel's Kurtis og Villa Rosa's Page One 
    Eier: Kari Eriksen og Harald Andreassen, Elgveien 31, 1534 Moss

  9. WINDISLE CLASSICO TO VIRTAWHEAT Nord Int uch NV-04    H   22 Poeng (1utst.)
    Multich Soft Hawk Banjamin og S.F.Int uch Windisle Rock Me Roby
    Eier: Ann-Mari Virtanen, Tirilltunga 9, 2611 Lillehammer

 


 
Årets Wheaten 2003

Tangterr's In Bølle Line
Eier: Hilde Torunn Mæland
 

2.     SOFTENG’S LITTLE HANDY TO HAVE Int. uch Nord.uch  reg.nr.  02565/99 T  45 (poeng (5 utst.) 
        N.DK uch Softeng’s Hetugen  A Yoker og Int.uh Nord.uch Softeng’s Amorina Charming Lady    
        Eier: Anne og Roy Eng, Kjennerv. 11, 3220 Lierskogen

3.     LORCKEBO’S WAKIKI LADY N. S uch  reg.nr. 01177/01 T.         43 poeng (5 utst.) 
        N.S.uch Movin on Viper og Nord.S.uch Brösing’s International Dancer 
        Eier:  Janne Nervik/ Odvar Johansen Nelby, 7327 Svorkmo.
  

4.     WINDISLE CLASSICO TO VIRTAWHEAT Nord.ch. Int. ch.  reg.nr.23337 /98 H  42 poeng (5utst.) 
        Nord.,Int.Fin. uch Nord.v.97 Soft Hawk Benjamin og S.Dk uch. Wheaten Rebel’s Rock Me Ruby  
        Eier: Ann-Mari Virtanen, Tirilltunga 9, 2611 Lillehammer

5.     FRASER TARTAN GIFT OF LOVE N.uch  reg.nr S23961/97        40 poeng (1 utst.) 
        Int.Nord. uch Multi Ch, Nord. V.97 Soft Hawk Benjamin og Fibrc’s Concordia 
        Eier: Cecilie Hamond, Granholtet 3, 1412 Sofiemyr.

6.     RIVERDANCER  N.uch reg.nr. 05036/99 H     39 poeng  (5utst.) 
        Patshabel’s Denis og Patshabel’s Blondie 
        Eier: Kari Eriksen/ Harald Andreassen, Elgvn. 31, 1534 Moss

7.     VIRTAWHEAT QUAN  PETRUS Nord uch, Int uch NV 01.  reg.nr. 04787/98      38 poeng (5utst.)
        
Int. Nor. uch NV 95. KBHV95-98  Nord. V .96 Movin on Matchless og Virtawheat Lykke Liten 
        Eier:  Mette Mathisen, Granebakken 98, 1284 Oslo

8.     VIRTAWHEAT GLEN DEVERON  N.ch. NV 02 Nord. UV 02 reg.nr. 12300/01 H   37 poeng (3 utst.)
        Nord Int.uch Windisle Classico to Virtawheat og Nord.uch Virtawheat Kismet Born Happy
        Eier: Nina og Finn Wilhelmsen, Munkebakken 64, 1061 Oslo

9.     VIRTAWHEAT GRANDEZZA N.ch Nord. UV 02 reg.nr. 12302/01 T     33 poeng (4 utst.) 
        N.S.uch Windisle Classico to Virtawheat og Nord.uch Virtawheat Kismet Born Happy 
        Eier: Randi og Gunnar Jensen,/A.M Virtanen, Rustadvn. 1 0693 Oslo

10.   VIRTAWHEAT CAICY CARISMA N.uch N.V.03 reg.nr. 04476/00 T         32 poeng (5 utst.) 
        Nord.Int uch Windisle Classico til Virtawheat og Nord. uch Virtawheat Kismet Born Happy 
        Eier: Lene Teinmo, Granv. 36, 2742 Grua