Meny 

 

2015 – 2016 

 

Utstillingsresultater 2016 for Marklivet JR Hard Rock Hallelujah

2016 har vært et flott utstillingsår for Marklivet JR Hard Rock Hallelujah (2 år), og i løpet av relativt få     utstillinger har han rukket å bli Norsk, Svensk, Dansk & Nordisk utstillingschampion. På Norsk Vinner på Lillestrøm med hele 79 jrt's påmeldte i rasen, fulgte han fint opp fra fjordåret da han ble Norsk Juniorvinner 2015 ved å bli Norsk Vinner 2016 i år. Han er også 2 x kvalifisert til Crufts 2017. 
Oppdretter og eier: Solveig Naadland/Marklivet JRT.

 

Bjerkvik Hundeklubb, Sortland 18.09.2016:

Rasedommer: Monica Blaha
Gruppedommer: Ricky Lochs-Romans
BIS-dommer: Francesco Cochetti
BIR, BIG og BIS3 valp: Lucky Jack Wimsy
Eier: Elisabeth Steffensen

Sortland Hundeklubb, Sortland 17.09.2016
Rasedommer: Francesco Cochetti
Gruppedommer: Monica Blaha
BIR, BIG2 valp: Lucky Jack Wimsy
Eier: Elisabeth Steffensen

 

Norsk Terrier Klub Østfold 07.08.16 
3 Bhk, Cert, Ck: Luce De Lunas Ikaros
Eier: Ann-Karin Lystad 

 
Glefsebos Nyx Turbo har hatt en flott start på utstillingskarrieren, under følger sommerens resultater.  
  Eier: Inger Jewitt 
 
   
 31.07.16      Norsk Lhasa Apso Klubb
Exc.JK 1.JKK CK 1.BHK BIM                
 
 30.07.16      Karmøy Hundeklubb
ExcJk 2.JKK                   
 
 
 10.07.16      Sunnmøre Hundeklubb
Exc Jk 1.JKK CK 1.BHK BIR 1.BIG                 
 
 09.07.16     Vestnes Hundeklubb
Exc jk 1.JKK CK 1.BHK BIR 1.BIG 3.BIS                     
 
 03.07.16      Norsk Kennel Klubb
Exc JK 1.JKK CK CERT 1.BHK BIM                     
 
 02.07.16      Norsk Terrier Klubb
Exc JK 1.JKK CK CERT 4.BHK                      
 
 28.05.16.     Sør Rogaland Brukshund Klubb
Exc JK 1.JKK CK CERT 1.BHK BIR     

 
04.06.16 NKK Drammen, Cruftkvalifiserende utstilling (49 jrts påmeldt)
 
Dommer Monika Blah.
 
BIR, CERT, CACIB og Kvalifisert til Crufts 2017: Lucky Jack Sjakk
Oppdretter og eier er Monica Berg
 
 
BIM, CERT, CACIB og Kvalifisert til Crufts 2017: Marklivet JR Hurricane Haze
Oppdretter og eier er Solveig Naadland
 

 

DKK, Roskilde 1.05.2016
Dommer: Petter Steen, Norge

BIR m/ CERT og CACIB og Crufts kvalifisering til 2017: NJV - 15 Marklivet JR Hardrock Hallelujah
Eier: Solveig Naadland / Kennel Marklivet

BIM m/ CACIB og Crufts kvalifisering til 2017: CH. MerryMac Calender Girl
Eier: Thomas og Gertrud Hagström / Kennel MerryMac

 

Open show, 14.11.2015, Drammen Hundepark
Dommer: Turid Stamnes, Norge

Resultater fra klassene

4 - 6 mnd hannhund

1. Marklivet Jr Islander - Eier: Solveig Naadland
2. Luigi - Eier: Inger Christina Høyer-Dahl Hammer

6 - 9 mnd hannhund

1. Lucky Jack Uzo - Eier: Julie Gaudernack
2. Lucky Jack Urban - Eier: Monica Berg
3. Isnesgårdens A Perfect Match - Eier: Ole Martin Eriksen
4. Knøtteliten's Whisper Jet - Eier: Alvilde David-Andersen

Beste hannhund valp:
1. Lucky Jack Uzo - Eier: Julie Gaudernack
2. Marklivet Jr Islander - Eier: Solveig Naadland

4 - 6 mnd tispe

1. Kawamos Blazing Hunters Lucina - Eier: Kristine Jørgensen

6 - 9 mnd tispe

1. Isnesgårdens A Kind Of Magic - Eier: Ole Martin Eriksen
2. Lucky Jack Unique - Eier: Monica Berg
3. Si-Wi-To Perfetto Vivi E Vai - Eier: Anette Malvinsdatter Bang
4. Riverjack's Jr Shesellsseashells - Eier: Inger Løvik

Beste tispe valp:
1. Isnesgårdens A Kind Of Magic - Eier: Ole Martin Eriksen
2. Kawamos Blazing Hunters Lucina - Eier: Kristine Jørgensen

Juniorklasse hannhund

1. Lucky Jack Sjakk - Eier: Monica Berg
2. Si-Wi-To Team Speciale Riccardino - Eier:  Lisa Amundsen Westrum
3. D.B.F Foxfield Jack'r'us Powhatan - Eier: Ann Mari Nordahl

Unghundklasse hannhund

1.Knøtteliten's Fantastic Four - Eier: Marit Mørk
2. Poecilia's Fatty Fatty Boom Boom - Eier: Stian Nilsen
3. Only Jacks Dela Pierre - Eier: Lars Bøen-Johnsen

Åpen klasse hannhund

1. Kiara Almightys Ego A Go Go - Eier: Veronika Holmen
2. Jacks'r'us Star Edition Jum-Jum - Eier: Sebastian Gerhardt
3. Alvetroll's B'qute - Eier: Linda Tølkkø
4. Si-Wi-To Sky Wiggins - Eier: Wibeche Bottolfsen

Brukshund klasse hannhund

1. Kiara Almightys Billy The Kid - Eier: Veronika Holmen

Champion klasse hannhund

1. N UCH Russellville's Ironjack Icon - Eier: Julie Gaudernack
2. N SE UCH AGH1 Huoleton Centaurus - Eier: Beate Kittilsen

Beste hannhund klasse:
1. N UCH Russellville's Ironjack Icon - Eier: Julie Gaudernack
2. N SE UCH AGH1 Huoleton Centaurus -  Eier: Beate Kittilsen
3. Lucky Jack Sjakk - Eier: Monica Berg
4. Knøtteliten's Fantastic Four - Eier: Marit Mørk 

Juniorklasse tispe

1. Poecilia's Salmon Queen - Eier: Renate Lund
2. Only Jacks December Princess - Eier: Mette Thomasrud

Unghundklasse tispe

1. Jacks'r'us Twinkie Little Evenstar - Eier: Ann Mari Nordahl
2. Jacks'r'us Pink Fairytale U Go Girl - Eier: Ole Martin Eriksen
3. Only Jacks Mariposa - Eier: Mette Thomasrud
4. Si-Wi-To Teamolympic The Champion - Eier Wibeche Bottolfsen

Åpen klasse tispe

1. Poecilia's Nice'n Easy - Eier: Renate Lund
2. Kjærlighetens Mermaide - Eier: Inger Løvik
3. Si-Wi-To Notre Dame - Eier: Wibeche Bottolfsen
4. Knøtteliten's Oh Mama - Eier: Inger Lise Teigland, Ida Trudvang

Champion klasse tispe

1. N SE UCH Whistlewood's Miss Laura Owl - Eier: Solveig Naadland

Veteran klasse tispe

1. N UCH Saltisgårdens Purple Haze - Eier: Marit Mørk
2. Wanne Be Whoopy Of The Crafty Clan - Eier: Wibeche Bottolfsen

Beste tispeklasse:
1. Poecilia's Salmon Queen - Eier: Renate Lund
2. N SE UCH Whistlewood's Miss Laura Owl - Eier: Solveig Naadland
3. Poecilia's Nice'n Easy - Eier: Renate Lund
4. N UCH Saltisgårdens Purple Haze - Eier: Marit Mørk

Avlsklasse 

1. N UCH Russellville's Ironjack Icon - Eier: Julie Gaudernack, Kennel Russellville
2. Si-Wi-To Notre - Dame - Eier: Wibeche Bottolfsen, Kennel Si-Wi-To

Oppdretter klasse

1. Kennel Lucky Jack - Eier: Monica Berg
2. Kennel Si-Wi-To - Eier: Wibeche Bottolfsen

Kom som du er klassen

1. Julie og Jungmann
2. Inger Løvik og Påsan
3. Kent Gerhardt og Fido
4. Veronika Holmen og Musa

Barn og hund
Dommer: Anna Breivik Løtvedt

Oliver og Dorris
Mia og Lola
Mille og Wilma
Thorer og Otto
Einy og Cava
Martin og Selma
Ada og Billy
Sebastian og Tassen

Beste hode: Poecilia's Salmon Queen - Eier: Renate Lund
Beste bevegelser: N UCH Russellville's Ironjack Icon - Eier: Julie Gaudernack

BIS VALP: Isnesgårdens A Kind Of Magic - Eier: Ole Martin Eriksen
BIM VALP: Lucky Jack Uzo - Eier: Julie Gaudernack

BIS JUNIOR: Poecilia's Salmon Queen - Eier: Renate Lund
BIM JUNIOR: Lucky Jack Sjakk - Eier: Monica Berg

BIS BRUKS: Kiara Almightys Billy The Kid - Eier: Veronika Holmen

BIS VETERAN: N UCH Saltisgårdens Purple Haze - Eier: Marit Mørk

BIS AVL: Kennel Russellville - Eier: Julie Gaudernack

BIS OPPDRETT: Kennel Lucky Jack - Eier: Monica Berg

BIS: N UCH Russellville's Ironjack Icon - Eier: Julie Gaudernack
BIM: Poecilia's Salmon Queen .- Eier: Renate Lund

Bilder fra utstillingen og av vinnerne kommer så fort vi får dem fra fotografen.

 

Bjerkvik Hundeklubb, Sortland 20.09.2015
Dommer: Harry Tast

BIR m/ CERT og BIG 2 Konstansiana's I'll Be Queen Be
BIM m/ CERT: Konstansiana's I am Loke
Eier begge: Elisabeth Steffensen

Norsk Cavalierklubb, Leknes 1.08.2015
Dommer: Annette Bystrup

BIR m/ CERT og BIG 2: Konstansiana's I'll Be Queen Be
BIM m/ Cert: Konstansiana's I am Loke
Eier begge: Elisabeth Steffensen