Meny 

 

FRA UTSTILLINGSRINGEN 2009-2010

 

DOGS4ALL, Nordisk Vinner 2010, Lillestrøm 27.11.2010

Dommer : Gertrud Hagström, Sverige

 


Cert, BIR, NORD JV-10, NORD V-10: Russellville's Eaglejack Escobar
Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

BIM: SE UCH Ell-Ell's Picture Of Lily
Eier: Lena Lövdal, Sverige

 

 

Amsterdam Winner 2010, 27.11.2010

Rasedommer: Ann Christin Johansen, Sverige

Gruppedommer: Soile Bister, Finland

 

 

Cert, CACIB, BIR, BIG2 Amsterdam Winner-10: Knøttelitens Diamond Dee

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

Cert, CACIB, BIM, Amsterdam Winner-10: Kanix Fast Track:

 

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

Stord hundeklubb 14.11.2010

Dommer : Mona Selback

 

 

Bir valp: Jackxellent Ifyoudo

Eier: Kennelhunterhawk v Maria huseby

 

 

Kongsberg Hundeklubb, Kongsberghallen, 13.11.10

Dommer: Annika Ulltveit-Moe, Sverige. Gruppedommer: Mike Macbeth

 

 

 

BIR, Cert, BIG 3: Kanix Fast Track

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

BIM, Cert: Russellville's Eaglejack Effie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

DKK Herning, Danmark 07.11.2010, Dansk Vinner Show

Rasedommer: Tom Hehir, Irland

Gruppedommer: Lilliane De Ridder Onghena, Belgium

 

 

 

 

 

Cert, CACIB, BIR - BIG3, DKV-10: Kanix Fast Track:

 

 

Cert, CACIB, BIM, DK Champion, DKK Rasevinner-10 og DKV-10: Knøttelitens Diamond Dee

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

DKK Herning, Danmark 06.11.2010

Rase og gruppedommer: Anna Brankovic, Serbia

 

 

 

 

Cert, CACIB, BIR - BIG2: Knøttelitens Diamond Dee

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

BIM. cacib: Sieger's Body Tequila

Eiere: Mikkel og Carina, House of Jacks, Danmark

 

 

Hannhundcert: Kanix Fast Track

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

 

NorskDalmantiner Klubb, Letohallen, 31.10.10

Dommer: Henrik Johanson, Sverige

 

 

Knøttelitens Diamond Dee: BIR

 

Kanix Fast Track : BIM

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

 

Valpeshow

 

Dommer valp: Noreen Harris

 

 

 

 

 

BIR Valp m/ HP, BIG 4: Jacks'R'us Breaking Dawn's Dr. Fang

Kana Løkling

 

 

BIM Valp m/HP : The Russell Yards Jr Digeridoo

Veronica Holmen

 

 

 

 

Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen, 30.10.10

Dommer: Per Kristian Andersen, Norge

 

 

BIR og Cert: Gladfotens Lille Bebi

Eier: Line Bygland/ GladfotenBIM og Cert:

 

Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

 

Valpeshow

 

Dommer valp: Per Kristian Andersen

 

 

 

BIR Valp m/ HP : Only Jacks Doppio Passo

Mette Thomasrud

 

 

BIM Valp m/HP: Jacks'R'us Arwen Evenstar

Ann Mari Hagen

 

 

 

 

 

17/10 2010: NKK

 

dommer: Cindy Petterson

 

 

 

 

BIR og CACIB: Our Sweetheart Dickie Dick Dickens

eier Siw Aastrøm/Sten Roald Lorentzen, Our Sweetheart,Utskarpen

 

 

BIM og CACIB: N UCH Fresh Fields Morning Star Maud

eier Marianne Wold, ArcticMaple, Fetsund.

 

 

 

Reserve CACIB: Our Sweetheart Donna Bella,

 

eier Siw Aastrøm/Sten Roald Lorentzen, Our Sweetheart, Utskarpen

 

 

 

Reserve CACIB: FIMVA Fluss-Strand Com´on

eier Arja Häïkiö-Kokko, Finland.

 

 

 

 

 

 

16/10 2010: Tromsø Hundeklubb

 

 

dommer: Anne Tove Strand

 

 

 

 

BIR: Our Sweetheart Donna Bella,

eier Siw Aastrøm/Sten Roald Lorentzen, Our Sweetheart, Utskarpen

 

 

BIM: Fjellflokkens Alvin

eier Emil Gundersen, Larvik

 

 

 

 

 

NKK, Hamar, 10.10.10Dommer: Annika Ulltveit-Moe, Norge

 

 

 

 

BIR og Cacib: Nuch Terry Wawe's Benefit Called Ben

Eier: Nina og Ole Andre Winje/ Terry Wawe

 

BIM og Cacib: Nuch Our Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

Hannhund Cert: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

Tispe Cert: Such Cc's Exclusive LivingEier: Ulla Göstas, Sverige

 

 

Haugesund hundeklubb 10.10.10

Dommer: Gunn Randeberg.

 

 

 

 

Bir og BIS Valp Jackexellent High Voltage

Eier: Marie Stonghaugen og Kennel Hunterhawk v/ maria huseby.

 

 

 

Montgomery County Kennel Club - 10.10.10, Pennsylvania, USA

Dommer: Mrs. Keke Kahn

 

 

Kanix Fast Track : BIM

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

Devon Dog Show Association - 09.10.10, Pennsylvania, USA

Dommer: Mr. David A.Alexander

 

 

Knøttelitens Diamond Dee:BIR og Best in Micellaneous group.

Kanix Fast Track : BIM

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

Hatboro Dog Club - 08.10.10, Pennsylvania, USA

Dommer: Ms. F. Susan Godek

 

 

Knøttelitens Diamond Dee: BIR og Best in Micellaneous group.

Kanix Fast Track : BIM

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

Morris & Essex Kennel Club - 07.10.10, Pennsylvania, USA

Dommer: Mr. Joseph E.Gregory

 

 

Kanix Fast Track : BIR og Best in Micellaneous group.

Knøttelitens Diamond Dee: BIM

Eiere: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

 

Norsk terrier klubb Stavanger 11.09.2010

Dommer: Knut Sigur Wilberg

 

 

 

 

BIR Jacxellent High Voltage

eier: Marie Stonhaugen og Kennel Hunterhawk v Maria Huseby

 

 

BIM: Hunter Hawk Hennesy Limeted Edition

Eier: Kennel Hunterhawk v Maria Huseby

 

 

 

 

Norsk Rottweilerklubb. Båstad Valpeshow , 26.09.2010

Dommer valp: Aud Fossum

 

 

 

 

BIR Valp m/ HP og BIG 2Valp : Jacks'R'us Arwen Evenstar

Eier og Oppdretter : Ann Mari og Lars Hagen

 

 

 

Valpeshow Grums Brukshundklubb, Sverige, 18.09.2010

 

 

Dommer: Elisabeth Wahlström, BIG Dommer: Anne Marie Öhqvist

 

 

 

BIS Dommere: Wahlström og Öhqvist

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIR m HP, BIG1,BIS 2: Kry`s Cat Von D

Eier: Frida Hansen

 

 

 

 

 

 

Sortland Hundeklubb, 19.09.2010

Dommer voksne: Nils Molin

Dommer valp: Carl-Gunnar Stafberg

 

 

 

 

BIR med Cert: Our Sweetheart Båtsmann

Eier: Ranja og Eddis Mikkelborg

 

 

 

 

BIM med Cert: Kawamos Jack My Cotys

Eier: Elisabeth Steffensen

 

 

 

Valpeshow

 

 

 

BIR og BIG3-valp: Kawamos Blue Star Dewi

Eier: Kari Anne Lundberg

 

 

 

 

Bjerkvik Hundeklubb, 18.09.2010

Dommer: Aase Jakobsen

 

 

 

 

BIR-valp: Kawamos Blue Star Dewi

Eier: Kari Anne Lundberg

 

 

 

 

Valpeshow Tomb Jordbruksskole, Lørdag 18 September 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacks'R'us Arwen Evenstar ble BIR m/HP - BIG 1 -2 Best in show

 

 

 

 

 

 

Norsk Terrier klub (NTK), Nærbø, 11.09.2010

Rasedommer: Knut Sigurd Wilberg (England) / BIS-dommer Bill Browne-Cole (England)

 

 

 

BIR, cert, og BIS: Kanix Fast Track

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

BIM, cert: Knøttelitens Diamond Dee

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

 

Norsk kennelklub (NKK). Orre, Int.show, 12.09.2010

Rasedommer: Harry Tast (Finland)/ Gruppedommer: Henrik Johanson (Sverige)

 

 

BIR, cert, og BIG2: Kanix Fast Track

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

BIM, cert, Cacib: Knøttelitens Diamond Dee

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

 

Hundorp, 05.09.2010

Dommer: Harto Stockmari

 

 

 

 

Bir Kjennekrokens Hot or Not

Bim Bollefors La Zara

 

 

 

 

Klubben for større selskapshunder, Drammen Travbane 29.08.10

Dommer: Salvatore Tripoli

 

 

BIR med Cert: Malle

Linn Sjøåsen

 

 

 

 

BIM med Cert: Akilles

Roger og Mette Thomasrud, Kennel Only Jack's

 

 

 

Valpeshow: Dommer:Liv Muri Ramsjø

 

 

 

 

BIR valp: Mayberry Farm's Gevalia

Roger og Mette Thomasrud, Kennel Only Jack's

 

Ingen BIM

 

 

 

Norsk Leonberger Klubb, Drammen, 28.08.2010

Dommer: Antoni Di Lorenzo, Italia

 

 

 

 

BIR med Cert: Stjärnlidens Premium Bond

Eier: Ann Lisbeth H. Kittilsen/Tumblescot

 

BIM: Ingen

 

 

 

Valpeshow:

 

Arwen var på Drammen Travpark i dag 28 August 2010 Hun ble BIR og BIS 4!!!

 

 

 

 

 

 

NTK Kristiansand,Hamresanden, 21.08.10

BIR og BIG dommer: Siv Jernhake, SverigeBIS dommer: Paul Stanton, Sverige

 

 

 

BIR-BIG-BIS: NUCH Our Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM, cert: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russllville

 

 

 

Valpeshow:

Dommer: Siv Jernhake, Sverige

 

 

 

 

Bir valp: Jackxellent High Voltage

Eier:Hunterhawk/Maria Huseby og Marie Stonghaugen.

 

 

Bim Valp: Hunter Hawk Hennesy Limeted Edtion

Eier: Hunterhawk/Maria Huseby

 

 

Barn og Hund, 21.08.10

Vinnerekvipasje: Pernille Strand, 11 år,og Our Sweetheart Disco Dancer

 

 

 

 

Norsk Miniatyrhund Klubb, Hamresanden, 22.08.10

BIR dommer: Birgit Seloy, DanmarkBIG dommer: Paul Stanton, Sverige

 

 

 

BIR-BIG3, cert: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM: NUCH Our Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

Valpeshow:

Dommer: Birgit Seloy, Danmark

 

 

 

 

Bir valp: Jackxellent High Voltage

Eier:Hunterhawk/Maria Huseby og Marie Stonghaugen.

 

 

Bim Valp: Hunter Hawk Hennesy Limeted Edtion

Eier: Hunterhawk/Maria Huseby

 

 

Barn og Hund, 22.08.10

Vinnerekvipasje: Pernille Strand, 11 år, og Our Sweetheart Disco Dancer

 

 

 

 

 

 

 

Norsk Vinner utstilling, Oslo Double, NKK, 15.08.2010

Dommer: Petter Fodstad, Norge

 

 

 

 

NV-10, BIR, cert, cacib og norsk championat: Goldsand's Colombus

Christina Areskough, Sverige

 

 

NV-10, BIM, cert, cacib: Knøttelitens Diamond Dee

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

 

Vestvågøy Hundeklubb, 08.08.2010

Dommer: Hans Almgren, Sverige

 

 

 

 

BIR med Cert: Our Sweetheart Båtsmann

Eier: Ranja og Eddis Mikkelborg

 

 

BIM med Cert: Makhoolma Jack Pixcy

Eier: Kari Anne Lundberg (Kennel Kawamo)

 

 

 

 

BIR og BIG1-valp: Kawamos Blue Star Dewi

Eier: Kari Anne Lundberg (Kennel Kawamo)

 

 

 

 

Vågan Hundeklubb, 07.08.2010

Dommer: Walter Schicker, Tyskland.

 

 

 

 

BIR med Cert: Kawamos Jack My Cotys

Eier: Elisabeth Steffensen

 

 

BIM med Cert: Kjærlighetens I Walk Like A King

Eier: Åshild Hultgren

 

 

 

 

BIR og BIG2-valp: Kawamos Blue Star Dewi

Eier: Kari Anne Lundberg (Kennel Kawamo)

 

 

 

 

Autoriserte hundedommeres forening, Exporamahallen 07.08.2010

Dommer: Turid Helene Stamnes

 

 

BIR, Cert: Knøttelitens Diamond Dee

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

BIM, Cert: Kanix Fast Track

Ida Trudvang, Inger-Lise Teigland og Ulf Bråthen

 

 

 

Valpeshow:

Dommer: Turid Helene Stamnes, Gruppedommer: Helge Kvivesen

 

 

 

 

BIR, BIG-valp: Jacks'R'us Arwen Evenstar

Eier: Ann Mari og Lars Hagen/ Jacks'R'us

 

 

 

 

Norsk Terrier klubb, Nesbyen 01.08.2010

Rase og gruppedommer: Kevin Brown, Danmark

BIS dommer: Kurt Nilsson, Sverige

 

 

 

 

BIR, cert, BIG, BIS3: Knøttelitens Diamond Dee

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

BIM, Cert: Kanix Fast Track:

Ida Trudvang, Inger-Lise Teigland og Ulf Bråthen

 

 

 

 

Irsk ulvehundklubb, Norge, Nesbyen 31.07.2010

Dommer: Fernadiando Asnaghi, Italia

 

 

 

 

BIR cert, BIG4: Russellville's Dazzlejack Dodger

Julie Gaudernack / Russellville

 

 

BIM, cert: Toto's Tail's Illusion

Monica Berg og Tor Inge Bakke / Lucky Jack

 

 

 

 

Valpeshow, Hallingdal Hundeklubb, Nesbyen 30.07.2010

Dommer: Arne Foss, Norge

 

 

 

 

BIR, BIG2: Lucky Jack Gucci

Monica Berg / Lucky Jack

 

 

 

 

Mosseutstillingen, Råde, 24.07.10Dommer: Nils Molin, Sverige

 

 

 

BIR, CERT og CHAMPION: Saltisgården's Main Man

Eier: Eirin Bekkelien og Hans Ole Stenbro/ Rudskog

 

BIM: NUCHOur Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

Mosseutstillingens valpeshow, Råde 24.07.10

Rasedommer: Nils Molin, Sverige, Gruppedommer: Per Kristian Andersen, Norge

 

 

 

BIR og BIG-valp: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM-valp: Jacks'R'us Arwen Evenstar

Eier: Ann Mari og Lars Hagen/ Jacks'R'us

 

 

 

 

Karmøy hundeklubb 24.07.2010

Dommer: Mona Selbach

 

 

Bir og cert: HunterHawk Drambuie

Eier: Marie Stonghaugen

 

 

 

Valpeshow, Karmøy hundeklubb 24.07.2010

Dommer Frode Jevne

 

 

 

 

Bir, Big og Bis 3 Jackxellent High Voltage

Eier: Kennelhunterhawk/ Maria huseby og Marie Stonghaugen

 

 

 

Jrt Special Show i Danmark

 

 

BIM: Frøysa av Rivillein

Kjersti Reksen / Rivillein

 

 

 

World Terrier Show-valp, Hedensted, Danmark, 27.06.10

BIR dommer: Lynette Brown, AustraliaBIS dommer: Dianne Ivey, Kanada

 

 

 

BIR og BIS2-valp: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

World Dogshow, Herning, Denmark 25.06.2010

Dommere: tispeklasser: Ulf Bråthen,Danmark, Valper og hannhunder: Horst Kliebenstein, Tyskland, BIS dommer: Kari Järvinen, Finland

 

 

 

 

Junior World Winner, BIM og Cert: Knøttelitens Diamond Dee

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

 

 

 

 

BIR og BIS4-valp: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

 

Grenland Hundeklubb, Valpeshow 20.06.10

Dommer: Turid Helene Stamnes

 

 

 

 

BIR, BIG og BIS 2: Kjennekrokens Miss Gold Design

Eier: Kirsti Skaar, Forvert: Thomas Waskaas

 

 

BIM: Hundegleden´s Chan Phi An Morten

Eier: Siw Aireen Johnsen

 

 

 

 

Oppdal hundeklubb 20/6-10

Dommer: Rodi Hübenthal rase og BIS dommer Hans Lehtinen BIG dommer

 

 

 

 

BIR og cert, BIG-BIS: Saltisgårdens Main Man

Eirin og Hans Ole Stenbro, Rudskogs kennel

 

 

 

 

Salten Brukshundklubb, Lørdag 19.juni 2010

Dommer: Colm Hastings, Irland.

 

 

 

 

BIR: Our Sweetheart Dennis the Dog

Eier: Wenche og Tom Lorentsen

 

 

BIM: Tibjac's Dina

Eier: Elisabeth Hagenes

 

 

 

 

Norsk Terrier Klub, Søndag 20.juni 2010

Dommer: Kresten Scheel, Danmark.

 

 

 

 

BIR: Our Sweetheart Dennis the Dog

Eier: Wenche og Tom Lorentsen

 

 

BIM: Our Sweetheart Donna Bella

Eier: Siw Aastrøm Lorentzen og Sten Roald Lorentzen/Our Sweetheart

 

 

BIR valp/BIS 2 valp: Lilletass Wild Willma

Eier: Inger-Lise Nordbø Midtstraum

 

 

BIM-valp: Kawamos Blue Star Daikoku

Eier: Edel Pedersen

 

 

 

 

Svensk Vinner 2010, Avesta 13.06.2010

Dommer : Gertrud Hagström

 

 

 

 

SV-10, BIR og Cert: Kanix Fast Track:

Ida Trudvang, Inger-Lise Teigland og Ulf Bråthen

 

 

 

 

Røros hundeklub, Røros 13.06.10

Dommer: Jul Hamlot

 

BIR med Cert og BIG4: Brown Sugar Of The Crafty Clan

Eier: Solveig E. Naadland/Marklivet

 

BIM: Terry Wawe`s Benefit Called Ben

Eier: Nina og Ole Winje/Terry Wawe

 

Valp: Samme dommer som voksen.

 

BIR, BIG og2BIS: Kjennekrokens Master Design

Eier: Marianne Nørholm/Nordsand

 

 

 

 

BIM: Bårga Av Rivillein

Eier: Solveig E. Naadland/Marklivet

 

 

 

NKK Drammen 06.06.10

Dommer: Per Kristian Andersen

 

 

 

BIR, cert cacib, (championat): Sieger's Bla-bla-bla

Ulf Bråthen, Danmark

 

 

BIM, Cert: Kanix Fast Track:

Ida Trudvang, Inger-Lise Teigland og Ulf Bråthen

 

 

 

 

Norsk Dalmatiner Klubb Distr. Kont. Troms og Finnmark, 30.05.10

Dommer: Rita Reyniers

 

 

 

 

BIR med Cert og BIG3: Kawamos Jack My Cronos

Eier: Kari Anne Lundberg og Solveig E. Naadland

 

 

BIM med Cert: Kawamos Jack My Cotys

Eier: Elisabeth Steffensen

 

 

 

 

 

Valpeshow - Norsk Dalmatiner Klubb

distr.Kont. Troms og Finnmark, 30.mai 2010

 

 

 

 

BIR og BIG-valp: Kawamos Blue Star Dewi

Eier: Kari Anne Lundberg

 

 

 

 

Tromsø Hundeklubb, 29.05.10

Dommer: Colette Muldoon

 

 

 

 

BIR med Cert: Kawamos Jack My Cotys

Eier: Elisabeth Steffensen

 

 

BIM med Cert: Rakkefants King Elvis

Eier: Birgitte Hestholm

 

 

 

 

Granshera/Notodden

 

 

 

 

BIR og BIG3valp: Chan Phi An Morten

Siw Aireen Johnsen

 

 

 

 

Sunnmøre hundeklubbs utstilling 29.05.2010

Dommer: Per Kristian Andersen, Norge

 

 

Bir og Big 4 valp Hunterhawk Elia Dolchetta Alba

 

 

 

 

Lhasa Apso klubbens valpe utstilling 29.05.2010

Dommer: Sue Terry, England

 

 

 

 

BIR, BIG og BIS3 Jackxellent High Voltage

Eier: Kennelhunterhawk/ Maria huseby og Marie Stonghaugen

 

 

BIM Hunterhawk Hennesy limeted edition

Eier: Kennel HunterHawk/ Maria huseby

 

 

 

 

Raillhundutstilling 30.05.10

Dommer: Jadranka Smojver-Selimovic.

 

 

 

 

BIR og BIG 3: Our Sweetheart Dickie Dick Dickens

Eier: Siw Aastrøm Lorentzen og Sten Roald Lorentzen/Our Sweetheart

 

 

BIM: Our Sweetheart Donna Bella

Eier: Siw Aastrøm Lorentzen og Sten Roald Lorentzen/Our Sweetheart

 

 

 

 

 

Valpeshow - Raillhundutstilling 30.05.10

 

 

BIR, BIG2- valp: Kawamos Blue Star Diancecht

Eier: Eva Engø

 

 

BIM valp: Our Sweetheart Emmy

Eier: Beate Skonseng

 

 

 

 

Toten og omegn hundeklubb sitt valpeshow 29.05.10

Dommer: Steinar Balken

 

 

Bir-valp: Bollefors La Zara

Eier: Wenche Aas Sivesind/ Sivesindhøgda

 

Bim-valp: Kjennekrokens Hot or Not

Kjersti Reksen / Rivillein

 

 

 

 

 

 

NTK-Terrierspesialen, Jevnaker, 22.05.10

Dommer: Juha Palosaari

 

 

 

 

BIR og stor-CERT: Toto's Tail's Illusion

Eier: Monica Berg og Thor Inge Bakke/ Lucky Jack

 

BIM og stor-CERT: Our Sweetheart Disco Dancer

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIR-unghund: Sveduddens Minna Norton

Eier: Monica Berg og Thor Inge Bakke/ Lucky Jack

 

BIM-unghund: Our Sweetheart Disco Dancer

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

 

 

Valpeshow NTK-Terrierspesialen, Jevnaker, 22.05.10

Dommer: Dodo Sandahl

 

 

 

BIR og BIG3-valp: Bollefors La Zara

Eier: Wenche Aas Sivesind/ Sivesindhøgda

 

BIM-valp: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

NTK avd. Oslo/Akershus, Jevnaker, 23.05.10

Dommer: Otto Krcal

 

 

 

BIR: Nuch Our Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM og CERT: Our Sweetheart Disco Dancer

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

Tispe cert: Sveduddens Minna NortonEier: Monica Berg og Thor Inge Bakke/ Lucky Jack

 

 

 

Valpeshow NTK avd O/A, Jevnaker, 23.05.10

Dommer: Otto Krcal

 

BIR-valp: Bollefors La Zara

Eier: Wenche Aas Sivesind

 

BIM-valp: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

Valpeshow, Fredrikstad brukshundklubb,Fredrikstad, 15.05.10

 

 

 

BIR-BIG2: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM: Russellville's Eaglejack Effie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

 

 

NKK Kristiansand 09.05.10

Rasedommer: Birgitta Kremser, Gruppedommer: Birgitta Hasselgren

 

 

 

 

BIR, cert, BIG3: Knøttelitens Diamond Dee

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

 

BIM, Cert: Kanix Fast Track:

Ida Trudvang, Inger-Lise Teigland og Ulf Bråthen

 

 

 

NTK Kristiansand 08.05.10

Dommer: Yvonne Van De Bogert, Nederland

 

 

 

BIR: Nuch Our Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM og CERT: Ducklings jr just Delux By Tux

Eier: Maria Huseby og Frank Opheim/ Kennel Hunterhawk

 

Tispecert: Hunter Hawk Drop Shot Black Magic

Eier: Maria Huseby og Frank Opheim/ Kennel Hunterhawk

 

 

Valpeshow, NTK Kristiansand 08.05.10

BIR-BIS dommer:Yvonne Van De Bogert, Nederland

 

 

 

 

BIR-BIS: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

BIM: Kanix The One And Only

Eier: Inger-Johanne Løvik

 

 

 

 

 

Valpeshow Vest-Finnmark Fuglehundklubb, 02.05.10

 

 

BIR og BIG: Kawamos Jack My Cronos

Eier: Kari Anne Lundberg og Solveig E. Naadland.

 

 

BIM: Kawamos Jack My Cotys

Eier: Elisabeth Steffensen

 

 

 

Sør Rogaland Bruks hundklubbs utstilling Orre 02.05.2010

Dommer:Jostein Halvorsen

 

 

 

 

Bir og championat Calixo Mercury

 

 

Bim og Cert: Hunter hawk Drop Shot Black Magic

eier : Maria Huseby, Frank Opheim-Kennelhunterhawk.

 

 

 

 

Norsk Rottweilerklubb, Båstad 01.05.2010

 

 

 

 

BIR valp: Krys Cat Von D

Frida Hansen

 

 

 

Stangehallen 25.04.10

Dommer Per Kristian Andersen

 

 

 

 

BIR, cert: Kiara Almightys Billy The Kid

Veronika Holmen / Kiara almighty

 

 

BIM, cert championat: Dizeros Love is Love

Monica Eikrehagen Tjernø, Kjersti Reksen.

 

 

 

Valpeshow Stangehallen 25.04.10

 

 

 

 

BIR-BIG: Kanix The One And Only

Eier: Inger-Johanne Løvik

 

 

 

 

Valpeshow, Førde 24. April

Dommer var Hanne Laine Jensen

 

 

 

BIR-BIG3: Prinsess Millie Runamok av Rivillein

 

 

 

Stangehallen 24.04.10

Dommer Annika Ulltveit-Moe

 

 

BIR, cert: Kiara Almightys Billy The Kid

Veronika Holmen / Kiara almighty

 

 

BIM, NUCH Dizeros Love is Love

Monica Eikrehagen Tjernø, Kjersti Reksen

 

 

Tispe Cert Fresh Fields Morningstar Maud

Eier: Marianne Wold og Devin Stubbs /Arctic Maple

 

 

 

Valpeshow Stangehallen 24.04.10

BIR og BIG dommer: Per Kristian Andersen

 

 

 

BIR-BIG: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM: Kanix The One And Only

Eier: Inger-Johanne Løvik

 

 

 

NKK Bergen 17.04.10

Dommer: Per Iversen

 

 

 

 

BIR, cert, BIG3: Kanix Fast Track:

Ida Trudvang, Inger-Lise Teigland og Ulf Bråthen

 

 

BIM, Cacib: Our Sweetheart Boogie Woogie

Julie Gaudernack/ Russellville

 

 

Tispecert: Knøttelitens Diamond Dee

 

 

 

 

Norsk Miniatyrhundklubb, Nærbø 28.03.2010

Dommer: Ken Jessup

 

 

 

 

Bir og cert: Ducklings jr just Delux By Tux.

 

 

Bim og cert: Hunter Hawk Drop shot black magic

 

 

Eier begge: Maria Huseby og Frank Opheim / Kennel Hunterhawk.

 

 

 

 

Norsk Miniatyrhundklubb, Nærbø 27.03.2010

 

 

BIR og cert: Saltisgårdens Child in Time

Eier: Helle Larsen

 

 

BIM og cert: Kjærlighetens Mermaide

Eier: Inger J. Løvik

 

 

 

 

 

Valpeshow 27.03.10

 

 

 

 

Bir-valp: Kanix The one and Only

Eier: Inger J Løvik

 

 

Bim-valp: Knøttelitens Apple & Cinnamon

Anita Jansen

 

 

 

NKK Harstad 20.03.10

Dommer: Arne Foss

 

 

 

 

BIR og cert: Knøttelitens Diamond Dee

Eier: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang

 

BIM: CC's Easy Rider

Eier: Mats Erikson / Lilletass, Sverige

 

 

 

 

Valpeshow - Norsk Hovawart Klubb, Messehallen, Tønsberg, 06.03.10

Dommer: Eivor Hofmandselv, Norge

 

 

 

BIR og BIG-valp: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM: Kjennekrokens Miss Gold Design

Eier: Kirsti Skaar/ Kjennekroken

 

 

 

 

Valpeshow - Norsk Myndeklubb, Solberghallen, Drammen, 07.03.10

Dommere: Lars Hjelmtvedt (BIR-BIG) og Inger Dahle, Norge.Begge dømte BIS-finalen

 

 

 

BIR-BIG-BIS-valp: Russellville's Dazzlejack Dodger

Eier: Julie Gaudernack/ RussellvilleIngen BIM

 

 

 

Molde hundeklubbs valpeshow 6 mars 2010

Dommer: Line Haugen, Norge

 

 

Bir og Big 2: Hunter Hawk Elia Dolcetta Alba

Monica Asphaug

 

 

 

NKK Bø, 20.02.10

Dommer: Benny Blid Von Schedvin, Sverige

 

 

 

BIR og Cacib: N UCH Our Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM, Cert og Cacib: Saltisgårdens Main Man

Eier: Eirin Bekkelien og Hans Ole Stenbro

 

 

Tispecert: Knøttelitens Diamond Dee

 

 

 

 

Ølen og Vindafjords utstilling 14.02.2010

Dommer: Marie Hamill

 

 

Bir, Big4: Saltisgårdens Child in time

Helle Larsen

 

 

Bim Hunterhawk Drop Shot Black Magic

Kennel Hunterhawk/Maria Huseby

 

 

 

Norsk Boxerklubb, Letohallen 13.02.10

Rase og gruppe dommer: Grethe Bergendahl, Norge

BIS dommer: Karl-Erik Johansson, Sverige

 

 

 

BIR - BIG - BIS 4: N UCH Our Sweetheart Boogie-Woogie

Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

 

BIM: Kjennekrokens The Stump Jump Red

Eier: Kjersti Waskaas

 

 

Tispecert: Knøttelitens Diamond Dee

 

 

 

Valpeshow 13.02.10.

Dommer: Frode Jevne, NorgeBIR:

 

Kjennekrokens Miss Gold Design

Eier: Kirsti Skaar/ KjennekrokenIngen BIM

 

 

 

 

Hellerudsletta 31.01.2010

Dommer Per Kristian Andersen

 

 

 

 

BIR – Fresh Fields Morningstar Maud

Eier: Marianne Wold og Devin Stubbs /Arctic Maple

 

Ingen BIM

 

 

 

 

Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Hellerudsletta, Lørdag 30.01.10

Dommer: Vigdis Nymark

 

 

 

BIR og CHAMPION: Our Sweetheart Boogie-WoogieJ

ulie Gaudernack/ Russellville

 

Ingen BIM

 

 

 

 

Letohallen 17.01.10

Dommer: Denis Kuzelj

 

 

Fjonge Fiona av Rivillein: BIM

Kjersti Reksen/ Rivillein

 

 

Brøsing`s Australian Touch: BIR

Ingrid Olsen / Sverige

 

 

 

 

Letohallen 16.01.10

Dommer Ann Rode

 

 

 

 

Brøsing`s Australian Touch: BIR

Ingrid Olsen / Sverige

 

 

Svedudden`s Minna Norton: BIM

Monica Berg og Thor Inge Bakke / Lucky Jack

 

 

 

 

Letohallen 29.12.09

Dommer: Dan Ericsson

 

 

 

BIR-valp: Fjellflokken Alvin

Eier: Emil Gundersen

 

(det ble ingen BIM-valp) 

 

 

Resultater 2009

 

Letohallen 29.12.09

Dommer: Dan Ericsson

 

BIR-valp: Fjellflokken Alvin

Eier: Emil Gundersen

 

(det ble ingen BIM-valp)

 

 

Nordisk vinner, Helsinki, 13.12.09

Dommer: Hans V.D. Berg, Nederland

 

BIR, Nordjv-09 og Nordv-09: Knøttelitens Diamond Dee

Ida Trudvang og Inger-Lise Teigland

 

Valpeshow, Andebuhallen 06.12.09

Dommer: Trond Storsveen (Bisdommer: Mette Tufte)

 

BIS-valp: Knøttelitens Diamond Dee

Ida Trudvang og Inger-Lise Teigland

 

DOGS4ALL - NKK Lillestrøm 28.11.09

Dommer: Siv Jernhake, Sverige

 

 

BIR:og NV-09: Raaw Elite Force

Linda Rönnqvist / Raaw, Sverige

 

BIM og NV-09: Dizeros Love is Love

Monica Eikrehagen Tjernø, Kjersti Reksen.

 

 

Valpeshow, Alna, Oslo 15/11-09

Dommer: Wivi-Anne Olsen

BIR og BIG2 valp: Björsätters Netti
Nina Th. Bekkeli & Thomas H. Normann / Bergum

 

Kongsberg Hundeklubb, Kongsberghallen 14.11.09

Dommer Tiina Taulos, Finland

 

 

BIR: Sveduddens Minna Norton

Monica Berg og Thor Inge Bakke/ Lucky Jack

 

BIM: Our Sweetheart Disco Dancer

Julie Gaudernack/Russelville

 

Valpeshow

 

 

BIR-valp: Toto's Tail Illusion

Monica Berg og Thor Inge Bakke/ Lucky Jack

 

BIM-valp: Fjellflokken Alvin

Emil Gundersen

 

 

Norsk Miniatyrhund klubb, Letohallen 08.11.09

Dommer var Kornelija Butrimova

 

 

BIR: Our Sweetheart Disco Dancer

Julie Gaudernack/Russelville

 

BIM: Kjærlighetens Mermaide

Inger-Johanne Løvik

 

Valpeshow

 

 

BIR valp: Bollefors El Pronto

Wenche Aas Sivesind / Sivesindhøgda

 

BIM valp: Nyhusgårdens Redfine Chardonnay

Cathrine Donberg.

 

 

Norsk Dalmantiner klubb, Letohallen 07.11.09

Dommer var Pero Buzinovski

 

BIR: Kiara Almightys Billy The Kid

Veronika Holmen

 

BIM: Dizeros Love is Love

Monica Eikrehagen Tjernø, Kjersti Reksen.

 

Valpeshow

 

 

BIR valp: Bjørsetters Netti

Nina T Bekkeli.

 

BIM valp: Bollefors El Pronto

Wenche Aas Sivesind / Sivesindhøgda

 

 

Orkdal hundeklubb
Dommer: Salvatore Tripoli

 


BIR med Cert: Iona Strings Of Fire

Eier: Marianne Nørholm/Nordsand

BIM med Cert: Brown Sugar Of The Crafty Clan

Eier: Solveig Naadland/Marklivet

 

 

Stord 7 november

 

Dommer: Ritva Raita Finland

 

Bir Calixo Mercury

eier Gro Nesse

 

Bim med cert Ducklings jr just Chilli

eier kennelhunterhawk maria huseby og frank opheim.

 

 

NKK Bergen 27.09.09

 

BIR : Wanne Be Whoppy of The Crafty Clan

Eier: Wibeche Bottolfsen

 

 

Norsk terrierklubb, Bergen 26.09.09

Dommer: Lilian Lleton

 

 

BIR med cert: Wanne Be Whoppy of The Crafty Clan (tok championatet)

Eier: Wibeche Bottolfsen /Si-Wi-To

 

Bim med Cert: Ducklings Jr just Delux by Tux

Eier: Kennel hunterhawk Maria Huseby og Frank Opheim

 

NTK Rogaland, Gandal 19.09.09

Dommer: Rex White (Bisdommer: Kevin Brown)

 

BIM-valp: Kyle Xy

Mariann Sølversen & Vegard Ulseth

 

NKK Stavanger 11.09.09

Dommer: Leif Ragnar Hjort

 

 

BIR, cert: Rascalee JR Suki

Ida Trudvang og Inger-Lise Teigland

 

BIR, Cert: Saltisgården's Main Man

Eirin og Hans Ole

 

 

Narvik Trekk og Brukshundklubb, Rallarutstillinga, 6.sept-09

Dommer: Persson, Moa, Sverige.

 

 

BIR-CERT : Walampton Cosmic Star

Handler: Maren Anne Lundberg

Eier: Karianne Björnes, Little Bloopers, Gøteborg

 

 

Resultater fra Utstilling, 6.september på Hundorp

BIR med Cert: Saltisgården's Main Man

Eiere: Eirin og Hans Ole / Rudskog Kennel


BIM med Cert: Dizeros Love Is Love

Eiere: Monica Eikrehagen Tjernø og Kjersti Reksen

 

 

Karmøy hundeklubbs utstilling 06.09.09

Dommer Alan Carter

 

 

Bir Hunter hawk Creme de cassis

Bim Hunter hawk Antartica

 

Bir valp Ducklings jr just Delux by tux

 

Karmøy hundeklubb valpe show. 05.09.09

Dommer Alan Carter

 

 

Bir og big2: Ducklings jr just Delux by tux

 

Trondheim Hundefestival Søndag 30/08/09

Dommer:Rajic Branislav

 

 

BIR CERT: Terry Wawe's Benefit Called Ben

Nina og Ole Andre Winje

 

Valp:

 

 

BIR-BIG BIS 2: Terry Wawe's Destinys Child

Nina og Ole Andre Winje

 

Trondheim Hundefestival Lørdag 29/08/09

Dommer Peter Machentaz

 

BIR CERT BIG 3: Terry Wawe's Benefit Called Ben

Nina og Ole Andre Winje

 

BIM-CERT: Asthorry's Minnie Mus

Astrid og Thorry Fremstad

 

Valp:

 

BIR: Terry Wawe's Destinys Child

Nina og Ole Andre Winje

 

BIM: Astorry's Nala

Astrid og Thorry Fremstad

 

 

Rana Trekk og Brukshundklubb 23.08.09

Dommer: Kornelija Butrimova

 

Cert, BIR, BIG1, BIS3: Kjennekrokens Lindeman Classic
Eier: Victoria Hansen

 

 

Vefsn Hundeklubb 22.08.09

Dommer: Hassi Assenmacher

 

 

BIR, BIG1, BIS4: Kjennekrokens Lindeman Classic
Eier: Victoria Hansen

BIM, cert: Lucky Jack Dina,
eier Bente Strand

 

 

Norsk miniatyr hund klubbs utstilling i kristiansand lørdag 22 08 09

dommer Duzan Paunowic

 

 

Bir med cert Hunter hawk drop shot black magic

 

Bim med cert Hunter hawk creme de cassis

 

Bir og big 4 valp Ducklings jr just delux by tux

 

Eier alle: kennel hunterhawk maria huseby og frank opheim

 

 

Norsk terrier klubbs utstilling i kristiansand søndag 23 08 09

dommer karl horak

 

Bir med cert Hunter hawk drop shot black magic

 

Bim med cert Hunter hawk creme de cassis

 

Bir valp Ducklings jr just delux by tux

 

Eier alle: kennel hunterhawk maria huseby og frank opheim

 

 

Lofotutstillingen, Søndag: 02. august. 09

 

 

Cert, BIR, BIG2: Kjennekrokens Lindeman Classic
Eier; Victoria Hansen

 

Lofotutstillingen, Lørdag: 01. august. 09

 

Cert, BIR BIG1, BIS4: Kjennekrokens Lindeman Classic
Eier; Victoria Hansen

 

Nesbyen 02.08.09

Dommer: Jean-Jacques Dupas

 

 

BIR-CERT: Stjärnlidens Premium Bond

Eier: Ann Lisbeth H. Kittilsen/Tumblescot

 

BIM-CERT: Dizeros Love Is Love

Eiere: Monica E. Tjernø og Kjersti Reksen

 

 

Nesbyen 01.08.09

Dommer: Harry Tast, Finnland

 



BIR-CERT: Kjennekrokens Rosemount Rose
E:Ann Mari Hagen

BIM-CERT: Björsätters Mauros
E: Nina Th. Bekkeli & Thomas H. Normann, Bergum

 

Valpeshow, Nesbyen 31.07.09

 

 

BIR, BIG og BIS-valp: Sveduddens Minna Norton

Monica Berg og Thor Inge Bakke / Lucky Jack

 

BIM: Let's Rock Doo Wop

Kjersti Reksen / Rivillein

 

Moss og omegn hundeklubb 25.07.09

Dommer (BIR og BIG) Benny Blid Von Schedvin, Sverige

 

 

BIR, Cert og BIG 3: Our Sweetheart Boogie-Woogie
Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

BIM, Cert: Stjarnslidens Premium Bond
Eier: Elisabeth Kittilsen/ Tumblescot

Moss og omegn hundeklubb 25.07.09, Valpeshow:
BIR dommer: Elina Haapaniemi, Sverige.

BIG dommer: Benny Blid Von Schedvin, Sverige

 


BIR og BIG 4: Our Sweetheart Disco Dancer
Eier: Julie Gaudernack/ Russellville

Ingen BIM

 

 

Åsnes Og Omegn Hundeklubb, Vålerbanen 05.07.09

Dommer: Mona Selbach

 

BIR, cert: Kjennekrokens Miss Wysiwyg (tok championatet)

Kirsti Skaar og Tommy Husebye, Kjennekroken

 

BIM: Whistlewoods Good News

Frida Kristin Hansen

 

Hannhundcert: Björsätters Mauros

Nina Therese Bekkeli og Thomas, Bergum

 

Valpeshow

Dommer Kjetil Flathagen (gruppedommer Mona Selback)

 

 

BIR og BIG 1 Kiara Almightys Billy The Kid

Eier Veronika Holmen / Kiara Almighty

 

BIM Kiara Almightys Bubbles

Eier Mona Opsahl

 

 

Norsk Eurasierklubb, Vålerbanen 04.07.09

Dommer: Petru Muntean

 

 

BIR, cert, BIG, BIS4: Kjennekrokens Miss Wysiwyg

Kirsti Skaar og Tommy Husebye, Kjennekroken

 

BIM: Whistlewoods Good News

Frida Kristin Hansen

 

Hannhundcert: Björsätters Mauros

Nina Therese Bekkeli og Thomas, Bergum

 

 

Vestnes Hundeklubb 04/07/09

Dommer:Csaba Zsolt Lokodi-Romania

 

BIR-CERT Terry Wawe's Nothing Else Matters

BIM-CERT:Terry Wawe's Benefit Called Ben

 

 

NTK Klæbu Travbane 27/06/09

Dommer:Henrik Johansson-Sverige

 

BIR-CERT Touchstar Nevada

BIM-CERT:Terry Wawe's Benefit Called Ben

 

 

Norsk Terrier Klub Nordland, Søndag 21.06.09
Dommer Fernando Madeira Rodrigues

 


BIR, cert: Ploy
Eier: Elisabeth Hagenes

BIM, cert: Kjennekrokens Lindeman Classic
Eier; Victoria Hansen

 

Valpeshow
Dommer: Arne Foss.

 


BIR og BIG3: Brown Sugar Of The Crafty Clan
Eier: Solveig Ekran.

BIM: Russellville's Boomjack Bacchus

 

 

Oppdal Hundeklubb 21/06/09

Dommer: Annamaria Tarjan

 

BIR-CERT-BIG 4: Saltisgården's Main Man

 

BIM-CERT: Terry wawe's Nothing Else Matters

 

 

Sandefjord Hundeklubb 21.06.09

Dommer: Ann Rode

 

 

BIR, cert: Kjennekrokens The Stump Jump Red

Kjersti Teigen

 

BIM, cert: Rascalee JR Suki

Ida Trudvang og Inger-Lise Teigland

 

 

Salten Brukshundklubb, Lørdag 20.06.09

Dommer: Baic Boris

 


BIR, cert: Kjennekrokens Lindeman Classic
Eier: Victoria Hansen

BIM, cert: Kawamos Pix Blue Athene,
eier Anne Sæthre


Valpeshow
Dommer: Bente Harlem.

BIR og BIG4: Brown Sugar Of The Crafty Clan
Eier: Solveig Ekran.

BIM: Russellville's Boomjack Bacchus

 

 

Surnadal og Rinndal Hundeklubb 20/06/09

Dommer: Marja Talvitie

 

BIR-CERT: Saltisgården's Main Man

 

BIM-CERT: Terry wawe's Nothing Else Matters

 

 

NTK Terrierspesialen Lier 13.06.09

Dommer: Pia Lundberg, Sverige (BIS-dommer: Anne-Mari Haugsten, Norge)

 

 

BIM, BIS unghund (cert): Our Sweetheart Boogie-Woogie

Julie Gaudernack/Russellville

 

BIM: Knøttelitens Reggae Gold's Rasta

Ida Trudvang og Inger-Lise Teigland

 

 

Valpeshow

Dommer: Anne-Mari Haugsten, Norge

 

 

BIR, BIS2-valp: Sveduddens Minna Norton

Monica Berg og Thor Inge Bakke / Lucky Jack

 

BIM-valp: Our Sweetheart Disco Dancer

Julie Gaudernack/Russellville

 

 

NKK Drammen 07.06.09

Dommer: Luis Pinto Teixeira

 

 

BIR: Sveduddens Jason Norton

Annika Norton, Sverige

 

BIM: Nordsands Harriet the Spy

Marianne Nørholm, kennel Nordsand

 

Valpeshow i Steinkjer hundeklubb 06.06.09.

Dommer Siv Sandø.

 

 

BIR, BIG3-valp: Rampete Robin Av Rivillein

Eiere: Merethe Boneng Kennel Heierås og Gerd Eva Varslot

 

BIM-valp: Jämtskogens Exclisive Effie

 

 

Haugesunds utstillingen lørdag 30 mai

Dommer Tino Pehar

 

Bir voksen Saltisgårdens child in time

eier kennel calixo helle larsen

ingen ck tispe

 

Bir og big valp Ducklings just Delux av tux

Bim Hunterhawk Drop Shot black magic

eier begge kennel hunter hawk maria huseby og frank opheim

 

 

Haugesunds utstillingen søndag 31 mai

dommer ove germundsson sverige

 

Bir voksen Saltisgårdens child in time

eier kennel calixo helle larsen

 

Bim Ducklings jr just chilli

eier kennel hunter hawk maria huseby og frank opheim

 

Bir og big 2 valp hunterhawk drop shot black magic

bim ducklings just delux av tux

eier begge kennel hunter hawk maria huseby og frank opheim

 

 

Valpeshow Nordkisa 24.mai 2009

Dommer Steinar Balken

 

 

BIR og BIG 1: Kiara Almightys Billy The Kid

eier Veronika Holmen

 

BIM: Kjærlighetens Mermaide

eier Inger Løvik

 

Valpeshow Nordkisa 23.mai 2009

Dommer: Mette M Tufte

 

BIR og BIG 3: Kjærlighetens Mermaide

eier Inger Løvik

 

BIM: Kiara Almightys Billy The Kid.

eier Veronika Holmen

 

 

Valpeshow Hønefoss 23.mai.2009

Dommer: Elisabeth Olsen.

 

 

BIR, BIG og BIS3-valp: Sveduddens Minna Norton

Monica Berg og Thor Inge Bakke / Lucky Jack

 

 

Sunnmøre Hundeklubb 23.mai.09

Dommer: Nina Karlsdotter, Sverige

 

BIR: Saltisgårdens No Worries

Marianne Wold og Devin Stubbs

 

BIM og Cert: Knøttelitens Regine Russell

Marianne Wold og Inger-Lise Teigland

 

 

Hammerfest Og Omegn Hundeklubb`s utstilling, lørdag 2. mai 2009

Dommer: Nils Molin, Sverige

 


BIR og BIG4 ble Kawamos Pix Blue Afrodite,

Eier Kari A Lundberg & Andre Skoland, Bardu

 

 

BIR-valp og BIG3-valp ble Kawamos Pix Blue Blodeuwedd,

Eier Kari A Lundberg og Rigmor Heim, Bardu

 

 

Norsk Terrier Klub, Hamresanden, Kristiansand 10.05.09

Dommer: Kirsti Lummilampi, Finland

 

 

BIR: Knøttelitens Reggae Gold's Rasta

Ida Trudvang og Inger-Lise Teigland

 

BIM: King Bassie's Fairy Woods

Ida Trudvang og Inger-Lise Teigland

 

BIR-valp: Duckling's /JR Just Delux by Tux

Maria Huseby / Frank Opheim / kennel hunterhawk

 

 

NKK Kristiansand 09.05.09

Dommer: Ove Germundson, Sverige

 

BIR: Touchstar Magician - ny norsk utstillingschampion

Ulf Bråthen, Danmark

 

BIM: Hunterhawk Antartica XO - ny norsk utstillingschampion

Maria Huseby / Frank Opheim / kennel hunterhawk

 

 

Valpeshow: Notodden Og Omegn Hundeklubb, 03.05.09

Dommer: Gunnar Jensen

 

BIR-BIG2 Stjärnlidens Premium Bond (ingen BIM)

Eier: Ann Lisbeth H. Kittilsen/Kennel Tumblescot

 

 

Sør rogaland brukshundklubbs utstilling 2 mai.2009

dommer :voksen Andrzej Kazmierski. Polen

 

Bir og big 2: Kanix Shopaholic

 

Bim: Saltisgårdens Child in time

eier begge Helle Larsen / Calixo

 

Dommer valp: Jean Lawless. Irland

 

Birvalp: Hunter hawk Drop shot black magic,

Bimvalp: Hunter hawk creme de cassis.

eier begge: maria huseby/frank opheim / kennel hunterhawk

 

 

Førde - utstilling 25-26.04.09

Dommer Wenche Eikeseth

 

 

BIR, cert : Tante Sofie av Rivillein

Kjersti Reksen / Rivillein

 

Valpeshow

 

 

BIR og BIG3: Fjonge Fiona

Kjersti Reksen / Rivillein

 

 

Norsk Miniatyrhundklubb, Stangehallen 26.04.09

Dommer: Viva Maria Soleckey Szpunar, Polen

 

BIR, cert : King Bassie's Fairy Woods

Ida Trudvang / Inger-Lise Teigland

 

BIM, cert: Touchstar Magician

Ulf Bråthen, Danmark

 

 

Norsk Dobermann klubb, Stangehallen 25.04.09

Dommer: Ivan Dimitrov, Tsjekkia

 

BIR, cert : King Bassie's Fairy Woods

Ida Trudvang / Inger-Lise Teigland

 

BIM, cert: Asthorry's Kruse Knallkul

Ida Christine Roos

 

 

Valpeshow Levanger Hundeklubb 18.04.09

Dommer rase og Gruppe 3: Harald Røkke

 

 

BIR og BIG: Rampete Robin Av Rivillein

Merethe Boneng/Kennel Heierås og Gerd Eva Varslot

 

BIM: Heierås Abrah Kadabra

Merethe Boneng/Kennel Heierås

 

 

NKK Harstad 18.04.09

dommer: Karl Erik Johansson, Sverige

 

 

BIR og Cacib, BIG4: Knøttelitens Reggae Gold's Rasta

Ida Trudvang / Inger-Lise Teigland


BIM, Cert og Cacib: King Bassie's Fairy Woods

Ida Trudvang / Inger-Lise Teigland

 

Hannhund-cert: Touchstar Magician / Ulf Bråthen, Danmark

 

 

Søndag ?

Norsk miniatyr hund klubb

Dommer: Bob Brampton

 

Bir: Kanix shopaholic

Helle Larsen

 

Valpeshow:

Dommer: Gro Berg Johansen

 

Bir: og big 3: Saltisgårdens Child in time

Helle Larsen

 

Bim: hunter hawk drop shot black magic

Maria Huseby / Kennel hunter hawk.

 

Lørdag ?

Norsk miniatyr hund klubb avd rogaland

Dommer :Zake, Ligita

 

Bir: Ducklings jr just chayenne, ingen hannhund med ck.

 

Valpeshow:

Dommer: Halvorsen, Jostein

 

 

Bir og big 3: Hunter hawk drop shot black magic

 

Bim: Hunter hawk creme de casisse

Eier av begge: Maria Huseby / Kennel hunter hawk.

 

 

NKK Bergen 22.03.09

dommer: Carlos Fernandes-Renau, Spania

 

 

BIR og Cert: Calixo`s Mercury

Gro A. Nesse og Vidar Østervold/Nojaruss


BIM, Cert og Cacib: Our Sweetheart Boogie-Woogie

Julie Gaudernack/Russellville

 

 

Nordhordland Hundeklubb, Manger, 28.02.09

dommer: Peter Rehanek

 

 

BIR og Cert: Calixo`s Mercury

Vidar Østervold og Gro A. Nesse/Nojaruss

Ingen BIM

 

 

Ølen-Etne-Vindafjord Hundeklubb, Ølen, 15.02.09

dommer: Rita Reyniers

BIR og Cert: Calixo`s Mercury

Vidar Østervold og Gro A. Nesse/Nojaruss

BIM og Cert: Kanix Shopaholic

Helle Larsen/Calixo

Valpeshow: Norsk Myndeklubb, Solberghallen, Drammen 01.03.09

Dommer: Lars Hjelmtvedt

 

 

BIR - BIG - BIS1 Valp: Stjärnlidens Premium Bond

Eier: Ann Lisbeth H. Kittilsen/Kennel Tumblescot

 

BEST IN SHOW DOMMERE: Lars Hjelmtvedt/Eli-Marie Klepp

 

Norsk Kennelklub, Telemark 22.02.09

Dommer Matti Luoso, Finland

 

 

BIR og Cert: Saltisgårdens Purple Haze (tok championatet)

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang / Knøtteliten

 

BIM: Knøttelitens Reggae Gold's Rasta

Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang / Knøtteliten

 

Hannhund Cert: Calixo's Mercury

Vidar Østervold og Gro A. Nesse/Nojaruss

 

Valpeshow: 15.02.09 Norsk Hovawart klubb,Tønsberg, Messehallen

Dommer Anne-Marit Traaholt, Norge.

 

 

BIR - BIG - BIS 4-valp Russellville`s Boomjack Baluba

eier Julie Gaudernack/ Kennel Russellville

Norsk Boxer klubb, Letohallen 14.02.09

Dommer Per Iversen, Norge.



BIR: Our Sweetheart Boogie-Woogie,

eier Julie Gaudernack/ Kennel Russellville

 

BIM: N S uch Saltisgårdens No Worries,

eier Marianne Wold


Valpeshow Letohallen, Norsk Boxerklubb 14.02.2009

Dommer Ingrid Prytz Ohm

 

 

BIR Kjennekrokens Crocodile Rock

Eier Kirsti Skaar og Tommy Husebye

 

BIM Kjennekrokens Rosemount Rose

Eier Ann Mari Hagen

 

Norsk Miniatyrhund klubb, Rolvsøyhallen 8.2.2009,

Dommer Eivor Hofmandselv

 

 

BIR Kjennekrokens Rosemount Rose

Eier Ann Mari Hagen

 

Valpeshow Norsk Boxerklubb avd Trøndelag 17.01.09

Dommer: Arne Foss

 

 

BIR-valp, BIG1: Heierås Ask Kadabra.

Eier: Siv-Helene Kolset og Ørjan Holmvåg

 

BIM-valp: Heierås Abrah Kadabra.

Eier: Merethe Boneng/Heierås kennel

 

Letohallen 29.12.08

Dommer: Johan J. Juslin

 

 

BIR, Cert: Lucky Jack Cam

Monica Berg og Thor Inge Bakke / Lucky Jack

 

BIM, Cert: Kjærlighetens

Linn Kristin Enget / Showsilk

 

Valpeshow:

 

BIR-valp, BIG2-valp: Saltisgårdens Main Man

Hans-Ole og Eirin

 

BIM-valp: Kjennekrokens Rosemount Rose

Ann-Mari Hagen