Meny 

 

resultater 2013 - 2014

 Terrierspesialen 2015, Mjøndalen
 Dommer: Anna Lena Munkvall, Sverige

 BIR: Knøtteliten's Fantastic Four
 BIM: House of Jacks Queen of Hearts
 
 Beste brukshund og BIS2 Hipremierte: 
 NJCH Heartily Super Altajara Man
 Eier: Gläfsebo's Kennel, Per Utgården
 
 
 
BIS2 Sporpremierte:
SEUCH SEVCH Vitsuddens Buzz Lightyear
Eier: Calle og Lena Sundin, Sverige
 
 
Beste oppdretter og BIS4 Oppdretter: 
Gläfsebo's Kennel
(Per Utgården og Rebecca Aversano)
 
 
NKK Internasjonal utstilling, Drammen 07.06.2015 
Dommer: Mona Selbach.
 
BIR, CERT, CACIB og Norsk utstillings champion:  Ch. Whistlewood's Miss Laura Owl
Eier: Marklivet JRT, Solveig Naadland
 
BIM: SEUCH Beatbox Crazy Train 
 
 
   
 SKK internasjonal utstilling, Österbybruk Sverige 30.05.2015  
 Dommer: Inger Hansson.

 BIM, CERT, CACIB og Svensk utstillings champion: Ch. Knøtteliten's Capo Di Tutti Capi
 Eier Solveig Naadland & Inger-Lise Teigland
 
 
 
Norsk Papillon og Phalene Klubb, Orre 31.05.15

   Dommer: Jose Vidal Montero (ESP)
 
   BIR: Gläfsebo's Peter Pan
   Eier: Mette Erklev
  
   BIM: Hunter Hawk Countess Corona
   Eier: Mona Sveia
 
    
 
  Rogalands Brukshund Klubb, Orre 30.05.15
  Dommer: Rafael Malo Alcrudo (ESP)
 
  BIR: Gläfsebo's Peter Pan
  Eier: Mette Erklev
 
  BIM: Hunter Hawk Sovereing Cartier (ble NORSK UTSTILLINGS CHAMPION)
  Eier: Maria Huseby
 
NTK avd. Agder, 15.03.15

BIR: Heartily Super Altajahara Man
Eier: Gläfsebo's Kennel, Per Utgården

BIM: NUCH Madcon Keen On You
Eier: Charlotte Nicolaisen

 

NKK Kristiansand 14.03.15
BIR: NUCH Madcon Keen on You
Eier: Charlotte Nicolaisen

BIM: Alvetroll's B'qute
Eier: Kennel Alvetroll, Linda Birgit Tölkkö

Hellerudsletta 08.02.2015 

Dommer: Enrique Mate Duran


BIR: Poecilia's Nancy Lou
Eiere: Renate og Jostein Lund

BIM: Arctic Maple's Crazy Canuck
Eiere: Marianne Wold og Devin Stubbs

 

Langesund 18.01.2015
Dommer: Svein Helgesen, Norge

BIR Junior og BIR: Marklivet JR Elevator Rock
Eier: Kennel Marklivet

BIM Junior og BIM: Russellville's Quattrojack Quba
Eier: Kennel Russellville

 

Norsk Dobbermanklubb, Letohallen 28.12.14(Romjulsutstillingen)
BIR: Kjennekrokens Hunters Gold
Eier: Jørn Rostad
 
BIM: Russling Flow
Eier: Gläfsebo's Kennel, Rebecca Aversano
 
 
Norsk Dalmatiner Klubb 26.10.14

Dommer Lisbeth Campbell, Norge

BIR m/cert og Norsk utstillings champion Knøtteliten`s Capo Di Tutti Capi 
Eiere: Solveig Naadland & Inger-Lise Teigland

Norsk Lhasa Apso Klubb 25.10.14 
Dommer Frank Christiansen, Norge

BIR m/cert Knøtteliten`s Capo Di Tutti Capi
Eiere: Solveig Naadland & Inger-Lise Teiglan

 

Norsk Lhasa Apso klubb 27.07.2014
Dommer: Benny Blind Von Schedvin 

BIM: Madcom Keen On You
Eier: Charlotte Nicolaisen

Sør-rogaland Brukshund klubb 10.05.2014
Dommer: Cristina Epuras

BIR: Madcom Keen On You
Eier: Charlotte Nicolaisen
 
BIM: Mon Amour Jp Mr Energizer At Clayco
Eier: Maria Huseby


 
 
Sør-rogaland Brukshund klubb 10.05.2014
BIG Dommer: Christina Epuras 
BIS Dommer: Glura Anca
 
BIG 1: Madcom Keen On You
BIS 4: Madcom Keen On You 
Eier: Charlotte Nicolaisen


 

Norsk Papillon Og  Phalene Klubb
Dommer: Bojan Matakovic
 
BIR: Mon Amour Jp Mr Energizer At Clayco
Eier: Maria Huseby
 
BIM: Madcom Keen On You
Eier: Charlotte Nicolaisen

 

Norsk Terrier Klubb Kristiansand 15.03.2014
Dommer: Cindy Pettersson 

 
BIR: Duckling`s Jr Just Moon Walk 
BIM: Madcom Keen On You

 

18.01.14 Sandefjord Hundeklubb

Rasedommer: George Schogol

BIR og BIG4: Russling Flow
Eier: Rebecca Aversano


BIM: Arctic Maples Avro Arrow
Eier:

 

19.01.14 Norsk Pincherklubb
Rasedommer: Francesco Cochetti

BIR og BIG2: Russling Flow
Eier: Rebecca Aversano

BIM: Arctic Maples Avro Arrow
Eier:


DKK Internasjonal Show, Herning 03.11.2013
BIR m/ CACIB og DKV - 13: Nuch DKch Nordv-12 NV-12 Gladfotens R&B Hunk
Eier: Inger Lise Teigland

 

DKK Internasjonal Show, Herning 02.11.2013
BIR m/ CERT:Lucky Jack Nimiss 
Eier: Monica Berg

BIM m/ CERT og CACIB: Knøtteliten Mo La La
Eier: Inger Lise Teigland

 

Letohallen søndag 13.10.2013
Dommer valp: Kristin Hoff.

BIR-valp og BIG-valp: Marklivet JR Deacon
Eier og oppdretter: Solveig Naadland.


Letohallen lørdag 12.10.2013
Dommer voksen: Eva Nielsen.
Dommer valp: Andre Brun.

BIR med Cert og BIG-2 : Marklivet JR Brooke
BIR-valp og BIG3-valp:   Marklivet JR Deacon

Eier og oppdretter: Solveig Naadland.


NKK Rogaland

BIR: Kjennekrokens Hunters Reggae
Eier: Merethe Nielsen

BIM: Kipton's All Star Fantasy Cataleya
Eier: Kai Ove Kristensen Håland

08.09.2013 Gudbrandsdal Hundeklubb
Dommer: Ingrid Borchorst

BIR og CERT: Lønnheim's Black or White
Eier: Janne Lønnum

08.09.2013 Norsk Dalmatiner klubb
Dommer: Colette Muldoon

BIR - BIG 3: Kawamos Blazing Blue Galatea
Eier: Kari Anne Lundberg

BIM: Kawamos Jack Buddy Horus
Eier: Kari Anne Lundberg

07.09.2013 Tromsø Hundeklubb
Dommer: Zlatko Kraljic

BIR - BIG 2: Kjennekrokens Hunters Boy
Eier: Kari Anne Lundberg

BIM: Kawamos Blazing Blue Galatea
Eier: Kari Anne Lundberg

01.09.2013 Trondheim Hundefestival,
Dommer: Kurt Nilsson

BIR og CERT: Lønnheim's Black or White
Eier: Janne Lønnum

10.08.2013 NTK, Ekeberg, Oslo
Dommer: Heidi Hagen, Norge

BIR og CERT: Huoleton Centaurus
Eier: Beate Kittilsen

BIM m/ CK og CERT: Knøtteliten's Josephin Baker
Eier: Renate og Jostein Lund

04.08.2013 Norsk Cavalierklubb, Leknes
Dommer: Norman Deschuymere

BIR m/ CERT: Kjærlighetens I Walk Like A King

BIM m/ CERT: Goldsand's Belle Of The Ball
Eier: Elisabeth Steffensen

BIR Valp: Everbrights Born Jr Bonnie
Eier: Ann Sørensen

BIM Valp: Everbrights Born Jr Backpacker Joe
Eier: Martin og Priscilla Solheim


07.07.2013 NTK avd. Trøndelags hovedutstilling
Dommer: Hanne Laine Jensen, Danmark

BIM m/ CK og CERT: Lønnheim's Black or White
Eier: Janne Lønnum

Jack Russell Terrier spesialen, Bergen 30.06.2013
Dommer: Jul Hamlot, Norge

BIS VALP: Poecilia's New Fasination - Eier: Renate og Jostein Lund

BIM VALP: Poecilia's Nancy Lou - Eier: Renate og Jostein Lund

BIS JUNIOR: Poecilia's Mission Bells - Eier: Renate og Jostein Lund

BIM JUNIOR:  Lucky Jack Nikita - Eier: Monica Berg

BIS: Knøtteliten's Josephin Baker - Eier: Renate og Jostein Lund

BIM: Poecilia's Spencer - Eier: Renate og Jostein Lund

BIS VETERAN: N UCH Bushwack's Jack Kookoo - Eier: Mette Aavatsmark

BIS OPPDRETT: Lucky Jack - Monica Berg

Resultater fra klassene

Valp 4 - 6 mnd, hannhund

1. Poecilia's New Fasination - Eier: Renate og Jostein Lund

Valp 6 - 9 mnd, hannhund

1. Kjennekrokens Hunters Bullet - Eier: Tanya Susegg

Valp, beste hannhund

1. Poecilia's New Fasination - Eier: Renate og Jostein Lund
2. Kjennekrokens Hunters Bullet - Eier: Tanya Susegg

Valp 4 - 6 mnd, Tispe

1. Poecilia's Nancy Lou - Eier: Renate og Jostein Lund

Valp 6 - 9 mnd, Tispe

1. Hunter Hawk Sovereign Cartier - Eier: Maria Huseby

Valp, beste tispe

1. Poecilia's Nancy Lou - Eier: Renate og Jostein Lund
2. Hunter Hawk Sovereign Cartier - Eier: Maria Huseby

Juniorklasse, hannhund

1. Poecilia's Missions Bells - Eier: Renate og Jostein Lund
2. Lucky Jack Nimiss - Eier: Marlen Nore
3. Hunter Hawk Duke Of Beaufort - Eier: Maria Huseby

Unghund klasse, hannhund

1. NJV-12 Mon Amour Jp Mr Energizer At Clayco - Eier: Maria Huseby

Åpen klasse, hannhund

1. Poecilia's Spencer - Eier: Renate og Jostein Lund
2. Huoleton Centaurus - Eier: Beate Kittilsen
3. Kjennekrokens Hunters Gold - Eier: Jørn Rostad

Champion klasse, hannhund

1. N UCH Kjennekrokens Hunter Reggae - Eier: Merethe Nielsen

 Beste hannhund klasse

1BHK: Poecilia's Spencer - Eier: Renate og Jostein Lund
2BHK: Poecilia's Mission Bells - Eier: Renate og Jostein Lund
3BHK: Lucky Jack Nimiss - Eier: Marlen Nore
4BHK: Huoleton Centaurus - Eier: Beate Kittilsen

Juniorklasse, tisper

1. Lucky Jack Nikita - Eier: Monica Berg
2. Myraflua's Attitude Alpha - Ida Marie Molland
3. Ever Love Lily Bohemian Touch - Eier: Magnhild Opdahl
4. Prixmos Sweet Caroline - Eier: Benedicte Solheim

Unghund klasse, tisper

1. Knøtteliten's Josephin Baker - Eier: Renate og Jostein Lund
2. Mona Lisa Z Hradu Pihlov - Eier: Monica Tellnes
3. Knøtteliten's Mo La La - Eier: Ida Trudvang
4. Only Jacks Kiss Me Quick - Eier: Mona Haugen

Åpen klasse, tisper

1. Lucky Jack La Ga Ga - Eier: Nina Mohn
2. Prixmos Be My Baby - Eier: Anna Breivik Løtvedt

Veteran klasse, tisper

1. N UCH Bushwack's Jack Kookoo - Eier: Mette Aavatsmark

Beste tispe klasse

1BTK: Knøtteliten's Josephin Baker - Eier: Renate og Jostein Lund
2BTK: Mona Lisa Z Hradu Pihlov - Eier: Monica Tellnes
3BTK: Lucky Jack Nikita - Eier: Monica Berg
4BTK: Lucky Jack La Ga Ga - Eier: Nina Mohn

Oppdretter klasse

1. Kennel Lucky Jack - Monica Berg
2. Kennel Poecilia - Renate Lund

Norsk Chinese Crested Klubb, Svolvær 30.06.2013
Dommer: Wim Wellens

BIR: Kjennekrokens Lonesome Traveller
Eier: Kirsti Skaar

BIM m/ CERT: Goldsand's Belle Of The Ball
Eier: Elisabeth Steffensen

Vågan Hundeklubb, Svolvær 29.06.2013
Dommer: Zeljko Gajic

BIR: Kjennekrokens Lonesome Traveller
Eier: Kirsti Skaar

BIM m/ CERT: Everbrights Abbey Durrell
Eier: Elisabeth Steffensen

16.06.2013 NKK Tromsø
Dommer: Sean Delmar

BIR - BIG 2: Knøttelitens Norwegian Vybz
Eier: Tine Steen

BIM og Norsk utstillingschampion: Kawamos Blue Star Dionysos
Eier: Kari Anne Lundberg

BIR - BIG 2 Valp: Kjennekrokens Hunters Boy
Eier: Kari Anne Lundberg

HP - BIS 3 Oppdrett: Kennel Kawamo

15.06.2013 Tromsø Hundeklubb
Dommer: Benny Blid Von Schedvin

BIR - BIG - BIS 2: Knøttelitens Norwegian Vybz
Eier: Tine Steen

BIM: Kawamos Jack Buddy Horus
Eier: Kari Anne Lundberg

BIR Valp: Kjennekrokens Hunters Boy
Eier: Kari Anne Lundberg

26.05.2013 Narvik Trekk og Brukshundklubb
Dommer: Monika Blaha

BIR: Steinbitens Karl
Eier: June Susann Hanssen

BIM: Kawamos Blazing Blue Galatea
Eier: Kari Anne Lundberg

BIR - BIG 2 Valp: Kjennekrokens Hunters Boy
Eier: Kari Anne Lundberg

HP og BIS Oppdrett: Kennel Kawamo

25.05.2013 Norsk Berner Sennen Klubb, Narvik
Dommer: Harry Tast

BIR - BIG 2: Duckling's Jr Just In Love
Eier: Kari Anne Lundberg

BIR - BIG 2 Valp: Kjennekrokens Hunters Boy
Eier: Kari Anne Lundberg

12.05.2013 Vest - Finnmark Fuglehundklubbs utstilling, Hammerfest
Dommer: Cristian Stavarache

BIR, BIG og BIS Valp: Kjennekrokens Hunters Boy
Eier: Kari Anne Lundberg

BIR, BIG og BIS 2: Kawamos Blazing Blue Galatea
Eier: Kari Anne Lundberg

BIM og BIR Junior: Kawamos Jack Buddy Horus
Eier: Kari Anne Lundberg

11.05.2013 Hammerfest og Omegn Hundeklubbs utstilling
Dommer: Marit Sunde

BIR, BIG og BIS Valp: Kjennekrokens Hunters Boy
Eier: Kari Anne Lundberg

BIR - BIG 2: Kawamos Blazing Blue Galatea
Eier: Kari Anne Lundberg

BIR Junior: Kawamos Jack Buddy Horus
Eier: Kari Anne Lundberg

 
NTK utstilling Kristiansand 17.03.2013

BIS valp: Kjennekrokens Hunter Bullet 
Eier: Tanya Susegg

Kjennekrokens Hunter Bullet