Meny 

 

resultater  2012



NKK valpeshow Rogaland 14.10.2012

BIR og BIG:  Hunter Hawk Duke of Beauford
Eier: Maria Huseby

Bergen brukshundklubb 30.09.12
Dommer: Mr Mate Duran

BIR m/ CERT og ny Champion:  Jarnee jr just aint misbehavin
BIR, BIG og BIS 4 valp: Hunter Hawk Duke of Beauford
Eier begge : Maria Huseby


NTK 29.09.12
Dommer : Mr Harris

BIR m/ CERT: Monamour Mr Energizer at Clayco
BIR og BIS valp:  Hunter Hawk Duke of Beauford
BIM valp: Hunter Hawk Countess of Chatsworth
Eier alle: Maria Huseby

NTK Rogaland 15.09.2012
Rase dommer: Jul Hamlot,NO,
BIS dommer: Helene E Reaney

BIR og BIS 2 valp: Hunter Hawk Duke of Beauford
BIM valp: Hunter Hawk Countess of Chatsworth
Eier begge : Maria Huseby

NKK Stavanger 16.09.2012
Rase og gruppedommer: Ligita Zake
BIS dommer: Andrezej Stepinski

BIR, BIG og BIS 2 valp: Hunter Hawk Duke of Beauford
BIM valp: Hunter Hawk Conutess of Chatsworth
Rasedommer voksne : Leif- Herman Wilberg

BIM m/CERT:  Australian Burning Love
Eier alle: Maria Huseby



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

Gudbrandsdalen hundeklubb, Hundorp 09.09.2012
Dommer: Frank Christiansen

BILDE

BIR m/ CERT: Calixo's Cameron
Eier: Christine Myhre Reksten 

BIM m/ CERT: Huoleton Centaurus
Eier: Beate Kittilsen

Tromsø Hundeklubb, 1.sept-2012
Dommer: Rita Kadike-Skadine
Dommer valp: Kirsi Tevalin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIR m/CERT: Kawamos Brite Jack Elpis
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

BIM m/CERT: Only Jacks A Beautiful Day
Eier: Renate Lund

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIR og BIG-valp: Kawamos Jack Buddy Horus
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

BIM-valp: Everbrights Abbey Durrell
Eier: Elisabeth Steffensen, Sortland

Karmøy Hundeklubb valpeshow 01.09.2012
Dommer: Alan Carter
BIR, BIG og BIS 3: Hunter Hawk Duke of Beauford

BIM: Hunter Hawk Countess of Chatsworth
Eier begge : Maria Huseby

Resultater fra vårt 10 års jubileum, Heistadmoen 26.08.2012
Dommer: Grethe Bergendahl

BIS VALP: Knøtteliten's Mo La La - Eier: Ida Teigland Trudvang

BIM VALP: Knøtteliten's Crazy Catch - Eier: Marit Charlotte Hopkins

BIS JUNIOR: Poecilia's Spencer - Eier: Renate Lund

BIM JUNIOR: Marklivets JR Brooke - Eier: Solveig Charlotte Ekran Naadland

BIS OPPDRETT: Kawamo - Kari Anne Lundberg

BIS: Gladfotens R&B Hunk - Eier: Ida Teigland Trudvang

BIM: N UCH NV-11 Lucky Jack Gucci - Eier: Monica Berg

Resultater fra klassene:

Valp - Beste hannhundklasse

  1. Knøtteliten's Crazy Catch - Eier: Marit Charlotte Hopkins
  2. Alvetroll's B'Qute - Eier: Linda Tølkkø
     

Valp - 4 - 6 mnd hannhund

  1. Alvetroll's B'Qute - Eier: Linda Tølkkø
  2. Kjennekrokens Almost A Traveller - Eier: Kirsti Skaar


Valp - 6 -9 mnd hannhund

  1. Knøtteliten's Crazy Catch - Eier: Marit Charlotte Hopkins
  2. Lucky Jack Larsen - Eier: Berit Lilleengen
  3. Knøtteliten's Mc Murdoc - Eier: Cecilie Grønli Nilsen


Valp - Beste tispeklasse

  1. Knøtteliten's Mo La La - Eier: Ida Teigland Trudvang
  2. Kjennekrokens Miss Opal Design - Eier: Kirsti Skaar


Valp - 4 - 6 mnd tispe

  1. Kjennekrokens Miss Opal Design - Eier: Kirsti Skaar
  2. Alvetroll's B'Fancy - Eier: Linda Tølkkø


Valp - 6 -9 mnd tispe

  1. Knøtteliten's Mo La La - Eier: Ida Teigland Trudvang
  2. Lucky Jack La Ga Ga - Eier: Nina Mohn
  3. Everbrights Abbey Durrell - Eier: Elisabeth Steffensen
  4. Hoppsideisi's B Mieke - Eier: Kari Kristine Rønningen


Beste hannhundklasse

  1. Gladfotens R&B Hunk - Eier: Ida Teigland Trudvang
  2. Poecilia's Spencer - Eier: Renate Lund
  3. Kawamos Blue Star Dionysos - Eier: Kari Anne Lundberg


Juniorklasse hannhund

  1. Poecilia's Spencer - Eier: Renate Lund
  2. Si-Wi-To 3. Da Winci - Eier: Wibeche Bottolfsen


Unghundklasse hannhund

  1. Gladfotens R&B Hunk - Eier: Ida Teigland Trudvang
  2. Kawamos Brite Jack Elpis - Eier: Kari Anne Lundberg
  3. Huoleton Centaurus - Eier: Beate Kittilsen
  4. Nyhusgårdens River Redgum - Eier: Anita Mikalsen


Åpen klasse hannhund

  1. Kawamos Blue Star Dionysos - Eier: Kari Anne Lundberg
  2. Brösing's Super Mario Galaxy - Eier: Inger-Lise Teigland / Ida Teigland Trudvang
  3. Kjennekrokens McPherson - Eier: Anne Lone Johnsen Rotevatn


Beste tispeklasse

  1. N UCH NV-11 Lucky Jack Gucci - Eier: Monica Berg
  2. NJV-11 Lucky Jack Issabella - Eier: Monica Berg
  3. Only Jacks A Beautiful Day - Eier: Renate Lund
  4. Marklivets JR Brooke - Eier: Solveig Charlotte Ekran Naadland


Juniorklasse tispe

  1. Marklivets JR Brooke - Eier: Solveig Charlotte Ekran Naadland
  2. Goldsand's Belle Of The Ball - Eier: Elisabeth Steffensen
  3. Duckling's JR Just In Love - Eier: Kari Anne Lundberg
  4. Kawamos Blazing Blue Galatea - Eier: Kari Anne Lundberg


Unghundklasse tispe

  1. Only Jacks A Beautiful Day - Eier: Renate Lund
  2. Jacks'R'us Fairer Than a Fairytale - Eier: Ann Mari Hagen
  3. Saltisgårdens Dark Energy - Eier: Wenche Sivesind
  4. Villfrid Jenny - Eier: Kari Kristine Rønningen


Åpen klasse tispe

  1. NJV-11 Lucky Jack Issabella - Eier: Monica Berg
  2. Si-Wi-To 2.dre True Love - Eier: Wibeche Bottolfsen
  3. Duckling's JR Just Cumin - Eier: Kari Kristine Rønningen
  4. Jacks'R'us Funny Little Fairytale - Eier: Ann Mari Hagen


Champion klasse tispe

  1. N UCH NV-11 Lucky Jack Gucci - Eier: Monica Berg
  2. N UCH Saltisgårdens Purple Haze - Eier: Marit Charlotte Hopkins
  3. N UCH Bushwack's Jack Kookoo - Eier: Mette Aavatsmark


Oppdretterklasse

  1. Kawamo, Kari Anne Lundberg


Norsk Cavalierklubb, Lofoten 05.08.2012
Rase og gruppe dommer: Svante Frisk

BILDE

BIR og BIG: Everbrights Arctic Fire
Eier: Unn-Doris K. Bæck

BIM: Stubbi's Jack Cindy
Eier: Elisabeth Hagenes

Vestvågøy Hundeklubb, Lofoten 04.08.2012
Rase og gruppe dommer: Annika Ulltveit-Moe / BIS dommer: Svante Frisk

BILDE

BIR, BIG og BIS 2 Valp: Everbrights Arctic Fire
Eier: Unn-Doris K. Bæck

BIM Valp: Goldsand's Belle Of The Ball
Eier: Elisabeth Steffensen


Ransäter, Sverige, 29.07.2012
Dommer: Ann-Christin Johansson

BILDE

BIM m/ CERT og CACIB: Huoleton Centaurus
Eier: Beate Kittilsen

Norsk Terrier Klub, Bodø, 17.06.2012
Dommer: Jo Schepers.

 

BIR og BIG2 valp: Everbrights Asterix.
Eier: Kjell Johnsen og Solfrid Lindgaard

 

BIM valp: Goldsand's Belle Of The Ball.
Eier: Elisabeth Steffensen

Saltens Brukshundklubb, Bodø, 16.06.2012
Dommer: Hans Van Den Berg

 

BIR/m Cert, BIG og BIS2: Kjennekrokens Lonesome Traveller.
Eier: Kirsti Skaar.

 

BIM/m Cert: Kawamos Jack My Cotys.
Eier: Elisabeth Steffensen

 

BIR og BIG1 valp: Goldsand's Belle Of The Ball
Eier: Elisabeth Steffensen

 

BIM valp: Everbrights Asterix
Eier: Kjell Johnsen og Solfrid Lindgaard.

Norsk Dalmatinerklubb, Tromsø, 10.06.2012

 

BIR og BIG3 valp: Everbrights Abbey Durrell
Eier: Elisabeth Steffensen

BIM valp: Everbrights Aces High
Eier: Veronica Iversen

Tromsø Hundeklubb, Tromsø, 10.06.2012.

 

BIR og BIG2 valp: Everbrights Asterix
Eier: Kjell Johnsen og Solfrid Lindgaard.

 

BIM valp: Everbrights Abbey Durrell
Eier: Elisabeth Steffensen

Norsk Dalmatinerklubb, Tromsø, 10.juni-2012
Dommer: Rui Oliveira, Portugal

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

BIR m/ CERT og BIG3: Kawamos Brite Jack Elpis
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIM m/ CERT: Kawamos Pix Blue Afrodite
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

Kennel Kawamos fikk også HP og ble BIS2-oppdrett

Tromsø Hundeklubb, 9.juni-2012
Dommer: Britta Roos-Börjeson, Sverige

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIR m/ CERT og BIG3: Duckling’s Jr Just In Love
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

BIM m/ CERT: Kawamos Brite Jack Elpis
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

Vest-Finnmark Fuglehundklubb, Kvalsund, 20.mai-2012
Dommer: Jo Schepers, NL

BIG- og BIS-valp dommer: Svein Bjarne Helgesen, Norge

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

BIR, BIG og BIS2-valp: Kawamos Blazing Blue Galatea,
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIR m/ CERT: Kawamos Blue Star Dionysos
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIM m/ CERT: Duckling’s Jr Just In Love
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

Kennel Kawamo fikk også HP og BIS-oppdrett

Hammerfest og Omegn Hundeklubb, Kvalsund, 19.mai-2012
Dommer: Tino Pehar, Kroatia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIR og BIG2 valp: Kawamos Blazing Blue Galatea
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

BIR m/ CERT: Kawamos Blue Star Dionysos,
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

BIM m/ CERT: Kawamos Tino Wedd Freya,
Eier: Randi Bellika, Alta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Best In Show Brace: Jack Russell Terrier, med Kawamos Blazing Blue Galatea og Kawamos Brite Jack Elpis
Eier: Kari Anne Lundberg, Bardu

Kennel Kawamo fikk også HP og BIS2-oppdrett.

Appettitt Hundefestival, Mjøndalen, 10.03.2012
Dommer og gruppedommer: Trine Gustavsen

BIR og BIG 1 valp: Nordsands Olga Marie
Eier: Linda Kjellin

Ingen BIM

Västsvenska Fågelhundsklubben, Sätila, Sverige 25.02.2012
Dommer: Charlotte Andersson, Sverige

BIR og BIG 2 valp: Fjellflokkens Criminal Mind
Eier og Oppdretter: Bjørn Olav Andersen / Kennel Fjellflokken

BIM valp: Sheridog Normanton

Norsk Welsh Corgi Klubb, Letohallen, 12.02.2012
Dommer: Britta Roos-Börjeson, Sverige

BIR m/ CK og CERT: Huoleton Centaurus
Eier: Beate Kittilsen

BIM m/ CK og CERT: Bårga Av Rivillein
Eier: Solveig Naadland

Norsk Grand Danois Klubb, Hellerudsletta, 05.02.2012
Dommer: Zlatko Kraljic

BIR m/ CK og CERT: Spirit Of Joy's Mr Enzo
Eier: Kari Torgersen

BIM m/ CK og CERT: Quai's Hang With Me
Eier: Julie Gaudernack

Dommer valp: Andre Brun

BIR, BIG 1 og BIS 2 valp: Jacks'R'us Fairer Than A FairyTale
Eier og Oppdretter: Ann Mari Hagen og Lars V. Hagen / Kennel Jacks'R'us

Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Hellerudsletta 04.02.2012
Dommer: Ulf Bråthen, Danmark

BIR m/ CK og CERT: Kjennekrokens Lonesome Traveller
Eier: Kirsti Skaar

BIM m/ CK og CERT: Quai's Hang With Me
Eier: Julie Gaudernack

Dommer valp: Ann Wiseman Stavdal

BIR og BIG 2 valp: Jacks'R'us Fairer Than A FairyTale
Eier og Oppdretter: Ann Mari Hagen og Lars V. Hagen / Kennel Jacks'R'us