Open Show 2017

Her er en link til bilder som ble tatt under Open Show 2017, bildene er tatt av Marte Bentdal, Kjetil Bentdal og Helene Amlie. http://bit.ly/2wVU6pl

RESULTATER AIREDALE TERRIER OPEN SHOW 2017
Drammen Camping, lørdag 24. juni
Eksteriørdommer: Ekaterina Senashenko
Lydighetsdommer: Hilde Sandtorv
Antall påmeldte: 33 eksteriør, 5 lydighet

EKSTERIØR
Best in Show (se bilde) : C.I.B. NORD SE UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15-16 Rabben's Quarterback (E/O: Sigfridstad)
Best I Motsatt kjønn: INT NORD UCH NORDV-11 SEV-12-13 Rabben's Jessi (E/O: Halvor Sigfridstad)

Beste hannhunder:
1 BHK: C.I.B. NORD SE UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15-16 Rabben's Quarterback
(E/O: Halvor Sigfridstad)
2 BHK: BALT JW 15 N UCH Katherina`s Land Union Jack (E: May Turid Midtsund, O: Jekaterina Kantijevskaja)
3 BHK: Rabben's Wonder Boy (E/O: Halvor Sigfridstad)
4 BHK: DKJV-16 NORDJV-16 SEJV-16 Rabben's Well-Known Star (E: Lillian og Geir Stuldalen, O: Halvor Sigfridstad)

Beste tisper:
1 BTK: INT NORD UCH NORDV-11 SEV-12-13 Rabben's Jessi (E/O: Halvor Sigfridstad)
2 BTK: N SE UCH NJV-15 NV-15-16 Rabben's Tabby (E: Karl Otto Ellefsen, O: Halvor Sigfridstad)
3 BTK: NJV-16 Rabben's Visible Star (E/O: Halvor Sigfridstad)
4 BTK: Catechism Jezebel (E: Linda Galaasen Bakken, O: Richard Stenqvist)

BIS Valp: Framarcos Cule Krutt (E: Vibeke Hjelde Pay, O: Hilde Strøm Evaldsdatter)
BIM Valp: Keelco's Gorgeous Abbey Road (E: Kittil Berdal Berg, O: Kristin Zahl Eriksen)
BIS Junior: Catechism Jezebel (E: Linda Galaasen Bakken, O: Richard Stenqvist)
BIS Unghund: Rabben's Wonder Boy (E/O: Halvor Sigfridstad)
BIM Unghund: NJV-16 Rabben's Visible Star (E/O: Halvor Sigfridstad)
BIS Åpen klasse: Keelco's Fantastic Carmencita (E: Aud Jacobsen, O: Kristin Zahl Eriksen)
BIS Champion: C.I.B. NORD SE UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15-16 Rabben's Quarterback (E/O: Halvor Sigfridstad)
BIM Champion: N SE UCH NJV-15 NV-15-16 Rabben's Tabby (E: Karl Otto Ellefsen, O: Halvor Sigfridstad)
BIS Veteran: INT NORD UCH NORDV-11 SEV-12-13 Rabben's Jessi (E/O: Halvor Sigfridstad)
Best trimmede: FreTo's Albas Sophisticated Suzy (E/trimmer: Torgunn Haug, O: Torild Frøberg)
Beste oppdretterklasse: Rabben Kennel – Halvor Sigfridstad
Beste avlsklasse: Rabben Kennel – Halvor Sigfridstad

LYDIGHET
Klasse 0 (uoffisiell konkurranseklasse):
1 FreTo's Albas Sophisticated Suzy – fører Torgunn Haug
2 Keelco's Gorgeous Queensway – fører Karina Larsen
3 Hagahaugens Fennis – fører Sigfrid Martinsen

Klasse II:
1 BH ChaBlis von Erikson – fører Kristin Løken (169,5 p = 1. premie)

 


Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44