Utstillingsresultater


På denne siden publiseres resultater fra norske utstillinger, samt norske hunders resultater i utlandet. 

Resultatene må sendes oss senest 14 dager etter avholdt utstilling og kun komplette resultater (gjelder norske utstillinger) med premiegrad på alle deltagende hunder aksepteres.

Resultater og bilder sendes til terrawestie@bbnett.no.

UTENLANDSRESULTATER LIGGER NEDERST PÅ SIDEN: SIST OPPDATERT 11.10.17
NORSKE RESULTATER: SIST OPPDATERT 29.12.2017


 

 

28.12.2017 Romjulsutstillingen på Dal
Dommer: Frank Kane UK
3 hanner, 1 tispe & 1 valp
 

Beste hannhundklasse
1 Kriswestin Victorious BIR
2 Hopecharm Hanky Panky CERT, NY NORSK, SVENSK & DANSK CHAMPION
3 Westicon In The Moment
 

Beste tispeklasse
1 Westieøyen Back For More BIM, NY NORSK CHAMPION
 

Valp 6-9 mnd
1 Kriswestin Yessman BIR & BIG 2
 

Komplette resultater

Åpenklasse hanner
1 Hopecharm Hanky Panky Excellent CK
2 Westicon In The Moment Excellent CK
 

Championklasse hanner
1 Kriswestin Victorious Excellent CK
 

Åpenklasse tisper
1 Westieøyen Back For More Excellent CK
 


BIM Westieøyen Back for More - BIR Kriswestin Victorious


BIR & BIG 2 VALP - Kriswestin Yessman

 

19.11.2017 Dogs4All - Norsk vinner 2017
Dommer: Geoff Corish, UK
7 hanner, 11 tisper & 1 valp

Beste tispeklasse
1 Westicon Indeed I Am CACIB, BIR, Norsk Vinner-17
2 Tweed Telling The Next Story CERT Res.CACIB
3 Westicon Impossible Touch
4 Who`s Rock The Boat BIR VETERAN

Beste hannhundklasse
1 Tweed Take The Hat Off CACIB BIM
2 Tweed Time Keeper CERT
3 Hopecharm Hanky Panky Res.CACIB

Beste valp 6-9 mnd.
1 Atilas Hertha

Komplette resultater

Juniorklasse hannhunder
1 Tweed Time Keeper Excellent CK
2 Sweet Westie`s Chief In Charge Very Good

Unghundklasse hannhunder
1 Hopecharm Hanky Panky Excellent CK

Åpenklasse hannhunder
1 Westicon In The Moment Very Good

Championklasse hannhunder
1 Tweed Take The Hat Off Excellent CK
2 Kriswestin Victorious Excellent
3 Alborada Lord White Excellent

Unghundklasse tisper
1 Yatzy Be Bop A Lula Excellent CK Res.cert
2 Kriswestin What's This Excellent CK

Åpenklasse tisper
1 Tweed Telling The Next Story Excellent CK
2 Westieøyen At Lillyhammer Excellent CK
3 Jazzing Bumble Bee Excellent

Championklasse tisper
1 Westicon Indeed I Am Excellent CK
2 Westicon Impossible Touch Excellent CK
3 Sweet Westie's Amado Aleece Excellent
4 Alborada Cantinera Very Good

Veteranklasse tisper
1 Who's Rock The Boat Excellent CK
2 Terrawestie Tintamarre Excellent CK


Fra v: Tweed Take The Hat Off - Westicon Indeed I Am

 

17.11.2017 Dogs4All Valpeshow
Dommer: Wenche Skogli, Norge
1 hann & 3 tisper

Kriswestin Yessman BIR & BIG 2

Wenrick`s Prudence BIM

Klasseresultater
Hann 4-6 mnd.
1 Kriswestin Yessman

Tispe 4-6 mnd.
1 Wenrick`s Prudence

Tispe 6-9 mnd.
1 Terrawestie Unique Spirit
2 Mar-Kri`s Fancy Fia


Kriswestin Yessman BIG 2

 

12.11.2017 NMHK Letohallen
Dommer: Ligita Zake, Latvia
1 hannhund, 3 tisper & 1 valp

Beste tispeklasse
1 Kriswestin Unique BIR
2 Terrawestie Tintamarre BIR VETERAN

Beste hannhundklasse
1 Kriswestin Victorious BIM

Beste valp 4-6 mnd
Kriswestin Yessman BIR VALP

Komplette resultater

Championklasse hannhund
1 Kriswestin Victorious Excellent CK

Åpenklasse tisper
1 Westielyen At Lillyhammer Excellent

Championklasse tisper
1 Kriswestin Unique Excellent CK

Veteranklasse tisper
1 Terrawestie Tintamarre Excellent CK


Kriswestin Victorious BIM - Kriswestin Unique BIR
 

11.11.2017 NMHK Letohallen
Dommer: Jos De Cuyper
1 tispe & 1 valp

Beste tispeklasse
1 Westieøyen At Lillyhammer CERT BIR

Vap 6-9 mnd
Atilas Hertha BIR VALP

 

28.10.2017 Kongsberg Hundeklubb, Kongsberghallen
Dommer: Wera Hûbental, Norge
2 valper, 1 hann & 5 tisper

Beste tispeklasse
1 Westicon Indeed I Am BIR BIG 4
2 Charosmack Cause To Love
3 Wait And See De New Griffindor CERT
4 Bellevue Spirit Dreamer BIR VETERAN

Beste valp
Terrawestie Unique Spirit BIR BIG 4
 

Komplette resultat

Åpenklasse hanner
1 Westicon In The Moment Excellent

Åpenklasse tisper
1 Wait And See De New Griffindor Excellent CK
2 My Fair Lady Devil In Disquise Excellent

Championklasse tisper
1 Westicon Indeed I Am Excellent CK
2 Charosmack Cause To Love Excellent CK

Veteranklasse tisper
1 Bellevue Spirit Dreamer Excellent CK

Valper 4-6 mnd
1 Terrawestie Unique Spirit
2 Wenrick`s Prudence

 

08.10.2017 IDS Harstad
Dommer: Carmen Navado Guisarro
3 hanner & 5 tisper

Beste hannhundklasse
1 White Twinkles Golden Casanova CERT CACIB BIR
2 Alpilaaksson Easy To Like Res.CERT Res.CACIB
3 Tweed Time Keeper

Beste tispeklasse
1 White Twinkles Full Of Love CACIB BIM
2 Who`s Rock The Boat BIR VETERAN BIS 3 VETERAN
3 White Twinkles Golden Camelia CERT Res.CACIB
4 Armadale`s Behave Like A Lady

Komplette resultat

Juniorklasse hanner
1 Tweed Time Keeper Excellent CK

Åpenklasse hanner
1 White Twinkles Golden Casanova Excellent CK

Championklasse hanner
1 Alpilaaksson Easy To Like Excellent CK

Åpenklasse tisper
1 White Twinkles Golden Camelia Excellent CK
2 Scanrose`s Electravia Excellent CK Res.cert

Championklasse tisper
1 White Twinkles Full Of Love Excellent CK
2 Armadale Behave like A Lady Excellent CK

Veteranklasse
1 Who`s Rock The Boat Excellent CK

 

30.09.2017 Norsk Terrier Klub avd. Hordaland
Dommer: Dr Andreas Schemel, Østerrike
2 hanner & 1 tisper


Beste hannhundklasse

1 Sweet Westie’s Amado Andres BIR BIS4
2 Lucky Ticket Super Agent CERT

Beste tispeklasse

1 Terrawestie Team Surprice BIM


Komplette resultater:

Åpen klasse hanner
1 Lucky Ticket Super Agent Excellent CK

Championklasse hanner
1 Sweet Westie’s Amado Andres Excellent CK

Champion klasse tisper
1 Terrawestie Team Surprice Excellent CK

 

10.09.2017 NKK IDS Stavanger
Dommer: Bjørg Foss, N
2 hanner & 3 tisper

Beste tispeklasse
1 Westicon Indeed I Am CERT CACIB BIR
2 Kriswestin What`s This Res.CERT Res.CACIB
3 Terrawestie Tintamarre BIR VETERAN

Beste hannhundklasse
1 Hopecharm Hanky Panky CERT CACIB BIM

Komplette resultat

Unghundklasse hanner
1 Hopecharm Hanky Panky Excellent CK
2 Louis Van Tinsdal Very good

Unghundklasse tisper
1 Kriswestin What`s This Excellent CK

Åpenklasse tisper
1 Westicon Indeed I Am Excellent CK

Veteranklasse tisper
1 Terrawestie Tintamarre Excellent CK

 

09.09.2017 Norsk Terrier Klub Rogaland
Dommer: Birthe Scheel, DK
2 hanner & 2 tisper

Beste tispeklasse
1 Terrawestie Tintamarre BIR, BIR VETERAN, BEST IN SHOW VETERAN
2 Kriswestin What`s This CERT

Beste hannhundklasse
1 Hopecharm Hanky Panky BIM

Komplette resultat
Unghundklasse hanner

1 Hopecharm Hanky Panky Excellent CK
2 Louis Van Tinsdal Excellent

Unghundklasse tisper
1 Kriswestin What`s This Excellent CK

Veteranklasse tisper
1 Terrawestie Tintamarre Excellent CK

 

27.08.2017 Norsk Lagotto Klubb, Trøndelag
Dommer: Zelkja Fon Zidar, Slovenia
1 hann & 1 tispe

Beste hannhundklasse
1 Alborada Lord White BIR & BIG

Beste tispeklasse
1 Sweet Westie`s Bright Star CERT BIM

Komplette resultater

Championklasse hanner
1 Alborada Lord White Exellent CK

Unghundklasse tisper
1 Sweet Westie`s Bright Star Exellent CK

 

26.08.2017, Trøndelag Selskaphundklubb
Dommer: Ronnie Tolson, Irland
3 hanner & 4 tisper

Beste hannhundklasse
1 Alborada Lord White BIR & BIG 3
2 Sweet Westie`s Chief In Charge CERT
3 Sweet Westie`s Big Boss

Beste tispeklasse
Polly Bila Amfora BIM
2 Sweet Westie`s Amado Aleece

Komplette resultater:

Juniorklasse hanner
1 Sweet Westie`s Chief In Charge Exellent  CK

Unghundklasse hanner
1 Sweet Westie`s Big Boss Exellent CK

Championklasse hanner
1 Alborada Lord White Exellent CK

Unghundklasse tisper
1 Sweet Westie`s Bright Star Exellent

Åpenklasse tisper
1 Sweet Westie`s Bright And Shine Exellent

Championklasse tisper
1 Polly Bila Amfora Exellent CK
2 Sweet Westie`s Amado Aleece Exellent CK  

Oppdretterklasse
Kennel Sweet Westie`s BIS 1

Avlsklasse
Kennel Sweet Westie`s BIS 1

 

26.08.2017 Drammen Hundeklubb
Dommer: Andras Polgar, Serbia
1 tispe

Terrawestie Team Spirit
CERT, BIR & NY NORSK CHAMPION

 

20.08.2017 NKK IDS Lillehammer
Dommer: Mike Macbeth, Irland
2 hanner & 3 tisper

Beste tispeklasse
1 Westicon Indeed I Am CACIB & BIR
2 Westieøyen Back For More CERT, Res.CACIB
3 Kriswestin What`s This Res.CERT

Beste hannhundklasse
1 Westicon In The Moment CACIB & BIM
2 Kriswestin Victorious Res.CACIB

Komplette resultater

Åpenklasse hanner
1 Westicon In The Moment Excellent CK

Championklasse hanner
1 Kriswestin Victorious Excellent CK

Unghundklasse tisper
1  Westieøyen Back For More Excellent CK
2 Kriswestin What`s This Excellent CK

Åpenklasse tisper
1 Westicon Indeed I Am Excellent CK

 

06.08.2017 Norsk Terrier Klub avd.Østfold, Sarpsborg
Dommer: Helge Kvivesen, Norge
1 hannhund

1BHK Hopecharm Hanky Panky CERT BIR & BEST IN SHOW


                   "Hank" BIS i Sarpsborg

 

30.07.2017 Klubb? Råde i Østfold
Dommer: Mr. Corosec, Polen
1 hannhund

1BHK Westicon In The Moment CK & BIR

 

29.07.2017 Norsk Dalmatiner Klubb, Råde
Dommer: Maja Korosec, Polen
1 hannhund

1BHK Hopecharm Hanky Panky CERT & BIR

 

01.07.2017 NKK INT Trondheim
Dommer: Vigdis Nymark, Norge
3 hanner & 4 tisper

Beste hannhundklasse
1 Alborada Lord White CACIB  BIR
2 Alborada Keyser CERT Res.CACIB
3 Sweet Westie`s Big Boss Res.cert

Beste tispeklasse
1 Terrawestie Third Time Lucky CACIB BIM
2 Sweet Westie`s Bright And Shine CERT Res.CACIB

 

Komplette resultater

Unghundklasse hanner
1 Sweet Westie`s Big Boss Excellent CK

Championklasse hanner
1 Alborada Lord White Excellent CK
2  Alborada Keyser Excellent CK

Unghundklasse tisper
1 Sweet Westie`s Brigth Star Excellent 

Åpenklasse tisper
1 Sweet Westie`s Bright And Shine Excellent CK
2 Scanrose`s Electravia Excellent 

Championklasse tisper
1 Terrawestie Third Time Lucky Excellent CK

 

18.06.2017 NKK INT Tromsø
Dommer: Stuart Plane, UK
2 hanner & 3 Tisper

Beste tispeklasse
1 Who's Rock The Boat  BIR-BIR VETERAN-BIG1-BIS 3 VETERAN
2 White Twinkles Esmeralda CERT-CACIB
3 Armadale`s Behave Like A Lady Res.CERT-Res.CACIB

Beste hannhundklasse
1 Alppilaakson Highland Harry CERT-CACIB-BIM
2 White Twinkles Golden Casanova Res.CERT-Res.CACIB

Komplette resultat

Unghundklasse hanner
1 White Twinkles Golden Casanova Excellent CK

Championklasse hanner
1 Alppilaakson Highland Harry Excellent CK

Championklasse tisper
1 White Twinkles Esmeralda Excellent CK
2 Armadale`s Behave Like A Lady Excellent CK

Veteranklasse tisper
Who`s Rock The Boat Excellent CK


"Moira" Who`s Rock The Boat

 

17.06.2017 Tromsø Hundeklubb
Dommer: Antony Kelly
1 hann & 2 tisper

Beste tispeklasse
Who's Rock The Boat  BIR-BIR Veteran-BIG1- BIS2 Veteran & BIS3

Komplette resultat

Junior hanner
1 Cairwest King Knowhow Keegan Very good

Åpenklasse tispe
1 Cairwest Jolly Jumpin Jimminicknack Excellent

Veteranklasse tispe
1 Who's Rock The Boat  Excellente CK


11.06.2017 NKK Int utstilling Ekeberg OSLO
Dommer: Lorena Merati, Italia
4 hanner, 4 tisper & 1 valp

Beste hannhundklasse
1 Kensington Style CERT CACIB BIR
2 Westicon In The Moment Res.CACIB
3 Jazzing Pavarotti Res.CERT

Beste tispeklasse
1 Wild Look Of Rebellion CERT CACIB BIM
2 Jazzing Girl On Fire Res.CERT Res.CACIB
3 Westieøyen Back For More
4 Jazzing Ain`t She Sweet

Valp Hannhund 6-9 mnd
Jazzing Buddy Holly BIR
 

Komplette resultat:

Unghundklasse hanner
1 Westicon In The Moment Excellent CK

Championklasse hanner
1 Kensington Style Excellent CK
2 Jazzing Pavarotti Excellent CK
3 Kriswestin Victorious Excellent

Unghundklasse tisper
1 Jazzing Girl On Fire Excellent CK
2 Westieøyen Back For More Excellent CK

Championklasse tisper
1 Wild Look Of Rebellion Excellent CK
2 Jazzing Ain`t She Sweet Excellent CK
3 Jazzing Pardon Me Excellent

Valper

Hannhund 6-9 mnd
1 Jazzing Buddy Holly

 

10.06.2017 NTK Terrierspesialen Mjøndalen

Dommer: Morgan Granander, Sverige
4 hanner, 4 tisper & 1 valp

Beste tispeklasse
1 Jazzing Pardon Me CERT BIR BIS3
2 Jazzing Girl On Fire BIS unghund
3 Westieøyen Back For More
4 Jazzing Bumble Bee

Beste hannhundklasse
1 Westicon In The Moment BIM & Beste norske unghund
2 Jazzing Pavarotti CERT
3 Piquant’s Moon Pai
4 Kriswestin Victorious

Valp Hannhund 6-9 mnd
Jazzing Buddy Holly BIR BIS1

Komplette resultater:

Unghundklasse hanner
1 Westicon In The Moment Excellent CK

Championklasse hanner
1 Jazzing Pavarotti Excellent CK
2 Piquant’s Moon Pai Excellent CK
3 Kriswestin Victorious Excellent CK

Unghundklasse tisper
1 Jazzing Girl On Fire Excellent CK
2 Westieøyen Back For More Excellent CK

Åpen klasse tisper
1 Jazzing Bumble Bee Excellent CK

Champion klasse tisper
1 Jazzing Pardon Me Excellent CK

Valper

Hannhund 6-9 mnd
1 Jazzing Buddy Holly

 

28.05.2017Narvik Trekk- og Brukshundklubb
Dommer: Kurt Nilsson, Sverige
1 tispe

Who's Rock The Boat BIR-BIR Veteran -BIG1 & BIS3

 

28.05.2017 Hitra og Frøya Hundeklubb
Dommer: Rodi Hûbental, Sverige
1 hann & 1 tispe

Beste hannhundklasse
Alborada Lord White BIR

Beste tispeklasse
Scanrose Electravia CERT-BIM

Komplette resultat

Championklasse hanner
1Alborada Lord White Ecxellent CK

Åpen klasse tisper
1 Scanrose Electravia Excellent CK

 

27.05.2017 Norsk Berner Sennenhundklubb, Narvik
Dommer: Rita McCarry-Beattie, Irland
1 tispe

Who's Rock The Boat  BIR-BIR Veteran & BIG1

 

27.05.2017 Orkdal Hundeklubb Orkdal
Dommer: Antonio De Lorenzo, Norge
1 hann & 1 tispe

Alborada Lord White BIR

Komplette resultat

Championklasse hanner
1 Alborada Lord White Ecxellent CK

Åpen klasse tisper
1 Scarose Electravia Excellent

 

14.05.2017 NKK INT Ålesund
Dommer: Marit Sunde, Norge
2 hanner & 2 tisper

Beste hannhundklasse
1 Sweet Westie`s Big Boss CERT CACIB BIR
2 Kriswestin Victorious Res.CACIB

Komplette resultater:

Unghundklasse hanner
1 Sweet Westie`s Big Boss Excellent CK

Championklasse hanner
1 Kriswestin Victorious Excellent CK

Unghundklasse tisper
1Sweet Westie`s Bright And Shine Excellent

Champinklasse tisper
1 Polly Bila Amfora Excellent

 

07.05.2017 Sør-Rogaland Brukshundklubb
Dommer: Magdalena Kozlowska, Polen
1 tispe

Beste tispeklasse
Charosmack Cause To Love CERT BIR NY NORSK CHAMPION

 

30.04.2017 Norsk Doberman Klub Letohallen Dal
Dommer: Viva Maria Soleckyj Szpunar, Polen
Gruppedommer: Cindy Pettersson, Sverige
BIS-dommer: Pawar Javinder Singh, India Pawar Javinder Singh, India Pawar Javinder Singh, IndiaPavar Jawinder Singh, India
1 hann & 1 valp

Beste hannhundklasse
1Kriswestin Victorious CK BIR

VALPER

Tispe 6-9 mnd.
Terrawestie Travelling Spirit BIR BIG1 BIS3


BIR Kriswestin Victorious


BIR & BIG1 & BIS3 valp Terrawestie Travelling Spirit
 

30.04.2017 Sunndal Hundeklubb Sunndalsøra
Dommer: Branislav Radijc
1 hannhund & 2 tisper

Beste hannhundklasse
1Alborada Lord White CK BIR

Beste tispeklasse
1Polly Bila Amfora CK BIM
2Sweet Westie`s Bright And Shine CERT

 

29.04.2017 Surnadal og Rindal Hundeklubb Sunndalsøra
Dommer: Andrew Beare

Beste hannhundklasse
1Alborada Lord White CK BIR

Beste tispeklasse
1Polly Bila Amfora CK BIM
2Sweet Westie`s Bright And Shine CERT

 

29.04.2017 Norsk Bernersennenhundklubb Letohallen Dal
Dommer: Cindy Pettersson, Sverige
Gruppedommer: Viva Maria Soleckyj Szpunar, Polen
1 hann & 1 valp

Beste hannhundklasse
Kriswestin Victorious CK BIR

VALPER

Tispe 6-9 mnd.
Terrawestie Travelling Spirit BIR BIG1


BIR Kriswestin Victorious


BIR & BIG1 valp Terrawestie Travelling Spirit

 

22.04.2017 NKK INT utstilling i Bergen
Dommer: Martin Anton Baskaran Soto, Spania
2 hanner & 2 tisper

Beste tispeklasse

1 N UCH Terrawestie Team Surprice CERT CACIB BIR NY NORSK CHAMPION
2 Kriswestin What`s This Res.CERT

Beste hannhundklasse

1 N DK UCH Sweet Westie`s Amado Andres CACIB BIM
2 Louis Van Tinsdal CERT Res.CACIB

Komplette resultat:

Åpenklasse hanner
1 Louis Van Tinsdal Excellent CK

Championklasse hanner
1 N DK Uch Sweet Westie`s Amado Andres Excellent CK

Juniorklasse tisper
1 Kriswestin What`s This

Åpenklasse tisper
1 N Uch Terrawestie Team Surprice Excellent CK


BIM Sweet Westie`s Amado Andres & BIR Terrawestie Team Surprice
 

15.04.2017 Klubben for Gårds-og Fjellhunder Letohallen Dal
Dommer: Boris Baic
1 hannhund & 2 tisper

Beste hannhundklasse
1Kriswestin Victorious CK BIR

Beste tispeklasse
1Westieøyen Back For More CERT BIM
2Kriswestin What`s This Res.cert


BIR Kriswestin Victorious BIM Westieøyen Back For More

 

19.03.2017 NTK Kristiansand
Dommer: Vesa Lethonen, Finland
1 hannhund & 1 tispe

Beste hannhundklasse
1 Westicon Highland Bagpiper CERT BIM NY NORSK CHAMPION

Beste tispeklasse
1Westicon Indeed I Am CK BIR & BEST IN SHOW


BEST IN SHOW Westicon Indeed I Am


BIM & NY CHAMPION Westicon Highland Bagpiper

 

18.03.2017 NKK INT Kristiansand
Dommer: Robert Kanas
1 hannhund & 1 tispe

Beste hannhundklasse
1 Tomlyndon Eager Ernst CERT CACIB BIM

Beste tispeklasse
1Westicon Indeed I Am CK CACIB BIR


BIR Westicon Indeed I Am & BIM Tomlyndon Eager Ernst


05.03.2017 Letohallen Eidsvoll
1 hannhund, 1 tispe & 1 valp
Dommer: Tanya Ahlman-Stockmari, Finland
Gruppedommer: Knut Sigurd Wilberg, UK

Beste hannhund

N Uch Kriswestin Victorious CERT, BIR & BIG 1

Komplette resultat

Åpenklasse hanner
1 Kriswestin Victorious Excellent CK

Championklasse tisper 
1 N Uch Ro CH Alborada Cantinera Excellent
 

Valper 

Tisper 4-6 mnd.

Terrawestie Travelling Spirit BIR & BIG 2

 

04.03.2017 Letohallen Eidsvoll
Dommer: Jussi Liimatainen, Finland
1 hannhund & 1 tispe 

Beste hannhund

Kriswestin Victorious CERT, BIR, BIG 1,BIS 4 & NY NORSK CHAMPION

Komplette resultat

Åpenklasse hanner
1 Kriswestin Victorious Excellent CK

Championklasse tisper
1 N Uch Ro CH Alborada Cantinera Excellent

 

19.02.2017 NKK Int Bø i Telemark
Dommer: Vesa Lethonen, Finland
2 hanner & 5 tisper

Beste tispeklasse

1 Westicon Indeed I Am CACIB BIR

2 Jazzing Ain`t She Sweet Res.CACIB
3 Jazzing Salty Lips CERT
4 Charosmack Cause To Love

Beste hannhundklasse

1 Westicon In The Moment CERT CACIB BIM

Komplette resultater

Unghundklasse hanner
1 Westicon In The Moment Excellent CK

Åpenklasse hannhund
1 Sweet Westie`s Amado Andres Excellent

Juniorklasse tisper
1 Jazzing Salty Lips Excellent CK

Unghundklasse tisper
1 Westicon Indeed I Am Excellent CK
2 Charosmack Cause To Love Excellent CK

Åpenklasse tisper
1 Terrawestie Team Surprice Very Good

Championklasse tisper
1 Jazzing Ain`t She Sweet Excellent CK

 

12.02.2017 ØEV Hundeklubb Ølen
Dommer: Ramune Kazlauskaite, ?
1 hann & 2 tisper

Beste hannhundklasse

1 N DK UCH Sweet Westie`s Amado Andres CERT BIR NY NORSK & DANSK CHAMPION

Beste tispeklasse

1 N SE UCH Sweet Westie`s Amado Aleece CERT BIM NY NORSK & SVENSK CHAMPION
2 Terrawestie Team Surprice Res.CERT

Komplette resultat

Åpenklasse hannhund
1 Sweet Westie`s Amado Andres Excellent CK

Åpenklasse tispe
1 Sweet Westie`s Amado Aleece Excellent CK
2 Terrawestie Team Surprice Excellent CK

 

12.02.2017 Norsk Boxerklubs Valpeshow Drammen
Dommer: Linda Kjeksrud, Norge
1 tispevalp 4-6 mnd.

BIR & BIG 1
Terrawestie Travelling Spirit

 

14.01.2018 Sandefjord Hundeklubb Bø i Telemark
Dommer: Rajic Galic, Serbia
1 hann og 1 tispe

Terrawestie Team Trooper CERT, BIR og NY CHAMPION

Komplette resultater

Hanner åpen klasse
1 Terrawestie Team Trooper Excellet CK

Tisper åpen klasse
1 Terrawestie Team Spirit Very good

 

NORSKE HUNDER I UTLANDET
Her publiseres resultater på norske hunder som har plassert seg på utenlandske utstillinger.
 

 

08.10.2017 IDS Sundsvall Sverige
Dommer: Svein Bjørnes, Danmark
(10)

1 BHK CERT CACIB BIR
Hopecharm Hanky Panky


Eier; Hilde Gullaksen

1BTK CERT CACIB BIM
Sweet Westie`s Bright And Shine

Eiere: Tone & Atle Gundersen

 

20.08.2017 DKK IDS Bornholm
Dommer: Helge Kvivesen, Norge
(11)

2 bhk CERT & Res.CACIB
Hopecharm Hanky Panky

Eier: Hilde Gullaksen

2 btk CERT, CACIB, NY DANSK OG NORDISK CHAMPION
Terrawestie Third Time Lucky

Eier/oppdretter: Hilde Gullaksen
 

19.08.2017 DKK IDS Bornholm
Dommer: Falk-Rudiger Siwert, Tyskland
(10)

CERT, CACIB & BIR
Hopecharm Hanky Panky

Eier: Hilde Gullaksen
Oppdretter: Shauna Fryer & Jane Edwards UK.

 

Split 4Day show 2017
Croatian champion og veteran champion
Who`s Rock The Boat


"Moira" og eier William Sim i Croatia.

Who's Rock The Boat bestee veteran og best i rasen på Croation champion show.


"Moira" med sin handler Siw Oware.


Marathon, Athen Hellas, 23-24.06
23.06.17. Sweet Westie`s Amado Aleece. BIM, Cert, CACIB. Dommer: Leif Hermann Willberg. 4+7
24.06.17. Sweet Westie`s Amado Aleece, 2BB, Res Cert, Res CACIB. Dommer: Maite Gonzalbo. 4+7
Eiere/oppdrettere: Tone & Atle Gundersen, Hommelvik.
 

Crufts 2017
Who`s Rock The Boat aka Moira plasserte seg flott som nr.2 i veteranklassen (10 deltagere)
Eier er William Sim fra Tromsø og oppdretter Vesa Lethonen FI.

 

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44