Valpeshow

Resultater valpeshow 18. - 19. januar 2020
Messebygget, Midtsand

Vi håper alle utstillere og besøkende hadde det like trivelig som oss!

Gratulerer til alle :D

BEST IN SHOW

 American Akita "Amazing Che Italian Dream"

2.  Whippet "Courtborne Hanzo"

3. Cairn Terrier "Catecism's Orange Is The New Black"

4. Chinese crested "Zanevi's Rapunsel"

 

GRUPPENE

1

Gip-zee Av White Arctic Mist                                      Pumitime's Gull

Nisselia's Xstra Spesial For Me                                  Heavenly Revenges King In The North

2

Sjøstjerna's Bacco                                                      Dule Van Het Hoogveen

 

Annisto End Of Discussion                                        Fiery De Star's Hope Is All

3

Catecism's Orange Is The New Black                                                Airepatrol's Indian Summer

Eiere: Ole Andre Winje, Linda Dragsnes Bjørnbeth                                   Torgunn Haug
Oppdretter: Richard Stenqvist                                                                       Marie-louice Holm

                    Sweet Westie Guilty As Hell                                                          Showsilk's Dazzles As Tsar Bell

Eier: Trond Erik Skåren                                                                       Linn Kristin Ydse Høsøien

Oppdretter: Tone Gundersen                                                              Linn Kristin Ydse Høsøien

 

5

Amazing Che Italian Dream                                  

 

Chief Of Iroquoise Ezuni Nava                                   

6

9

Funky Jazz By Little Jade                                          

Les-cvet Vinny Vrch                                                    Micane's Bombshell

10

Courtborne Hanzo                                                         Rabiargo´s Fredrikke

Kazar Zakia

 

Resultater valpeshow 13-14 oktober 2018
Messebygget, Midtsand

 

BEST IN SHOW

Dommer: STINE FOOSNÆS

1.
SKYE TERRIER, Finnsky Yvonne
Eier: Anita Barbro Stensheim

2.
BEARDED COLLIE, La-Faja’s Picture Perfect
Eier: Helle Haugen Lund

3.
DVERGPUDDEL, Micane’s Benchmark
Eier: Martina Pallokat

4.
LAGOTTO ROMAGNOLO, Skjervtorpet’s Nero
Eier: Hege Risan Eriksen

 

Gruppe 1:

Dommer: RANDI JULIUSSEN

1.
BEARDED COLLIE, La-Faja’s Picture Perfect
Eier: Helle Haugen Lund

2.
HVIT GJETERHUND, Yava Av White Rewyr
Eier: Nanna-Margrethe Halland

3.
BELGISK FÅREHUND, MALINOIS, Black Workers Kaya
Eier: Katrine Hammerås Syvertsen

4.
COLLIE LANGHÅRET, Perfect Image Melt My Heart
Eier: Lill Bredvold

 

Gruppe 2:

Dommer: STINE FOOSNÆS

1.
DVERGPINSCHER, Hundeskogen’s Cista
Eier: Hanna Størseth

2.
DVERGSCHNAUZER SORT, Victorious Star Enjoy Me
Eier: Anniken Volden/Karl E. Berge

3.
LEONBERGER, Murtag Leo’s Islands
Eier: Elisabeth Storsæther

 

Gruppe 3:

Dommer: STINE FOOSNÆS

1.
SKYE TERRIER, Finnsky Yvonne
Eier: Anita Barbro Stensheim

2.
BORDER TERRIER, Redrob Seventeenth Of May
Eier: Ida Sandberg

3.
AIREDALE TERRIER, Sojus Castles In The Aire
Eier: Torgunn Haug

4.
NORFOLK TERRIER, Adorabel Fingers Crossed
Eier: Ole André Winje/Nina Winje

 

Gruppe 4:

Dommer: RANDI JULIUSSEN

1.
DVERGDACHSHUND LANGHÅRET, Eribias Dressed Up By Alexi
Eier: Eirin Bøkset

 

Gruppe 5:

Dommer: RANDI JULIUSSEN

1.
SHIBA, Kichiko's Okumome Onesan
Eier: Sunniva Bjørkvik

2.
FINSK LAPPHUND, Lumikki Odin
Eier: Liv Vesterheim

3.
SAMOJEDHUND, Polarhiet’s Exclusive Arctic King
Eier: Nina Kristin Eggen

4.
KLEINSPITZ, Black Workers Best
Eier: Katrine Hammerås Syvertsen

 

Gruppe 7:

Dommer: STINE FOOSNÆS

1.
VORSTEHHUND KORTHÅRET, Vestvang’s Ddn Iben
Eier: Monica Settemsdal

2.
IRSK SETTER, Skarvdalens Lord Bendtner
Eier: Tilde H. J. Bråthen

3.
WEIMARANER KORTHÅRET, Merakerfjellas Huddsons Wille
Eier: Kristi Ingstad

 

Gruppe 8:

Dommer: RANDI JULIUSSEN

1.
LAGOTTO ROMAGNOLO, Skjervtorpet’s Nero
Eier: Hege Risan Eriksen

2.
GOLDEN RETRIEVER, Gotappleyou
Eier: Sidsel Myhr

3.
ENGELSK SPRINGER SPANIEL, Bjøsi’s Massey Ferguson
Eier: Siri Signarsdatter Nygård/Bjørn Nygård

4.
FLAT COATED RETRIEVER, A Perfect Twist Of Lime Av Ullami
Eier: Ulla Grudt

 

Gruppe 9:

Dommer: STINE FOOSNÆS

1.
DVERGPUDDEL, Micane’s Benchmark
Eier: Martina Pallokat

2.
TIBETANSK SPANIEL, Lykkebringerens X-Cita
Eier: Nina Wågø

3.
LHASA APSO, Temple Fontana’s Tropical Jungle
Eier: Peggy Helene Teveldal

4.
CHINESE CRESTED POWDER PUFF, Sirocco Heat On The Street
Eier: Sissel Bjørnli

 

 

Facebook                             

 

                                                  

 

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44