årets terrier utstilling

Regler og utregningstabell for Årets Terrier (mestvinnende på utstilling)

Årets Terrier 2017 finner du her
Årets Terrier 2016 finner du her

Årets Terrier 2015 finner du her

Årets Terrier 2014 finner du her

Årets Terrier 2013 finner du her

Årets Terrier 2012 finner du her

Årets Terrier 2011 finner du her
 

Har du resultater fra utstillinger + antall deltagere i gruppe 3 (inkl. York ),
så send disse som e-post til:  

 

ÅRETS TERRIER  2018

Liste pr. 1. august

Mangler resultater fra:  Ingen.

1 N DK SE UCH NORDV-16 KNØTTELITEN'S ESME (T) (Jack russell),
Eier: Ida Teigland Trudvang,  Jevnaker.
125/5
2 C.I.B. NORD UCH DKV-16 NORDV-16 KBHV-17 WW-17 NV-17 SEV-17 SHYLOCH STATEMENT (H) (Kerry blue),
Eier: Helge Kvivesen, Halden.
101/4
3 N DK SE UCH NJV-14 NV-16 KADELLY'S C' MON TALK (H) (Cairn),
Eiere: Veslemøy og Dag Arne Grønstad, Moss.
91/4
4 N SE DK UCH NJV-16 NV-16-17 GOLD MONARH FLUSH ROYAL (T) (Skye),
E
ier: Trond Storsveen, Lier.
86/5
5 C.I.B. NORD UCH NJV-13 NV-16-17 CURIOSITY GALLAT GAME (H) (Silky)
Eier: Astrid Irene Halseth, Trondheim.
80/3
6 MIRARIISTAFF LONESOME RIDER (H) (Staffordshire bull)
Eier: Mette Grøntoft, Lillesand.
61/3
7 N AU UCH PARIBEN DEVILS ESSANCE (T) (bull)
​Eiere: Mark Garvin og Anja Gylder Corneliussen, Våler i Østfold.
58/3
8 N FI SE DK LT EE FR UCH HEJV-15 FIJV-15 BEAUTYSTAFF`S DARK AND HANDSOME (H) (Staffordshire bull)
Eier: Tone Gottliebsen Puggaard, Verdal.

46/3

9 NORD UCH EUJW-15 NJV-15 NORDJV-15 SEV-16 NV-16-17 ADORABEL TIME BANDIT (H) (Norfolk)
​Eier: Jonna Vassbotn, Oslo.
43/2
10 DKJV-17 KROKKO-DILLENS YACARE HOCICO ANCHO (H) (Miniature bull)
​Kjersti Groseth og Hans Sørensen, Disenå.
37/2
11 C.I.B. NORD UCH NORDV-14 DKV-14 NV-16 RAGLAN ROCKET SCIENCE (H) (Skotsk)
Eier: Anne Karin Skår, Haugesund.
36/3
12 NORD UCH DKJV-13 WIPEOFF`S BREAKING BAD (H) (Staffordshire bull),
​Eier: Ingrid Berg Prante, Stavanger.
33/3
13 WHO'S BUTTOM UP (T) (West highland white)
Eier: William Russel Sim, Bardufoss.
32/2
14 N DK FI SE HR UCH GOLD MONARH FULL HOUSE (H) (Skye)
​Eier: Birgitta Birgisdottir, Feøy.
31/3
15 N SE UCH RABBEN`S WINNER (H) (Airedale),
Eier: Halvor Sigfridstad, Arneberg. 
29/2
15 N SE UCH SHOWSILK'S KINCAID THIS I'LL DEFEND (H) (Silky)
Eier: Linn Kristin Ydse Høsøien, Tynset.
29/2
17 ​N UCH NORTHBOUND FORTUNE FINNEGAN (H) (Kerry blue),
Eier: Tor Eirik Huldt-Hagan, Inderøy.
28/2
18 N UCH ROTTRIVER'S COLOUR OF YOUR LIFE (H) (Cairn)
Eier: Petter Kaalstad, Sandnes.
26/2
19 NORD UCH NJV-16 NV-16 BLOSSOMS DREAMCATCHER (H) (Engelsk toy)
Eier Birgit Strøm, Tønsberg.
25/2
20 C.I.B NORD DK UCH NJV-13 NV-15-16-17 TER-ABYREX X-FIGHTERS (H) (Skye)
Eier: Gunn Anita Husby Hegeth, Fannrem.
24/2
 

 

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44