årets terrier utstilling

Regler og utregningstabell for Årets Terrier (mestvinnende på utstilling)

Årets terrier 2018 finner du her
Årets Terrier 2017 finner du her
Årets Terrier 2016 finner du her
Årets Terrier 2015 finner du her
Årets Terrier 2014 finner du her
Årets Terrier 2013 finner du her
Årets Terrier 2012 finner du her
Årets Terrier 2011 finner du her

Har du resultater fra utstillinger + antall deltagere i gruppe 3 (inkl. York ),
så send disse som e-post til:  

 

ÅRETS TERRIER  2019

Liste pr. 1. September

Mangler resultater fra:  Ingen.

1 N DK SE UCH KBHJV-18 KBHV-18 NV-18 SEV-18 MIRARISTAFF LONESOME RIDER (H) (Staffordshire)
​Eiere: Mette Grøntoft og Vegard Øien, Lillesand.
122/5
2 C.I.B. NORD UCH NORDIC UCH NORDV-16-18 NV-18 SEV-18 HEV-18 FIV-18 KNØTTELITEN'S ESME (T) (Jack russell),
Eier: Ida Teigland Trudvang,  Jevnaker.
119/5
3 C.I.B. N SE DK FI UCH NORDIC UCH NJV-16 NV-16-17-18 GOLD MONARH FLUSH ROYAL (T) (Skye),
E
ier: Trond Storsveen, Lier.
116/5
4 C.I.B. NORD UCH NJV-16 NV-16-17 WESTICON INDEED I AM (T) (West Highland white),
Eier: Connie Krokvik, Sandefjord.
82/3
5 N SE UCH NV-18 NORDV-18 SEV-18 FRANSIN EVERYBODY LOVES SOMEBODY (T) (Fox, ruhår),
Eier: Francesca Cassin, Sokna. 
75/4
5 C.I.B. N DK SE UCH DKJW-15 NJV-15 DKV-18 NV-18 COPPERSTONE LADY'S EVENEING GOWN (T) (Norwich)
Eier: Marianne Isaksen, Rasta.
75/5
7 C.I.B. NORD SE UCH NJV-14 NORDJV-14 DKJV-14 SEJV-14 NV-15-16 RABBEN`S QUARTERBACK (H) (Airedale),
Eier: Halvor Sigfridstad, Arneberg.
73/3
8 C.I.B. NORD DK HR UCH NJV-13 NV-16-17-18 NORDV-18 CURIOSITY GALLAT GAME (H) (Silky)
Eier: Astrid Irene Halseth, Trondheim.
72/5
9 C.I.B. NORD UCH NORDIC UCH EUJW-15 NJV-15 NORDJV-15 SEV-16-18 NV-16-17 ADORABEL TIME BANDIT (H) (Norfolk),
​Eier: Jonna Vassbotn, Oslo.
67/3
10 N SE DK UCH NV-17 DKV-17 KADELLY'S PLEASE PLEASE ME (T) (Cairn),
Eiere: Veslemøy og Dag Arne Grønstad, Moss.
66/4
11 C.I.B. NORD UCH NORDIC UCH DKV-16 NORDV-16 WW-17 NV-17-18 SEV-17 SHYLOCH STATEMENT (H) (Kerry blue),
Eier: Helge Kvivesen, Halden.
58/2
11 N UCH NJV-18 NV-18 RAGLAN RAINBOW REPUBLIC (H) (Skotsk),
Eier: Anne Karin Skår, Haugesund.
58/4
11 N DK SE UCH JWW-18 KBHJV-18 DKJW-18 NORDV-18 GOLD MONARH CHO-OYU (T) (Skye)
​Eier: Birgitta Birgisdottir, Feøy.
58/4
14 NORD UCH NJV-17 SHYLOCH UNPLUGGED (H) (Kerry),
Eier: Unni Hanesand, Haugesund.
49/4
15 N SE UCH NJV-16 RABBEN`S WINNER (H) (Airedale),
Eier: Halvor Sigfridstad, Arneberg. 
45/3
16 SOLUS CASTLES IN THE AIR (H) (Airedale),
Eier: Torgunn Haug, Skatvald.
42/3
17 NORD UCH DKV-17 LOVESTAFF BOLD & BEAUTIFUL (H) (Staffordshire bull),
​Eier: Ingrid Berg Prante, Stavanger.
39/3
18 N SE DK UCH DKJV-13 WIPOFF`S BREAKING BAD (H) (Staffordshire bull),
Eier: Ingrid Berg Prante​, Stavanger.
36/3
19 C.I.B. N DK BG SE UCH ANRINA KLIM KNUKLE DOWN TO LOVE (H) (Silky)
Eier: Linn Kristin Ydse Høsøien, Tynset.
35/3
20 N UCH  NJV-18 GOLDSTAFF'S JUST STOLE THE SHOW (T) (Staffordshire bull),
Eier: Sandra Holme, Vestby.
34/2
 

 

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44