Trimmere

Description: http://www.norskterrierklub.no/Userfiles/Sites/images/cairngruppe_logo3%282%29.jpg

På denne siden finner du både trimmeguiden,

og liste over trimmere i Norge.

 

Cairn Terrier trimming - fra start til slutt

For å åpne, og laste ned trimmeguiden klikk her.

Dette er en PDF fil som du kan laste ned på datan din, og eller printe ut fra linken.

 

Cairn Terrier pelstrimmere i Norge

NAVN

ADRESSE

Fylke

MAIL

TLF

Veslemøy Grønstad

Gamleveien 27,

1534 Moss

Østfold

kadelly@kennelkadelly.com

95 86 06 50

Ann Leni Haugstad

2834 Raufoss

 Innlandet

Annleni.haugstad@gmail.com

92 08 05 12

Line Sandli

Hedalsvegen 2621
3528 Hedalen

Innlandet

line.sandli@gmail.com

41 30 60 32

Anita Gustavsen Haarberg

Kverken 39

3271 Larvik

Vestfold

aghaarberg@gmail.com

92 46 01 68

Helén S. Solbakken

Nedre Gokstadvei 5

3228 Sandefjord

Vestfold

triara@hotmail.no

92 46 01 68

Reidun Andersen

Gustadveien 2,

3340 Åmot

Buskerud

r-idem-a@online.no

90 36 60 12

Lillan Stuldalen

3535 Krøder

Buskerud

geirstuldalen@gmail.com

93 06 88 57

Rita Boe Jacobsen

Bråvann Terasse 7

4624 Kristiansand

Agder

Ritabojac@gmail.com

 

45 22 99 11

Dagny Ann Dale

Hetlebakkvegen 201B

5131 Nyborg

Hordaland

post@kennelcairndale.com

93 47 69 61

55 18 53 36

Linda Dragsnes Bjørnbeth

 Grøndahls Vei 1B

7025 Trondheim

 

Trøndelag

lindbjo@gmail.com

97 00 53 55

Lene L. Andersen

Skogly, 7863 Overhalla

Trøndelag

lene1979@yahoo.com

95 92 03 67

Wibeke Karlsen Stormoen

Hammerøyvegen 84B

7630 Åsen

Trøndelag

wibeke.k@hotmail.com


92 64 49 50

Nina Winje

7624 Ekne

Trøndelag

terrywawe72@gmail.com

90 86 46 85

Heidi Midtsand

Marklandsveien

8146 Reipå

Nordland

heidi.midtsand@gmail.com

41 55 30 53

75 58 77 20

 

 

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44