Resultater

Kajsa, både vakker og flink - aktiv i agility og på utstilling!
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey
Oppdretter: Malene Ask, Gjerdrum Eier: Aina Borgenvik, Kristiansand



Godkjent ettersøkshund
I følge Norsk Kennel Klubs ettersøkshundregister har vi 2 Irsk terriere som er godkjente ettersøkshunder i Norge:   
Alcaphi's Hail Storm NO47652/13, oppdretter Malene Halsted Ask, Gjerdrum/eier og fører Jens Jacob Jensen, Nore.
Red Wire High Five SE42128/2010, oppdretter Birgitta og Arne Sköld, Sverige/eier og fører Håkon Sunde, Hjelset. 
 

RIK
Ca-Miba's Unique NO46305/09, oppdretter Karin Midhjell Bakk/eier Anne Kari Skogen har tittelen BH. BH er tittel for bestått ferdselsprøve. Ferdselsprøven består av en lydighetsdel og en vesenstest. Hun er antakelig den eneste Irsk terrieren med denne tittelen. 
 

Utstillings- og prøveresultater 2021
(Listen viser hunder som har fått CK. Fullstendige resultatlister finnes på NKKs DogWeb)

21. november - Norsk Kennel Klub, Sandefjord (stor-cert)
Dommer: Helge Kvivesen, Norge (2+4)
Smox His Majesty - EXC.UK 1.UKK CK 1.BHK CERT NORDIC CERT BIR BIG-2
DK SE UCH The Saga Of Buick Skylark - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BHK R.CERT R.NORDIC CERT
Red Wire Yo-Yo - EXC.JK 1.JKK CK 2.BTK R.CERT R.NORDIC CERT BIRjunior
DK SE UCH Red Wire Xena - EXC.AK 1. AKK CK 3.BTK
DK SE UCH Smox Guns N'Roses - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CERT NORDIC CERT BIM 

19. september - Arendal og Omegn Hundeklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 0 - plass 2 av 18 Napp
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 10 av 17

18. september - Arendal og Omegn Hundeklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 20 - plass 12 av 17

5. september - Norsk Schipperke Klubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:20 - plass 3 av 8

4. september - Norsk Schipperke Klubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:10 - plass 3 av 6

3. september - Sandnes Brukshundklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:5 - plass 2 av 6

28. august - Tromsø Hundeklubb, Tromsø
Dommer: Marit Sunde, Norge (0+1)
Rubinettes Bohemian Rhapsody - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

22. august - Norsk Kennel Klub, Lillehammer (stor-cert)
Dommer: Frank Christiansen, Norge (0+1)
NO JV-20 NO V-20 O'Rowanne Darcy - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT NORDIC CERT BIR Norsk Vinner-2021

22. august - Tønsberg Hundeklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 3, Feilpoeng:13,32 - plass 2 av 9
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:10 - plass 3 av 9

14. august - Norsk Jeger- og Fiskerforbunds utstilling, Elverum
Dommer: Anne Livø Buvik, Norge (0+2)
Three Pines Eternal Love - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT BIR

8. august - Bø og Sauherad Hundeklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 4, Feilpoeng:14,17 - plass 5 av 9
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:25 - plass 6 av 13

7. august - Bø og Sauherad Hundeklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 5 av 15

1. august - Farsund og Lyngdal Hundeklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 1 av 3
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:20 - plass 5 av 10

31. juli - Farsund og Lyngdal Hundeklubb - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:10 - plass 3 av 6
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 1 av 1

NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 2 av 11
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 0 - plass 1 av 3 Napp

18. juli - Arendal og Omegn Hundeklubb, Arendal - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 0 - plass 1 av 5 Napp
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 4 av 10

17. juli - Arendal og Omegn Hundeklubb, Arendal - Agility
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 2 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 1 av 7 
NO DK UCH AGH1 Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:10 - plass 1 av 9

16. juli - Arendal og Omegn Hundeklubb, Arendal - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 0 - plass 2 av 12 Napp
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:20 - plass 3 av 11 
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:10 - plass 3 av 12

7. juli - Sandnes Brukshund Klubb, Sviland - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:5 - plass 3 av 12 
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 3 av 10

6. juli - Sandnes Brukshund Klubb, Sviland - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:0 - plass 3 av 10 Napp
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 6 av 12

5. juli - Norsk Schipperke Klubb, Sviland - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:10 - plass 2 av 14

25. juni - Stovner Hundeklubb, Grorud - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 4, Feilpoeng:14,12 - plass 11 av 28
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 4 av 19
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 18 av 26
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:10 - plass 5 av 33

4. juli - Norsk Kennel Klub, Trondheim (stor-cert)
Dommer: Lisbeth Campbell, Norge (0+1)
NO JV-20 NO V-20 O'Rowanne Darcy - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

13. juni - Sandnes Brukshund Klubb, Sviland - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 11 av 19
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 20 - plass 4 av 12
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 5 av 20

13. juni - Norsk Kennel Klub, Tromsø (stor-cert)
Dommer: Anne Livø Buvik, Norge (0+1)
Rubinettes Bohemian Rhapsody - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT NORDIC CERT BIR

12. juni - Sandnes Brukshund Klubb, Sviland - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 1 av 16

12. juni - Tromsø Hundeklubb, Tromsø 
Dommer: Leif Ragnar Hjorth, Norge (0+1)
Rubinettes Bohemian Rhapsody - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

5. juni - Tønsberg Hundeklubb, Tønsberg - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 1 av 14
 

Utstillings- og prøveresultater 2020
25. oktober - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Rogaland - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 4 av 22

24. oktober - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Rogaland - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 3 av 22
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 2 av 22

29. september - Arendal og omegn Hundeklubb, Hove - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 6 av 27

19. september - Bø og Sauherad Hundeklubb, Sanda camping - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 15 - plass 9 av 20
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 9 av 20

NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 10 av 21

29. august - Norsk Kennel Klub, Rogaland (stor-cert)
Dommer: Heidi Hagen, Norge (1+0)
NO FI UCH NO V-16,20 Alcaphi's Illuminati - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR

16. august - Norsk Kennel Klub, Lillehammer (stor-cert)
Dommer: Vesa Lehtonen, Finland (1+2)
NO FI UCH NO V-16 Alcaphi's Illuminati - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK NORDIC CERT BIR Norsk Vinner-2020
O'Rowanne Darcy - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT NORDIC CERT BIM Norsk Juniorvinner-2020 Norsk Vinner-2020
C.I.B. NORD UCH AMSV-13 Alcaphi's Good As Gold - EXC.VTK 1.VTKK CK 2.BTK R.NORDIC CERT Norsk Veteranvinner-2020

10. august - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 2 av 5

9. august - Sandnes Brukshund Klubb, Sandnes - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 15 - plass 8 av 22
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 7 av 17
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 20 - plass 8 av 22

8. august - Sandnes Brukshund Klubb, Sandnes - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 3 av 21

8. august - Norsk Dalmatiner Klubb, Dal
Dommer: Marit Sunde, Norge (1+0)
Smox Fanfare - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT BIR

4. august - Tønsberg Hundeklubb, Tønsberg - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 20 - plass 6 av 24
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 7 av 28
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 10 av 27

29. juli - Åsnes og Omegn Hundeklubb, Odalen - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 15 - plass 6 av 19
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 4 av 23

28. juli - Drøbak Hundeklubb, Drøbak - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 7, Feilpoeng: 22,38 - plass 12 av 32

10. juli - Arendal og Omegn Hundeklubb, Hove - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 5 av 16
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 1 - plass 1 av 15

5. juli - Nordland Dachshundklubb, Mo i Rana - Blodsporprøve ordinær/samlet
Devilish Measure For Measure - 1. premie AK

4. juli - Nordland Dachshundklubb, Mo i Rana - Blodsporprøve ordinær/samlet
FI UCH HeJW-17 Coolaney The Chosen One - 1. premie AK (nr. 2 total)

21. juni - Nidaros Brukshundklubb, Melhus - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 18, Feilpoeng: 43,41 - plass 10 av 16

20. juni - Nidaros Brukshundklubb, Melhus - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 1, Feilpoeng: 11,17 - plass 2 av 14

14. juni - Sandnes Brukshund Klubb, Sandnes - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 0 - plass 5 av 15
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 5 av 15
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 5 av 16

6. juni - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 2 av 11

15. februar - Norsk Kennel Klub, Bø - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10 - plass 9 av 18

12. januar - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 14, Feilpoeng: 24,63 - plass 12 av 22

4. januar - Bø og Sauherad Hundeklubb, Telemarkshallen - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 1 av 22
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5
 - plass 5 av 26
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 9 av 21

Utstillings- og prøveresultater 2019
28. desember - Norsk Dobermann Klub, Dal
Dommer: Andi Hudono, Indonesia (BIGvalp: Nemanja Jovanovic, Serbia) (0+1 + 2 valper)
Three Pines Extraordinary Einar - 4-6 mnd.: VKL1 HP 1.BHK BIRvalp BIGvalp-4
O'Rowanne Darcy - 6-9 mnd.: VKL1 HP 1.BTK BIMvalp

SE NO UCH Three Pines Breathtaking Beauty - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

24. november - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5,63 - plass 2 av 13

23. november - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 10,68 - plass 5 av 14

17. november - Norsk Kennel Klub, Dogs4All (stor-cert)
Dommer: Charlotta Mellin, Sverige (1+1)
Smox Ferrari - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIM
Smox Flower Power - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

2. november - Stovner Hundeklubb, Kløfta - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 16 av 44

6. oktober - Norsk Kennel Klub, Harstad (stor-cert)
Dommer: Veli-Pekka Kumpumäki, Finland (0+1)
O'Shamrock Breed Northern Night af - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT NORDIC CERT BIR

24. august - Norsk Leonberger Klubb, Kristiansand
Dommer: Adolfo Martinez Noguera, Spania (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

18. august - Norsk Kennel Klub, Lillehammer (stor-cert)
Dommer: Svein Bjarne Helgesen, Norge (1+1)
SE UCH SE V-18 Merrymac Edition Of Gold - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR BIG-2
Merrymac Frosty Morning - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM

10. august - Bamble Hundeklubb, Bamble - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 20 - plass 14 av 46

4. august - Norsk Terrier Klub avd. Østfold, Sarpsborg
Dommer: Dodo Sandahl. Sverige (0+1)
NORD FI UCH JEUW-15 Three Pines Amazing Grace - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

20. juli - Norsk Eurasierklubb, Vålerbanen
Dommer: Darko Korosec, Slovenia (1+1)
Three Pines Curious Comrade - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT BIR

1. juni - Norsk Kennel Klub, Melsomvik - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 17, Feilpoeng: 22 - plass 11 av 32

1. juni - Norsk Terrier Klub "Terrierspesialen", Mjøndalen (stor-cert)
Dommer: Max King, UK (0+2)
Mac Rua's Baccardi Breezer - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR
C.I.B. NORD UCH Sorrel Hill Joy Of Love - EXC.VETK 1.VETKK CK 2.BTK BIRveteran

26. mai - Norsk Kennel Klub, Tromsø (stor-cert)
Dommer: Eeva Rautala, Finland (1+1)
Alcaphi's Keen On You - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
Mac Rua's Baccardi Breezer - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM

25. mai - Tromsø Hundeklubb, Tromsø
Dommer: Per Iversen, Norge (1+1)
Mac Rua's Baccardi Breezer - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR BIG-3

5. mai - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 15 - plass 4 av 20
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 25 - plass 8 av 18

5. mai - Norsk Kennel Klub, Ålesund (stor-cert)
Dommer: Siv Jernhake, Sverige (1+1)
Three Pines Curious Comrade - EXC.AK 1AKK CK 1.BHK CERT NORDIC CERT BIM
NO SE UCH Three Pines Breathtaking Beauty - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK NORDIC CERT BIR

4. mai - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 7 av 22

4. mai - Norsk Kennel Klub, Ålesund (stor-cert)
Dommer: Pia Lundberg, Sverige (1+1)
Three Pines Curious Comrade - EXC.AK 1AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIM
NO SE UCH Three Pines Breathtaking Beauty - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIR

1. mai - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 0 - plass 1 av 18 - Napp

27. april - Arendal Og Omegn Hundeklubb, Arendal - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng:15 - plass 7 av 34

27. april - Norsk Berner Sennenhundklubb, Dal
Dommer: Vibeke Rørdam, Danmark (1+0)
Smox Fanfare - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR

7. april - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 9 av 23

6. april - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Stavanger - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Klasse 1 Large, Tidsfeil: 6, Feilpoeng: 21,42 - plass 7 av 25

6. april - Norsk Kennel Klub, Bergen (stor-cert)
Dommer: Carl-Gunnar Stafberg, Sverige (0+1)
Pure Irish Edna Green - EXC.JK 1.JKK CK 1. BTK CERT NORDIC CERT BIR

17. mars - Norsk Terrier Klub avd. Agder, Kristiansand
Dommer: Tinna Grubbe, Danmark (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

16. mars - Norsk Kennel Klub, Kristiansand - Agility
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - Hopp Klasse 1 Large, Tidsfeil: 0, Feilpoeng: 5 - plass 2 av 14

16. mars - Norsk Kennel Klub, Kristiansand (stor-cert)
Dommer: András Korózs, Ungarn (2+1)
Smox Fanfare - EXC.JK 1.JKK CK 2.BHK R.CERT 
SE V-17 SE-JV 17 Smox Ericsson - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM

17. februar - Norsk Kennel Klub, Bø (stor-cert)
Dommer: Birgitta Hasselgren, Sverige (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK NORDIC CERT BIR

15. februar - Norsk Kennel Klub, Bø (stor-cert)
Dommer: Philip O'Brien, Irland (1+2)
Smox Fanfare - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR
Smox Flower Power - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIM
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BTK CACIB

Utstillings- og prøveresultater 2018

28. desember - Norsk Dobermann Klub, Dal
Dommer: Svein Bjarne Helgesen, Norge (0+1)
Mac Rua's Baccardi Breezer - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR

17. november - Norsk Kennel Klub, Lillestrøm - Dogs4All (stor-cert)
Dommer: Stephanie Walsh, Irland (2+2 + 1 valp)
Smox Fanfare - HP 1.BHK BIRvalp 
SE DK UCH DK V-17 Merrymac Cream Of The Cropp - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIM Norsk vinner-2018
C.I.B. NORD FI UCH NO V-15 NORD V-18 Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.CHK 2.CHKK CK 2.BHK R.CACIB
Fireflash Gold Dust - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR Norsk vinner-2018
JEUW-18 NORD JV-18 NORD V-18 Red Wire Sky's The Limit - EXC.UK 1.UKK CK 2.BTK R.CERT R.CACIB

16. november - Norsk Kennel Klub, Lillestrøm - Dogs4All (stor-cert)
Dommer: Jon Cole, USA (3+2 + 2 valper)
Smox Fanfare - HP 1.BHK BIRvalp BIGvalp-1 BISvalp-4
Smox Flower Power - HP 1.BTK BIMvalp
C.I.B. NORD FI UCH NO V-15 Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK NORDIC CERT BIM Nordisk vinner-2018
SE JV-17 SE V-17 Smox Ericsson - EXC.UK 1.UKK CK 2.BHK CERT R.NORDIC CERT
SE DK UCH DK V-17 Merrymac Cream Of The Cropp - EXC.CHK 2.CHKK CK 3.BHK R.CERT 
JEUW-18 Red Wire Sky's The Limit - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT NORDIC CERT BIR Nordisk juniorvinner-2018 Nordisk vinner-2018

Fireflash Gold Dust - EXC.AK 1.AKK CK 2.BTK R.CERT R.NORDIC CERT

26. oktober - Kongsberg Hundeklubb, Kongsberg
Dommer: Marja Talvitie, Finland (0+2)
Mac Rua's Baccardi Breezer - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR

NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BTK 

15. september - Norsk Kennel Klub, Rogaland (stor-cert)
Dommer: Andrew Beare, Irland (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIR

26. august - Norsk Leonberger Klubb, Kristiansand
Dommer: Sean Delmar, Irland (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

25. august - Norsk Basenjiklubb, Kristiansand
Dommer: Sonia Kelveri Philippou, Kypros (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

18 august - Norsk Kennel Klub, Lillehammer (stor-cert)
Dommer: Gunnar Nymann, Danmark (1+0)
SE JV-17 SE V-17 Smox Ericsson - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR

28. juli - Karmøy Hundeklubb, Skudeneshavn
Dommer: Inga Siil, Estland (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

1. juli - Norsk Kennel Klub, Trondheim (stor-cert)
Dommer: Svend Løvenkjær, Danmark (1+2)
FI SE UCH O'Rowanne B B King - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
Smox Dancing Queen - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CACIB BIM
O'Rowanne Caiomhe - EXC.AK 2.AKK CK 2.BTK CERT R.CACIB

30. juni - Norsk Terrier Klub avd. Trøndelag, Trondheim
Dommer: Karin Bergbom, Finland (2+2)
FI SE UCH O'Rowanne B B King - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT BIM
Alcaphi's Keen On You
 - EXC.JK 1.JKK CK 2.BHK 
Smox Dancing Queen - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR
O'Rowanne Caiomhe - EXC.AK 2.AKK CK 2.BTK R.CERT

23. juni - Kirkenes og omegn hundeklubb, Kirkenes 
Dommer: Eva Liljekvist Borg, Sverige (1+0)
Alcaphi's Keen On You - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK BIR BIG-1 BIS-2 

17. juni - Norsk Kennel Klub, Tromsø (stor-cert)
Dommer: Kurt Nilsson, Sverige (1+0)
Alcaphi's Keen On You - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR

16. juni - Tromsø Hundeklubb, Tromsø
Dommer: Anne Klaas, Estland (1+0)
Alcaphi's Keen On You - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR 

3. juni - Norsk Terrier Klub - TerrierSpesialen, Mjøndalen (stor-cert)
Dommer: Charlotta Mellin, Sverige (1+0)
Three Pines Curious Comrade - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR BIRjunior

2. juni - Norsk Kennel Klub, Sandefjod (stor-cert)
Dommer: Petter Steen, Norge (2+0)
Three Pines Curious Comrade - EXC.JK 1.JKK CK 2.BHK CERT R.NORDIC CERT
C.I.B. NORD FI UCH NO V-15 Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK NORDIC CERT BIR

27. mai - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Orre
Dommer: Jeff Luscott, UK (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR BIG-2

13. mai - Vest-Finnmark Fuglehundklubb, Kvalsund
Dommer: Denis Kuzelj, Bulgaria (1+0)
Alcaphi's Keen On You - EXC.JUNK 1.JUNKK CK 1.BHK CERT BIR BIG-2

1. april - Klubben for Gårds- og Fjellhunder, Dal
Dommer: Ana Mesto Martin, Spania (1+0)
Three Pines Curious Comrade - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR

25. mars - Norsk Miniatyrhund Klubb, Varhaug
Dommer: Marie Bailey, Irland (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

24. mars - Norsk Miniatyrhund Klubb avd. Rogaland, Varhaug
Dommer: Benny Blidh von Schedvin, Sverige (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

18. mars - Norsk Kennel Klub, Kristiansand (stor-cert)
Dommer: Hans-Erhard Grüttner, Tyskland (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIR

17. mars - Norsk Terrier Klub avd. Agder, Kristiansand
Dommer: Helge Kvivesen, Norge (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

17. februar - Norsk Kennel Klub, Bø (stor-cert)
Dommer: Martin Philips, UK (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK NORDIC CERT BIR

14. januar - Sandefjord Hundeklubb, Melsomvik
Dommer: Antonio Di Lorenzo, Norge (0+1)
NO DK UCH Alcaphi's Joyful Journey - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR 
 

Utstillings- og prøveresultater 2017

28. desember - Norsk Dobermann Klub, Dal
Dommer: Frank Kane, UK (1+1)
SE JV-17 SE V-17 Smox Ericsson - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR BIG-1
SE JV-17 Smox Etiquette - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIM

19. november - Norsk Kennel Klub, Lillestrøm - Dogs4All  - Norsk Vinner 2017 (stort cert)
Dommer: Geoff Corish, UK (2+1)
C.I.B. NORD FI UCH DE VDH CH JWW-14 SE V-14 EUW-15 NO V-17 Red Wire Mastermind - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR BIG-2

INT NORD UCH NORD V-10 NO V-11 NO VV-17 Sorrel Hill Irresistible Indeed - EXC.VETK 1.VETKK CK 2.BHK 
NO V-17 Red Wire Qayenne - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM

12. november - Norsk Miniatyrhund Klubb Hedmark, Dal 
Dommer: Ligita Zake, Latvia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

11. november - Norsk Miniatyrhund Klubb, Dal 
Dommer: Jos De Cuyper, Belgia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

28./29. oktober - Kongsberg Hundeklubb, Kongsberg
Dommer: Wera Hübenthal, Sverige (BISvalp: Leif Herman Wilberg, Norge) (0+1 +1 valp)
Three Pines Curious Comrade - BIRvalp BIGvalp BISvalp-2  
Three Pines Breathtaking Beauty - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

9. september - Norsk Terrier Klub avd. Rogaland, Rogaland 
Dommer: Birte Scheel, Danmark 
(0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

27. august - Norsk Basenjiklubb, Drammen
Dommer: Petr Rehanek
, Tsjekkia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

26. august - Norsk Leonberger Klubb, Drammen
Dommer: Andras Polgar, Serbia (0+1)
A
lcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

20. august - Norsk Kennel Klub, Lillehammer (stort cert)
Dommer: Brigita Kremser, Slovenia (1+1)
SE DK UCH NORD JV-15 Red Wire Point Of View - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
SE JV-16 Smox Dolce Vita - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM

6. august - Norsk Terrier Klub avd. Østfold, Sarpsborg 
Dommer: Tinna Grubbe, Danmark (0+1 + 2 valper)
Smox Ericsson - BIRvalp BISvalp
Smox Etiquette - BIMvalp
Smox Christina - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

30. juli - Norsk Spaniel Klub Nordland - blodsporprøve
Dommer: Runar Korsvik
NORD EE UCH EE LV JCH FI VCH 
Devilish Gambling Man - 1. premie

30. juli - Fitjar-Stord Hundeklubb, Skudeneshavn
Dommer: Ligita Zake, Latvia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

29. juli - Norsk Spaniel Klub Nordland - blodsporprøve
Dommer: Trond Løkås
C.I.B. FI EE RU GI UCH FI V-11 Karamell-In Tättähäärä - 1. premie 3. plass
NORD EE UCH EE LV JCH FI VCH 
Devilish Gambling Man - 1. premie 

29. juli - Karmøy Hundeklubb, Skudeneshavn
Dommer: Elżbieta Chwalibóg, Polen (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR BIG-4

2. juli - Norsk Terrier Klub avd. Trøndelag, Trondheim
Dommer: Margret Möller-Sieber, Tyskland (0+1)
O'Rowanne Caiomhe - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR BIRjunior BISjunior-3

1. juli - Norsk Kennel Klub, Trondheim (stort cert)
Dommer: Vigdis Nymark, Norge (1+4)
SE FI UCH
TLNJW-15 TLNW-15 O'Rowanne Bastille - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIM
Alcaphi's Jiffy Pop On Fire - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

Smox Dancing Queen -  EXC.AK 2.AKK CK 2.BTK R.CACIB 
SE FI UCH Mac Rua's My Melody - EXC.CHK 1.CHKK CK 3.BTK R.CERT

18. juni - Norsk Kennel Klub, Trømsø (stort cert)
Dommer: Eddie Patterson, UK (1+2) 
FI EE UCH BALTV-17 Mild Red Againstallflags - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIM
C.I.B. NO FI EE LT UCH LV EE JUCH BALTJV-15 RIGAJW-15 BALTV-17 Caramel's Quickwitted Quinta - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIR

11. juni - Norsk Kennel Klub, Oslo (stort cert)
Dommer: Ann Ingram, Irland (2+1)
NO UCH NV-16 Alcaphi's Illuminati - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR
INT NORD UCH NORDV-10 NV-11 Sorrel Hill Irresistible Indeed - EXC.VETK 1VETKK CK 2.BHK BIRveteran

Three Pines Breathtaking Beauty - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CACIB BIM

10. juni - Norsk Terrier Klub "TerrierSpesialen", Mjøndalen (stort cert)
Dommer: Ronnie Irving, UK (2+1)
NO UCH NV-16 Alcaphi's Illuminati - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR
INT NORD UCH NORDV-10 NV-11 Sorrel Hill Irresistible Indeed - EXC.VETK 1VETKK CK 2.BHK BIRveteran

Three Pines Breathtaking Beauty - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIM

14. mai - Norsk Kennel Klub, Ålesund (stort cert)
Dommer: Marit Sunde, Norge (0+1)
Smox Dancing Queen -  EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT BIR

7. mai - Sør-Rogaland Brukshund Klubb, Orre
Dommer: Magdalena Kozlowska, Polen (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

30. april - Norsk Dobermann Klub, Dal
Dommer: Viva Maria Soleckyj Szpunar, Polen (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIR

29. april - Norsk Berner Sennenhundklubb, Dal 
Dommer: Cindy Pettersson, Sverige (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR

16. april - Klubben for Gårds- og Fjellhunder, Dal
Dommer: Lorena Merati, Italia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR BISjunior-2

19. mars - Norsk Terrier Klub avd. Agder, Kristiansand
Dommer: Vesa Lehtonen, Finland (1+1)
NV-16 Alcaphi's Illuminati - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK BIM

18. mars - Norsk Kennel Klub, Kristiansand (stort cert)
Dommer: Bill Browne-Cole, UK (1+1)
NV-16 Alcaphi's Illuminati - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM

19. februar - Norsk Kennel Klub, Bø (stort cert)
Dommer: Vesa Lehtonen, Finland (0+2) 
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.UK 1.UKK CK 2.BTK R.CERT R.CACIB
FI EE UCH LV EE JUCH BALTJV-15 RIGAJW-15 Caramel's Quickwitted Quinta - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

15. januar - Norsk Dobermann Klub, Bø
Dommer: Natasa Blanusa, Kroatia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR

14. januar - Sandefjord Hundeklubb, Bø
Dommer: Branislav Rajic, Slovenia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR 


Utstillingsresultater 2016

29. desember - Norsk Dobermann Klub, Dal
Dommer: Per Kristian Andersen, Norge (0+1)
Three Pines Breathtaking Beauty - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT BIR

19. november - Norsk Kennel Klub, Lillestrøm - Dogs4All - Norsk Vinner 2016 (stort cert)
Dommer: Gertrud Hagström, Sverige (1+0)
NV-16 Alcaphi's Illuminati - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CACIB BIR

2. oktober - Norsk Kennel Klub, Harstad (stort cert)
Dommer: Steven Seymour, UK (2+0)
FI EE UCH Red Wire Lord Of The Rings - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BHK CERT CACIB
C.I.B. FI NO SE UCH Merrymac Gucci Way To Go - EXC.VETK 1.VETKK CK 1.BHK BIR

11. september - Norsk Terrier Klub avd. Rogaland, Rogaland 
Dommer: Andrew Beare, Irland (1+1)
Alcaphi's Illuminati - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK BIR BIS-4
Alcaphi's Just'n Joy - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIM

10. september - Norsk Kennel Klub, Rogaland (stort cert)
Dommer: Tom Hehir, Irland (1+1) 
Alcaphi's Illuminati - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CACIB BIR
Alcaphi's Just'n Joy - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIM

4. september - Norsk Leonberger Klubb, Drammen
Dommer: Diminic Harris, Irland (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK BIR

3. september - Norsk Basenjiklubb, Drammen
Dommer: Jasna Matejcic, Croatia (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR

13. august - Norsk Kennel Klub, Lillehammer (stort cert)
Dommer: Harri Lehkonen, Finland (1+1)
NORD FI UCH NO V-15 Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR
EU JW-15 Three Pines Amazing Grace - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM

6. august - Norsk Terrier Klub, Sarpsborg
Dommer: Siv Jernhake, Sverige (0+1)
Smox Dolce Vita - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR

31. juli - Norsk Lhasa Apso Klubb, Skudeneshavn
Dommer: Petru Muntean, Romania (0+1)
Alcaphi's Joyful Journey - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR

3. juli - Norsk Kennel Klub, Trondheim (stort cert)
Dommer: Marie Hogarty, Irland (1+2)
Alcaphi's Illuminati - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR
Alcaphi's Highway To Heaven - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM

2. juli - Norsk Terrier Klub avd. Trøndelag, Malvik
Dommer: Andrzej Kaźmierski, Polen (1+1)
Alcaphi's Illuminati - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR BISjunior BIS-3
Smox Dancing Queen - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK BIM

19. juni - Norsk Kennel Klub, Tromsø (stort cert)
Dommer: Charlotta Mellin, Sverige (1+2) 
FI UCH LV EE JCH Devilish Gambling Man - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIM
FI UCH Wyndam Devilish Proud - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

12. juni - Oppdal Hundeklubb, Oppdal
Dommer: Vincent O'Brien, Irland (BISjunior: Calin Simu) (0+1)
Smox Dancing Queen - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR BISjunior-4 BIG-4

11. juni - Gauldal Hundeklubb, Oppdal
Dommer: Calin Simu, Romania (0+1)
Smox Dancing Queen - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR BIG-4

5. juni - Norsk Terrier Klub, "TerrierSpesialen", Mjøndalen (stort cert)
Dommer: Kimmo Mustonen, Finland (0+1 +1 valp)
Alcaphi's Joyful Journey - BIR-valp
NORD JV-15 NORD V-15 Merrymac Zinnia Of Gold Again - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR BISjunior BIS

4. juni - Norsk Kennel Klub, Drammen (stort cert)
Dommer: Monika Blaha, Østerrike (2+1 +1 valp)
Alcaphi's Joyful Journey - BIR-valp BIGvalp-3
JEUW-15 JWW-15 SE JV-15 Merrymac You Are The Winner - EXC.AK 1.AKK CK 1BHK CERT CACIB BIR BIG (stilte ikke i BIS-finalen)
NORD JV-15 NORD V-15 Merrymac Zinnia Of Gold Again - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM

21. mai - Fredrikstad og Omegn Brukshundklubb "Plankevalpen 2016"
Alcaphi's Just'n Joy - BIR BIS

13. mars - Norsk Kennel Klub, Kristiansand (stort cert)
Dommer: Philip Greenway, UK (0+1)
Smox Christina - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR

21. februar - Norsk Kennel Klub, Bø (stort cert)
Dommer: Sean Delmar, Irland (0+1)
EU JW-15 Three Pines Amazing Grace - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

24. januar - Norsk Grand Danois Klubb, Dal (Eidsvoll)
Dommer: Tiina Taulos, Finland (0+1)
Smox Christina - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIR 

Utstillingsresultater 2015

18. oktober - Norsk Kennel Klub, Hamar - Norsk vinner 2015 ("stort" cert)
Dommer: Dodo Sandahl, Sverige (1+0)
Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR 

5. september - Norsk Terrier Klub, Lillestrøm ("stort" cert)
Dommer: Dan Ericsson, Sverige (3+3 + 1valp)
Valp:
Merrymac Zinnia Of Gold Again - HP BIRvalp BISvalp-2
Hann:
1. NORD FI UCH SE JV-13 JWW-14 SE V-14 EU W-15 Red Wire Mastermind - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR
2. SE JV-15 JWW-15 EU JW-15 Merrymac You Are The Winner - EXC.JK 1.JKK CK 2.BHK 
Tispe: 
1. INT NORD FI UCH NORD V-06,10 NO V-06,09 SE V-10 NO VV-12,13,14 NORD VV-14 SE VV-14 EU VW-15 Sorrel Hill Heart Of Love - EXC.VETK 1.VETKK CK 1.BTK BIM
2. NORD FI UCH SE V-13 JWW-14 NO V-14 DK V-14 EU W-15 Red Wire Miss Moneypenny - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BTK
3. EU JW-15 Three Pines Amazing Grace - EXC.JK 1.JKK CK 3.BTK CERT

4. september - Norsk Kennel Klub - European Dog Show 2015 - Lillestrøm
Dommer: Geir Flyckt-Pedersen, USA (4+4 + 1valp)
Valp:
Merrymac Zinnia Of Gold Again - Very promising BIRvalp BISvalp dag 1
Hann:
SE JV-15 JWW-15 EU JW-15 Merrymac You Are The Winner - EXC.JK 1.JKK CERT BIR BIRjunior BISjunior-3 dag 1 - EU JW-15
NORD FI UCH SE JV-13 JWW-14 SE V-14  Red Wire Mastermind - EXC.CHK 1.CHKK CACIB - EU W-15
NO SE UCH Merrymac Pathfinder - EXC.CHK 2.CHKK R.CACIB
TLNJW-15 TLNW-15 O'Rowanne Bastille - EXC.JK 2.JKK R.CERT
Tispe:
NORD FI UCH SE V-13 JWW-14 NO V-14 DK V-14 Red Wire Miss Moneypenny - EXC.CHK 1.CHKK CACIB BIM - EU W-15
NORD UCH SE V-15 Merrymac Westwood Vivienne - EXC.CHK 2.CHKK CERT R.CACIB
Three Pines Amazing Grace - EXC.JK 1.JKK R.CERT BIMjunior - EU JW-15
INT NORD FI UCH NORD V-06,10 NO V-06,09 SE V-10 NO VV-12,13,14 NORD VV-14 SE VV-14 Sorrel Hill Heart Of Love - EXC.VETK 1.VETKK BIRveteran - EU VW-15

25. juli - Moss og Omegn Hundeklubb

Dommer: Luís Manuel Calado Catalan, Portugal (0+1)
Alcaphi's Highway To Heaven - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

5. juli - Norsk Terrier Klub avd. Trøndelag, Malvik
Dommer: Branislav Rajic, Slovenia (1+2) 
NO SE UCH Red Friend's Tactic Surprise - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR
Devilish Elanor For Redfriend - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIM
SE UCH SJ V-12 O'Rowanne Fairground Attraction - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BTK R.CERT

4. juli - Norsk Kennel Klub, Trondheim ("stort" cert)
Dommer: Gertrud Hagström, Sverige (1+2)
SE UCH Red Friend's Tactic Surprise - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR

21. juni - Norsk Kennel Klub, Tromsø ("stort" cert)
Dommer: Margret Möller-Sieber, Tyskland (1+1)
RU UCH Red And Golden Exclusive EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIM
Myrddin's Hooked On A Feeling - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

20. juni - Tromsø Hundeklubb, Tromsø
Dommer: Marie Petersen, Danmark (0+1)
Myrddin's Hooked On A Feeling - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

7. juni - Norsk Kennel Klub, Drammen ("stort" cert)
Dommer: Yvonne Cannon, Irland (3+2)
Merrymac Xchequer - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR BIG2
Merrymac You Are The Winner - EXC.JK 1.JKK CK 2.BHK CERT

6. juni - Norsk Terrier Klub "TerrierSpesialen", Mjøndalen ("stort" cert)
Dommer: Thomas Hehir, Irland (3+3)
Merrymac Xchequer - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT BIR BIS2
Merrymac You Are The Winner - EXC.JK 1.JKK CK 2.BHK R.CERT BISjunior
INT NORD FI UCH NORD V-06,10 NO V-06,09 SE V-10 NO VV-12,13,14 NORD VV-14 SE VV-14 Sorrel Hill Heart Of Love - EXC.VETK 1.VETKK CK 1.BTK BIM BIS4veteran

10.mai - Norsk Kennel Klub, Ålesund ("stort" cert)
Dommer: Dr. Andreas Schemel, Østerrike (0+1)
Alcaphi's Highway To Heaven - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

26. april - Norsk Dobermann Klub, Dal
Dommer: Svante Frisk, Sverige (1+0)
Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.UK 1.UKK CK 1.BHK BIR

25. april - Norsk Berner Sennenhundklubb, Dal
Dommer: Vincent O'Brien, Irland (1+0)
Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.UK 1.UKK CK 1.BHK CERT BIR

12. april - Norsk Kennel Klub, Bergen ("stort" cert)
Dommer: Michael Forte, Irland (1+1)
Sorrel Hill King Of Hearts - EXC.UK 1.UKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
Three Pines Amazing Grace - EXC.JK 1.JKK CK 1.BTK CERT BIM

21. februar - Norsk Kennel Klub, Bø ("stort" cert)
Dommer: Kornelija Butrimova, Litauen (1+1)
C.I.B. NORD PL SL UCH Merrymac Not Your Business - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR

 

Utstillingsresultater 2014

29. desember - Norsk Doberman Klub, Dal
Dommer: Attila Czeglédi, Ungarn (0+1) + 1 valp
Three Pines Amazing Grace - 4-6 mnd. HP BIRvalp
Alcaphi's Highway To Heaven - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT BIR

16. november - Norsk Kennel Klub, Lillestrøm ('stort cert') Dogs4All - Nordisk vinnerutstilling
Dommer: Eeva Rautala, Finland (4+4)
SE JV-13 JWW-14 Red Wire Mastermind - EXC.AK 1.AKK CK 3.BHK CERT
Merrymac Xchequer - EXC.AK 2.AKK CK 4.BHK R.CERT
SE NO FI EE UCH FI V-13 NORD V-13 NO V-14 Merrymac Sensation - EXC.CHK 2.CHKK CK 2.BHK R.CACIB 
NORD FI UCH SE VCH SE V-13 NORD V-14 Smox Amore - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR BIG4
SE JV-13 SE V-13 JWW-14 DK V-14 NO V-14 Red Wire Miss Moneypenny - EXC.AK 1.AKK CK 3.BTK CERT 
C.I.B. SE NO FI DK UCH WW-14 Merrymac Pearl Pirouette Again - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BTK R.CACIB
NORD UCH NO V-13 DK V-13 NORD V14 Smox Amarone - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM
INT NORD FI UCH NORD V-06,10 NO V-06,09 SE V-10 NO VV-12,13,14 NORD VV-14 Sorrel Hill Heart Of Love - EXC.VETK 1.VETKK CK 4.BTK

14. november - Norsk Kennel Klub, Lillestrøm ('stort cert') Dogs4All - Norsk vinnerutstilling
Dommer: Karin Bergbom, Finland (4+4)
SE JV-13 JWW-14 Red Wire Mastermind - EXC.AK 1.AKK CK 2.BHK CERT R.CACIB
Merrymac Xchequer - EXC.AK 2.AKK CK 3.BHK R.CERT
NORD FI UCH SE VCH SE V-13 Smox Amore - EXC.CHK 2.CHKK CK 4.BHK
SE NO FI EE UCH FI V-13 NORD V-13 NO V-14 Merrymac Sensation - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR
SE JV-13 SE V-13 JWW-14 DK V-14 NO V-14 Red Wire Miss Moneypenny - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM
NORD UCH NO V-13 DK V-13 Smox Amarone - EXC.CHK 2.CHKK CK 3.BTK 
C.I.B SE NO FI DK UCH WW-14 Merrymac Pearl Pirouette Again - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BTK R.CACIB
INT NORD FI UCH NORD V-06,10 NO V-06,09 SE V-10 NO VV-12,13,14 Sorrel Hill Heart Of Love - EXC.VETK 1.VETKK CK 4.BTK

4. oktober - Norsk Kennel Klub, Harstad ('stort cert')
Dommer: Hanne Laine Jensen, Danmark (2+1)
FI EE UCH Devilish Caol Ila - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR
RUS UCH Red And Golden Exclusive - EXC.CHK 2.CHKK CK 2.BHK R.CERT R.CACIB
FI EE UCH LV EE JUCH EE JV-13 BALT JV-13 Devilish Dreamcatcher - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM

13. september - Norsk Kennel Klub, Rogaland ('stort cert')
Dommer: Gertrud Hagström, Sverige (0+1)
NORD UCH AMSV-13 Alcaphi's Good As Gold - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIR

17. august - Norsk Kennel Klub, Oslo ('stort' cert)
Dommer: Guy Jeavons, Canada (1+1)
DK SE UCH JWW-13 Merrymac Roughrider - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
SE UCH Merrymac Unlimited - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM 

3. august - Norsk Terrier Klub, Nesbyen
Dommer: Hans Van Den Berg, Nederland (0+1)
NORD UCH AMSV-13 Alcaphi's Good As Gold - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

2. august - Irsk Ulvhundklubb Norge, Nesbyen 
Dommer: Anne Tove Strande, Norge (0+1)
NORD UCH AMSV-13 Alcaphi's Good As Gold - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR

5. juli - Norsk Terrier Klub avdeling Trøndelag, Trondheim
Dommer: Jul Hamlot, Norge (1+0)
Alcaphi's Hail Storm - EXC.JK 1.JKK CK 1.BHK CERT BIR

15. juni - Norsk Kennel Klub, Tromsø ('stort' cert)
Dommer: Petter Steen, Norge (2+0)
Ca-Miba's Xtra Ruby Fairytale - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
SE FI UCH Merrymac O'Riley - EXC.AK 2.AKK CK 2.BHK RES.CERT RES.CACIB

14. juni - Tromsø Hundeklubb, Tromsø
Dommer: Jul Hamlot, Norge (1+0)
Ca-Miba's Xtra Ruby Fairytale - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT BIR BIG3

7. juni - Sandefjord Hundeklubb, Sandefjord
Dommer: George Schogol, Georgia (0+1)
Alcaphi's Highway To Heaven - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BTK BIR

25. mai - Narvik Trekk- og Brukshundklubb, Narvik
Dommer: Francesco Cochetti, Italia (1+0)
Ca-Miba's Xtra Ruby Fairytale - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT BIR BIG BIS

24. mai - Norsk Berner Sennenhundklubb avd. Troms, Narvik
Dommer: Tanya Ahlman-Stockmari, Finland (1+0)
Ca-Miba's Xtra Ruby Fairytale - EXC.AK 1.AKK CK 1.BHK CERT BIR BIG4

16. mars - Norsk Kennel Klub, Kristiansand ("stort" cert) 
Dommer: Birgitta Hasselgren, Sverige (0+1)
AMSV-13 Alcaphi's Good As Gold - EXC.AK 1.AKK CK 1.BTK CERT CACIB BIR

22. februar - Norsk Kennel Klub, Bø ("stort" cert)
Dommer: Andrzej Kazmierski, Polen (2+1)
SE VCH SE V-13 Smox Amore - EXC.UK 1.UKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR
NORD UCH Merrymac Not Your Business - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BHK RES.CERT RES.CACIB 
Betty - EXC.UK. 1.UKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM 
 

Utstillingsresultater 2013

16. november - Norsk Kennel Klub, Lillestrøm - Dogs4All  ('stort' cert)
Dommer: John Walsh, Irland (3+4)
JEUW-2013 Red Wire Key To Success - EXC.UK 1.UKK CK 1.BHK CERT CACIB BIR BIG3 NORSK VINNER 2013
Smox Amore - EXC.UK 2.UKK CK 2.BHK RES.CERT RES.CACIB
NO UCH MerryMac Pathfinder - EXC.CHK 1.CHKK CK 3.BHK 
Smox Amarone - EXC.UK 1.UKK CK 1.BTK CERT CACIB BIM NORSK VINNER 2013
NO SE FI UCH Sorrel Hill Joy Of Love - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BTK RES.CACIB
INT NORD UCH NV-06,09 NORDV-06,10 SV-10 NVV-12 Sorrel Hill Heart Of Love - EXC.VTK 1.VTKK CK 3.BTK NORSK VETERANVINNER 2013

5. oktober - Norsk Kennel Klub, Harstad ('stort' cert)
Dommer: Irina Poletaeva, Finland (1+0)
NORD UCH Mac Rua's Hailys Hurricane - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR
 
15. september - Norsk Kennel Klub, Rogaland ('stort' cert)
Dommer: Martin Anton Baskaran Soto, Spania (1+1)
Sorrel Hill Join The Storm - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK CACIB BIR
Alcaphi's Good As Gold - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BTK CACIB BIM

14. september - Norsk Terrier Klub avd. Rogaland, Rogaland
Dommer: Wenche Eikeseth, Norge (1+1)
Sorrel Hill Join The Storm - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK BIR
Alcaphi's Good As Gold - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIM

24. august - Norsk Kennel Klub, Oslo ('stort' cert - Crufts kvalifisering BIR/BIM)
Dommer: Zsuzsanna Petik, Ungarn (3+2)
MerryMac Sensation - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK CACIB BIR BIG1
NORD UCH Mac Rua's Hailys Hurricane - EXC.CHK 1.CHKK CK 2.BHK
Alcaphi's Good As Gold - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BTK CACIB BIM
DK SE UCH FI V-10 MerryMac Hallelujah Moment - EXC.CHK 1.CHKK CK RES.CERT 2.BTK RES.CACIB

18. august - Norsk Terrier Klub avd. Agder, Kristiansand
Dommer: Andrzej Jendrasiak, Polen (1+0)
Sorrel Hill Join The Storm - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK BIR

17. august - Norsk Terrier Klub avd. Agder, Kristiansand
Dommer: Arend Scholten, Nederland (1+0)
Sorrel Hill Join The Storm - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK BIR BIS4 

10. august - Norsk Terrier Klub avd. Oslo/Akershus, Oslo
Dommer: Jul Hamlot, Norge (1+1)
Sorrel Hill Join The Storm - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK BIR

30. juni - Gjøvik Hundeklubb, Gjøvik
Dommer: Vigdis Nymark, Norge (0+1)
Alcaphi's Global Glory - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BTK BIR

16. juni - Norsk Kennel Klub, Tromsø ('stort' cert)
Dommer: Cathy Delmar, Irland (0+1)
Alcaphi's Good As Gold - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BTK BIR 

15. juni - Tromsø Hundeklubb, Tromsø
Dommer: Benny Blid Von Schedvin, Sverige (0+1)
Alcaphi's Good As Gold - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BTK BIR BIG4
 
9. juni - Norsk Terrier Klub, Dal
Dommer: Dommer: Modwena Johnston, Irland (0+1)
Sorrel Hill Joy Of Love - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIR

1. juni - Norsk Kennel Klub, Drammen ('stort' cert)
Dommer: Helge Kvivesen, Norge (2+4)
SE UCH SE V-12 MerryMac Pick Pocket - EXC.CHK 1.CHKK CK CERT 1.BHK CACIB BIR BIG1
Smox Amore - EXC.JK 1.JKK CK RES.CERT 2.BHK
DK SE UCH MerryMac Pearl Pirouette Again - EXC.CHK 1.CHKK CK CERT 1.BTK CACIB BIM
Smox Amarone - EXC.JK 1.JKK CK RES.CERT 2.BTK

25. mai - Narvik Trekk- og Brukshundklubb, Narvik
Dommer: Saija Juutilainen, Finland (2+0)
C.I.B FI NO SE UCH MerryMac Gucci Way To Go - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR
C.I.B NORD UCH MerryMac Rolex - EXC.VTK 1.VTKK CK 2.BHK

5. mai - Norsk Kennel Klub, Ålesund ('stort' cert)
Dommer: Svein Bjarne Helgesen, Norge (1+2)
Alcaphi's Good As Gold - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BTK BIR

28. april - Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra
Dommer: Jesus Pastor Basalo, Spania (1+0)
Ca-Miba's Xtra Ruby Fairytale - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BHK BIR

27. april - Surnadal og Rindal Hundeklubb, Sunndalsøra
Dommer: Nina Karlsdotter, Sverige (0+1)
Ca-Miba's Winnie The Lady In Red - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIR

27. april - Norsk Berner Sennenhundklubb, Dal 
Dommer: Philomena Leonard, Irland (1+0)
Smox Appetizer - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BHK BIR 

17. mars - Norsk Terrier Klub, Kristiansand
Dommer: Liselotte Johansson, Sverige (1+1)
NO UCH MerryMac Pathfinder - EXC.CHK 1.CHKK CK 1.BHK BIR
Sorrel Hill Joy Of Love - EXC.UK 1.UKK CK CERT 1.BTK BIM

16. mars - Norsk Kennel Klub, Kristiansand ('stort' cert)
Dommer: Robert Kanas, Slovakia (1+1)
MerryMac Pathfinder - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BHK CACIB BIR
Sorrel Hill Joy Of Love - EXC.AK 1.AKK CK CERT 1.BTK CACIB BIM 

9. februar - Norsk Welsh Corgi Klubb, Exporama, Hellerud
Dommer: Hans Erhard Grüttner, Tyskland (1+1)
Int Nord Fin UCh NordUV-02 NV-02,04 WVW-10 Clear-Cut Carl Helmer - EXC.VTK 1.VTKK CK 1.BHK BIM
Alcaphi's Good As Gold - EXC.JK 1.JKK CK CERT 1.BTK BIR

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44