Oppdretterliste

Oppdretterliste:

Oppdrettere som er oppført med link i listen nedenfor oppfyller Rasegruppens anbefalinger for avl og oppdrett. Retningslinjer, avlskriterier og informasjon om hva som kreves av oppdretterne for å få oppdretterlink og motta valpeformidling gjennom RG Jack/NTK finner finner du her.

 

Klikk på kennelnavnet for å komme inn på de respektive sidene. 

 

Nord-Norge:

Kennel Jacknord
Oddrunn Solli
9980 
Berlevåg
Tlf: 91807177
E-post: odds-ol@online.no
Facebook:
Kennel Jacknord

 

Midt-Norge:

Kennel Cavaha Jack
Camilla Valsø Hansen
7023 Trondheim
Tlf: 
E-post: camillvh@gmail.com

 

Sør- og Vestlandet:

Kennel Burtonsun
Jeanette Tørresdal
5567 Skjoldastraumen
Tlf: 93063447

E-post: jeanette.lonning@haugnett.no
Web: https://kennelburtonsun.com/

 

Kennel Hunterhawk
Maria Huseby 
4272 Sandve
Tlf: 90948046
E-post: fophei@online.no

Web: 
http://www.kennelhunterhawk.dk/

 

Kennel Kerab
Liv 
Katharina Barek
5410 Sagvåg
Tlf:
E-post:
 liv.k.barek@gmail.com

 

Kennel Kob´s 
Knut Ove Bjerva
4766 Herefoss
Tlf: 41299977

E-post: k.o.bjerva@gmail.com
Facebook:
 Kob´s Kennel

 

Kennel Rogalab 
Inger Jewitt 
4044 Hafrsfjord
Tlf: 90910836
E-post: inger.jewitt@lyse.net​


Kennel Si-Wi-To
Wibeche Bottolfsen
4885 Grimstad

Tlf: 90194722
E-post: wibeche@si-wi-to.no
Web: https://www.siwito.com/

 

Østlandet:

Kennel Cha's
Gerd I. Hansen
1764 Halden
Tlf: 90750356
E-post: gerdcha@online.no
Web: 
https://www.chaskennel.com/

 

Kennel Fanaberia
Sylwia Magdalena 
Wozniak
2016 Frogn
Tlf: 99862891

E-post: 
sylwia.m.wozniak@gmail.com​

 

Kennel Fredtun
Runar Dalen
3158 Andebu
Tlf: 95946637
E-post: 
runardalen@gmail.com​

 

Kennel Ildstormen
Gunn-Eva T. Jacobsen
2220 Åbogen
Tlf: 98335322
E-post: ildstormenjrt@gmail.com

Facebook: Ildstormens Kennel

 

Kennel Jacks For Fun 
Ingunn Lia Pedersen
3036 Drammen
Tlf: 92417269
E-post: ingunn@jacksforfun.com

Web: https://jacksforfun.com/

 

Kennel Jollydream
Irina Martinova
2032 Maura
Tlf: 96734059
E-post: 
irina.martinova@inbox.lv​

 

Kennel Lucky Jack
Monica Amli (Berg)
3535 Krøderen
Tlf: 971 92 688
E-post: monica@lucky-jack.net

Web: http://www.lucky-jack.net/

 

Kennel Potemyra 
Linn Jeanett Halbakken og Jan Robert Wold
2280 Gjesåsen
Tlf: 98764563
E-post: schnappi_92@ hotmail.com wolro@live.no
Web: https://www.potemyra.com/

 

Kennel Punky Pops 
Monica og Per Kristian Hagen
2240
 Magnor
Tlf: 40635990/98633955

E-post: monicahag1@outlook.com
Web: https://www.kennelpunkypops.com/

 

 

(+47) 97 47 49 44