Pelstrim

Nedenfor finner du oversikt over personer som påtar seg oppdrag med pelstrim av andres hunder.

Ønsker du å stå oppført på listen kan du sende opplysninger til jrtweb@norskterrierklub.no.

Det er stor etterspørsel etter trimmere (hverdagstrim) og vi oppfordrer de som kan tenke seg å trimme andres hunder om å sette seg på listen.

 

Trimmere Nord-Norge 

Kari Anne Lundberg
Fjellstadveien 143
9360 Bardu
Mob: 90088910
Epost: kawamo@online.no

 

Gry Niskavara
Fossevegen 16
9800 Vadsø
Mob: 91567752
Epost: gry.niskavara@gmail.com


Gerd-Astrid Flenstad
Mjønes,
8050 Tverlandet
Mob: 91 60 41 92
Epost: flenstad@gmail.com


Bente F. Strand
Steinbakken 68,
8610 Mo I Rana
Mob: 48 15 95 17
Epost: bente@smackjack.no

 

Trimmere Midt-Norge

Ida Sandberg
Gruslina 116,
7620 Skogn
Mob: 95186624
Epost: Ida@russellyard.com


Hege Merete Enget
Verjåfaret 13,
2550 Os I Østerdalen
Mob: 97 97 09 19
Epost: enget@roros.net


Nina Winje
Sjøgrenda 103
7624 Ekne
Mob: 90 86 46 85 / 74 08 91 59
Epost: terrywawe72@gmail.com 

 

Trimmere Sør og Vestlandet

Wibeche Bottolfsen
Skoleveien 53 C
4870 Fevik
Mob: 90194722
Epost: wibeche@si-wi-to.no


Anna Løtvedt
Svartedalsvegen 62
5305 Florvåg
Mob: 47611167
Epost: anna.lotvedt@hotmail.no

 

Helga Hatlestad 
Hatlestadterrasse 71
5227 Nesttun
Mob: 90893015
Epost: helga@aiimo.com

 

Mette Erklev
Gamle Hålandsbakken
Mandal.
Mob: 97664686
Epost: mette.erklev@sogne.kommune.no

 

Merethe Nielsen
Kallagbakken 4
4085 Hundvåg
Mob: 45038348
Epost: Contact@igroom.no

 

Charlotte Nicolaisen
Prestaskjerskroken 2
4058 Tananger
Epost: nicolaisen-charlotte@hotmail.com

 

Morten Amdal
Skipsbygger Knudsnsvei 15
4085 Hundvåg
Epost: mmorti@hotmail.com


Maria Huseby
Sjoarvn. 20
4272 Sandve
Mob: 90 94 80 46
Epost: fopheim@online.no


Linda Birgit Tølkkø
Alveveien 48
4812 Kongshavn
Mob: 47 23 88 16
Epost: sukupuu@msn.com

 

Trimmere Østlandet

Ingunn Lia Pedersen,
Eikhaugen 21,
3036 Drammen
Mob: 92417269


Jørn Rostad
Bølstadveien 12b
3430 Spikkestad
Mob: 91134633

 

Berit Skaar
Ingedalveien 108
1746 Skjeberg
Mob: 90819423
Epost: b-elis-s@online.no

 

Hundefrisøren Skien as
Kjørbekkdalen 12 a
3735 Skien
Mob: 40542333 / 98023333


Pietro Nucera
Sognsveien 150
3520 Jevnaker
Mob: 41286084
Epost: info@hunde-frisor.no


Pietro Nucera
Vidars gate 4
0452 Oslo
www.duke-duchess.no
 

Hundens hverdagsklipp
Asker og Østerås
Mob: 41 67 50 91


Hilde Gullaksen
Gruebråten 5
2080 Eidsvoll
Mob: 98 04 63 86
Epost: terrawes@online.no


Marit C. Hopkins
Myntgata 26
3616 Kongsberg
Mob: 41 04 53 56
Epost: marithopkins@gmail.com


Renate Lund
Gartneriveien 5
3057 Solbergelva
Mob: 93 22 08 01
Epost: hall@drammenhundepark.no


Marit Mørk
Breiliaveien 8
3614 Kongsberg
Mob: 93032523
Epost: marit.moerk@online.no


Ann Mari Nordahl
Ullerøyveien 216
1747 Skjeberg
Mob: 94157498


Kathrine Halberg
Rudshøgda
Mob: 47178529
Epost: kathrine.halberg@hotmail.com

 

Siw Elisabeth Sønsthagen
Brattbakken 108
2412 Sørskogbygda
Mob: 41360366
Epost: siwelisabeth@yahoo.no

 


Gry Beate Alsos
Tranevegen 8c.
2032 Maura
Mob: 48138479
Epost: gb_alsos@hotmail.com

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44