Utstillingschampioner

NORSK, SVENSK, DANSK OG KROATISK UTSTILLINGSCHAMPION

HR CH NO SE DK UCH Hunter Hawk Allure

Født: 23.06.2018

Far:  Olaf the Snowman by Frangipaw

Mor: Prixmos Keep On Dancing

Oppdretter: Maria Huseby

Eier: Sophie Kopperud

 

INTERNASJONAL, NORSK, SVENSK, DANSK OG ESTLANDSK UTSTILLINGSCHAMPION

CIB N SE DK EE UCH BORNHV-22 DKV-22  Knøtteliten´s Sweetest Thing 

Født: 11.01.2020

Far: Kanix Fast Track

Mor: Marklivet JR Perfect Fox trot

Oppdretter: Inger-Lise Teigland og Pietro Nucera

Eiere: Camilla og Frode Sjølander

 

NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N DK UCH Whistlewood´s Catch A Wave

Født: 03.05.2019

Far: Marklivet JR New Orleans

Mor: Whistlewood´s Get Ready For It

Oppdretter: Elisabeth Strömberg, SE

Eier: Sophie Kopperud

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Baira Bliss Bagiland

Født: 04.09.2018

Far: Jack-Tonic Voice of'Ocean

Mor: Almaznaya Kroshka

Oppdretter: Natalya Korniychuk, Belarus 

Eier: Ingunn Lia Pedersen

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH Almond Shape Jack Candy Crush

Født: 1.10.2020

Far: Vin Diesel

Mor: Country Jack`s Cindy Crowford

Oppdretter: Malna Natalia Vitez, HU 

Eier: Mai-Brit og Øyvind Pettersen

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Luce De Luna´s Muta

Født: 24.02.2018

Mor: Gläfsebo's Salza

Far: Luce De Luna's Ikaros

Eier: Maichen Hansen

Oppdretter: Ann-Karin Skyggen Lystad, NO

 

NORSK, SVENSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK UCH Jacks’R’us Bocelli’s Nessun Dorma

Født: 25.03.2020

Mor: Jacks'R'us Pink FairyTale Columbine

Far:  Quantum Blue J Dei Due Leoni

Eier og oppdretter: Ann Mari Nordahl, NO

 

NORSK, SVENSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK UCH NJV-21 NV-21 SEV-22 DKV-22 Jacks’R’us Summer FairyTale Lucas

Født: 16.06.2020

Mor: Jacks'R'us Pink FairyTale Otira

Far: Jacks'R'us Norwegian Lovemachine

Eier og oppdretter: Ann Mari Nordahl, NO

 

NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N DK UCH Rogalab´s Anna

Født: 02.02.2020

Mor: Knøtteliten´s Sayonara

Far: Glefsebo´s Nyx

Eier og oppdretter: Inger og Paul Jewitt, NO

 

NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N DK UCH Rogalab´s Arn

Født: 02.02.2020

Mor: Knøtteliten´s Sayonara

Far: Glefsebo´s Nyx

Eier og oppdretter: Inger og Paul Jewitt, NO

 

NORSK, SVENSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK UCH Rogalab´s Atle

Født: 02.02.2020

Mor: Knøtteliten´s Sayonara

Far: Glefsebo´s Nyx

Eier og oppdretter: Inger og Paul Jewitt, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Småbartenes Second 2 None

Født: 25.10.2017

Mor: Madcom Only For You

Far: Isnesgårdens A Perfect Match

Eier og oppdretter: Marit Mørk, NO

 

SVENSK, NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION 

S N DK UCH ROV-22 Harrydans California Dream

Født: 20.04.2020

Mor: Mariasole

Far: Polo Jack You'reTheBestThingAboutMe

Eier: Morten Karlstad

Oppdretter: Eleonora Pelliccione, IT

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH z Ledulandu Jelly Black Coal

Født: 12.03.2019

Mor: z Ledulandu Cresencia

Far: Gardash Iz Radolja

Eier: Janne Lønnum

Oppdretter: Malgotzata Tymanska, PL

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH Pardon My French Russtyle's Du Vallon De l´Alba

Født: 18.05.2019

Mor: Dum Dum Jakc's Town

Far: Fanni Toi Heart Breaker

Eier: MIchelle Waldemarsen

Oppdretter: Joelle Hisleur, FR

 

INTERNASJONAL, NORSK, SVENSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

CIB N SE DK UCH Jackandfish Coco Loco

Født: 28.06.2019

Mor: Jackandfish Super Puper

Far: Jackandfish Leisure Seeker

Eier: Mai Brit Pettersen

Oppdretter: Stefano Serafini, IT

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Hunter Hawk Miss Triple Crown

Født: 07.06.2018

Mor: Hunter Hawk Ultimat Countess Corona

Far: Hunter Hawk I am a Legend

Eier og oppdretter: Maria Huseby, NO

 

NORSK, SVENSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK UCH NJV-18 NORDJV-18 SEJV-18 FIJV-18 SEV-18 NV-19 NORDV-19 KBHV-21 Knøtteliten's Photo Finish

Født: 31.01.2018

Mor: Smackjack Dangerzone

Far: Jacks'R'us Sweet Fairytale Bad Boy

Eier og oppdretter: Inger-Lise Teigland, Ida Trudvang og Pietro Nucera, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH DKVV-19-21 NVV-19-20-21 NORDVV-21 RL1 Russling Flow

Født: 28.05.2011

Mor: Vitsuddens Go

Far: Heartily Donald Duck

Eier: Mette Erklev og Rebecca Aversano

Oppdretter: Angelica Andersson, SE

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH NJV-19 Kawamos Blue Hawk Odin

Født: 13.08.2018

Mor: Kawamos Blue Hunters Juno

Far: Hunter Hawk Captain Haistings

Eier: Stian Mikalsen

Oppdretter: Kari Anne Lundberg, NO

 

NORSK, SVENSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK UCH Whistlewood's Gonna B Good

Født: 22.09.2018

Mor: Whistlewood's Spread Your Wings

Far: Marklivet JR New Orleans

Eier: Hedda Gudim

Oppdretter: Elisabeth Strömberg, SE

 

INTERNASJONAL, NORDISK OG NORDIC UTSTILLINGSCHAMPION

BAMSEVINNER 2019

C.I.B. NORD NORDIC UCH NORDV-16 NV-18 NORDV-18 SEV-18 FIV-18 HEV-18 NV-19 Knøtteliten's Esme

Født: 12.03.2015

Mor: Columbia Di San Martino Delle Scale

Far: Kanix Fast Track

Eier: Ida Trudvang

Oppdretter: Inger-Lise Teigland, Ida Trudvang og Pietro Nucera, NO

 

NORSK, SVENSK OG FINSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE FI UCH Kawamos Blazing Hunters Libertas

Født: 07.07.2015

Mor: Kawamos Blazing Blue Galatea

Far: Kjennekrokens Hunters Boy

Eier og oppdretter: Kari Anne Lundberg, NO

 

NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

NORD UCH Marklivet JR Perfect Fox Trot

Født: 02.04.2017

Mor: Marklivet Jr Electric Jack Jam

Far: Knøtteliten's Capo Di Tutti Capi

Eier: Camilla Boutenko Sjølander

Oppdretter: Solveig Naadland, NO

 

SVENSK, NORSK, DANSK OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

S NO DK UCH NORD UCH RLD N Kjennekrokens Picasso`s Dream

Født: 28.04.2015

Mor: Kjennekrokens Miss Opal Design

Far: Jacks'R'us New FairyTale Jackpot

Eier: Rita Labori

Oppdretter: Kirsti Skaar og Tommy Husebye, NO

 

INTERNASJONAL, NORSK, DANSK, SVENSK OG NORDIC UTSTILLINGSCHAMPION

C.I.B. N DK SE UCH NORDIC UCH Prixmos Make It Dont Fake It

Født: 19.11.2016

Mor: Prixmos Red Deer Huntress

Far: Russellville's Thunderjack Twister

Eier: Dorthe Remme

Oppdretter: Monica Tellnes, NO

 

INTERNASJONAL, NORSK, DANSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

C.I.B. N DK SE UCH DKJV-15 Prixmos Red Deer Huntress

Født: 04.10.2014

Mor: Mona Lisa Z Hradu Pihlov

Far: Mon Amour Jp Afterglow

Eier: Dorthe Remme

Oppdretter: Monica Tellnes, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Russellville's Forbidden Fruit

Født: 26.06.2017

Mor: Russellville's Pepperjack Pearl

Far: Russellville's Ironjack Icon

Eier og oppdretter: Julie Gaudernack, NO

 

NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N DK UCH Gläfsebo's Nyx

Født: 21.08.2015

Mor: Russling Flow

Far: Mayberry Farm's Alien Surprise

Eier: Inger og Paul Jewitt

Oppdretter: Rebecca Aversano og Per Utgården, NO

 

NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N DK UCH Knøtteliten's Sayonara

Født: 21.06.2016

Mor: Smackjack Dangerzone

Far: Jacks'R'us Sweet Fairytale Bad Boy

Eier: Inger og Paul Jewitt

Oppdretter: Inger-Lise Teigland, Ida Trudvang og Pietro Nucera, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Jackystyle's Let's Be Unpredictable

Født: 31.07.2015

Mor: Jackystyle's Ms. Chanel

Far: Konstansiana's I Am Garp

Eier: Mai Brit Pettersen

Oppdretter: Merethe Nielsen, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Chathonic's Princess Anna

Født 17.07.2015

Mor: Madcom Keen On You

Far: Gladfotens R&b Hunk

Eier: Kai Ove Kristensen Håland

Oppdretter: Charlotte og Thomas Nicolaisen, NO

 

NORSK OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH NORD UCH Marklivet JR November Rain

Født: 23.07.2016

Mor: Knøtteliten's Legend Of Zelda

Far: Kanix Fast Track

Eier og oppdretter: Solveig Naadland, NO

 

NORSK OG FINSK UTSTILLINGSCHAMPION

N FI UCH Jackobean A Dido Abandonada

Født:19.12.2014

Mor: Jackobean Ah Per Sempre

Far: Gladfotens R&b Hunk

Eier: Kathrine Halberg

Oppdretter: Jenni Koutuaniemi, FI

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Hunter Hawk I am a Legend

Født: 21.07.2016

Mor: Hunter Hawk Xellent Olivia

Far: Original Master's Voice Lovesong Monamour

Eier og oppdretter: Maria Huseby, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Hunter Hawk E Quality Control Queen

Født: 15.01.2016

Mor: Hunter Hawk Ultimat Countess Corona

Far: Krisbos Franklin

Eier og oppdretter: Maria Huseby, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH NORDJV-17 Hunter Hawk Captain Haistings

Født: 02.09.2016

Mor: Brösing's Australian Burning Love

Far: Hunter Hawk Zip It Minister

Eier og oppdretter: Maria Huseby, NO

 

NORSK, SVENSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK All Jacks Gimme Some Lovin'

Født: 01.12.2016

Mor: All Jacks Veracruz

Far: All Jacks Mister X

Eier: Wibeche Bottolfsen og Ingunn Lia Pedersen

Oppdretter: Monica Fonzo, IT

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH Russellville's Vivajack Vega

Født: 22.12.2015

Mor: Russellville's Eaglejack Effie

Far: Marklivet Jr Honky Tonk

Eier og oppdretter: Julie Gaudernack, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Lucky Jack XO

Født: 06.04.2016

Mor: Lucky Jack Nikita

Far: Knøtteliten's Capo Di Tutti Capi

Eier og oppdretter: Monica  Berg, NO

 

NORDISK OG ESTISK UTSTILLINGSCHAMPION

NORD EE UCH JV-15 NORDV-18 Tsarodej Wild Card

 Født: 22.10.2014

Mor: Stickypaw's Jack Chachacha

Far: Kanix 2 Fast

Eier: Solveig Naadland

Oppdretter: Riitta Ajanto, FI

 

NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

NORD UCH Isnesgårdens A Kind Of Magic

Født: 13.03.2015

Mor: Knøtteliten's M & M

Far: Jacks'R'us New FairyTale Jackpot

Eier og oppdretter: Ole Martin Eriksen, NO

 

NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

NORD UCH Isnesgårdens A Perfect Match

Født: 13.03.2015

Mor: Knøtteliten's M & M

Far: Jacks'R'us New FairyTale Jackpot

Eier og oppdretter: Ole Martin Eriksen, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Best Jack Goodfellow

Født: 08.06.2015

Mor: Happy Cammomile Jaikrishna

Far: Gang-Staff Golden Key

Eier: Kathrine Nordstrøm

Oppdretter: Alena Morozova, RU

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Knøtteliten's Cover Girl

Født: 12.10.2014

Mor: Knøtteliten's Mo La La

Far: Jacks'R'us Sweet Fairytale Bad Boy

Eier: Anita Midttun og Malene Midttun Wilhelmsen

Oppdretter: Inger-Lise Teigland, Ida Trudvang, Pietro Nucera og Marit Charlotte Hopkins, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Sivesindhøgdas Jr Katla

Født: 01.12.2014

Mor: Saltisgårdens Dark Energy

Far: Elvis-eberhard Thidalium

Eier og oppdretter: Wenche Aas Sivesind og Per Harald Sivesind, NO

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH Lucky Jack Ufo

Født: 18.02.2015

Mor: Lucky Jack Issabella

Far: Russellville's Ironjack Icon

Eier: Mona Suul

Oppdretter: Monica Berg, NO

 

NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N DK UCH NJV 16 Knøtteliten's Runaway Bride

Født 08.09.2015

Mor: Knøtteliten's Lets Mingle I´m Single

Far: Jacks'R'us Sweet Fairytale Bad Boy

Eiere og oppdrettere: Inger-Lise Teigland, Ida Trudvang og Pietro Nucera, NO

 

BALTISK, FINSK, ESTISK, LATVISK, LITAUISK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

Balt FI EE LT LV SE UCH Jackobean Valamon Kerubi

Født 21.07.2014

Mor: Waahterapepun Elysee

Far: Jackobean La Secchia Rapita

Eier: Bente Birkeland og Helene Jensen Indreflø

Oppdretter: Jenni Koutuaniemi, FI

 

FINSK, ESTISK, LATVISK, LITAUISK OG BALTISK UTSTILLINGSCHAMPION

FI EE LV LT BALT CH Jackobean Mia Signora Madama

Født 22.10.2013

Mor: Jackobean La Finta Semplice

Far: Rolling Hill Jack O'bean

Eier: Bente Birkeland og Helene Jensen Indreflø

Oppdretter: Jenni Koutuaniemi, FI

 

INTERNASJONAL, NORSK OG FINSK UTSTILLINGSCHAMPION

C.I.B. N FI UCH SEJV-12 NV-13 DVECH KBHVV-22 VIVV-22 ROVV-22 Knøtteliten's Crazy Catch

Født 28.11.2011

Mor: Rascalee Jr Suki

Far: Brösing's Super Mario Galaxy

Eier: Marit Mørk

Oppdretter: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH NVV-16-17 Saltisgårdens Purple Haze

Født: 19.11.2006

Mor: Otwaymist Sapphire

Far: Kyduke Blitzen

Eier: Marit Mørk

Oppdretter: Ingrid Saltzman, SE

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Duckling's Jr Just Moon Walk

Født: 13.06.2013

Mor: Duckling's Jr Just Boogie Beat

Far: Touchstar Orinoco

Eier: Maria Huseby

Oppdretter: Christina Areskough, SE

 

NORSK, SVENSK OG ITALIENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE IT UCH NJV-14 Jacks'R'us Sweet Fairytale Bad Boy

Født: 05.09.2013

Mor: Kjennekrokens Rosemount Rose

Far: Goldsand's Isaac Newton

Eier: Ida Trudvang og Pietro Nucera

Oppdretter: Ann Mari Nordahl

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Lucky Jack Sjakk

Født: 05.10.2014

Mor: Lucky Jack Nikita

Far: Lucky Jack Paco

Eier og oppdretter: Monica Berg, NO

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH Kawamos Blue Hunters Juno

Født: 28.02.2014

Mor: Kawamos Pix Blue Afrodite

Far: Kjennekrokens Hunters Boy

Eier og oppdretter: Kari Anne Lundberg, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Hunter Hawk Ultimat Countess Corona

Født: 19.02.2014

Mor: Hunter Hawk Countess of Chatsworth

Far: Mon Amour Jp Afterglow

Eier og oppdretter: Maria Huseby, NO

 

NORSK OG DANSK UTSTILLINGSCHAMPION

N DK UCH DK VV-22 JUBVV-22  Knøtteliten´s Fantastic Four

Født: 17.01.2014

Mor: Knøtteliten's Mo La La

Far: Knøtteliten's Crazy Catch

Eier: Marit Mørk

Oppdretter: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Kjennekrokens Suit Me Just Fine

Født: 18.07.2013

Mor: Kjennekrokens Miss Golddesign

Far: Goldsand's Columbus

Eier og oppdretter: Kirsti Skaar og Tommy Husebye, NO

 

NORSK, SVENSK, DANSK OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK UCH NORD UCH Prixmo´s GP Belly Dancer 

Født: 27.10.2013

Mor: Mona Lisa Z Hradu Pihlov

Far: Brösing's Australian On My Mind

Eier og oppdretter: Monica Tellnes, NO

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH Gläfsebo´s Peter Pan

Født: 28.08.2014

Mor: Gläfsebo's Cuba

Far: Vitsuddens Tjatte

Eier: Mette Erklev og Rebecca Aversano

Oppdretter: Per Utgården, NO

 

NORSK, SVENSK, DANSK OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE DK UCH NORD UCH KBHV-16 Knøtteliten´s M & M

Født: 20.04.2013

Mor: Knøtteliten's Diamond Dee

Far: Gladfotens R&b Hunk

Eier: Marianne Schau og Ole Martin Eriksen

Oppdretter: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang, NO

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH NV-16 Knøtteliten´s Hypnotic Poison

Født: 22.08.2014

Mor: Gionus Pandora

Far: Whatajack South Rising Star

Eier: Ida Trudvang og Pietro Nucera

Oppdretter: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang, NO

 

INTERNASJONAL OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

C.I.B. NORD UCH N VCH NJV-15 NV-16 Marklivet JR Hard Rock Hallelujah

Født: 26.08.2014

Mor: Marklivet Jr Brooke

Far: Knøtteliten's Capo Di Tutti Capi

Eier og oppdretter: Solveig Naadland, NO

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH Whistlewood's Miss Laura Owl

Født: 12.03.2011

Mor: Garraboo Miss Rose

Far: Al Capone Of Mayo Land

Eier: Solveig Naadland

Oppdretter: Elisabeth Strömberg, SE

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Poecilia's New Fascination

Født: 06.01.2013

Mor: Only Jacks A Beautiful Day

Far: Gladfotens R&b Hunk

Eier og oppdretter: Renate Lund, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

NJV-13 N UCH Poecilia´s Nancy Lou

Født: 06.01.2013

Mor: Only Jacks A Beautiful Day

Far: Gladfotens R&b Hunk

Eier og oppdretter: Renate Lund, NO

 

NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

NORD UCH DKV-13 Jacks'R'us Fairer Than A FairyTale

Født: 06.05.2011

Mor: Kjennekroken's Rosemount Rose

Far: Goldsand's Columbus

Eier og oppdretter: Ann Mari Nordahl , NO

 

NORSK OG SVENSK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE UCH DKJV-13 SEJV-13 Jacks'R'us New FairyTale Jackpot

Født: 18.06.2012

Mor: Kjennekroken's Rosemount Rose

Far:  Goldsand's Isaac Newton

Eier og oppdretter: Steinar Berger, Ann Mari Nordahl, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Madcom Keen On You

Født: 04.12.2012

Mor: Smackjack Athena Supreme

Far: Gladfotens R&b Hunk

Eier: Charlotte Nicolaisen

Oppdretter: Aina E. Fagerheim, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH NVV-21 Konstansiana´s I Am Garp

Født:  20.06.2013

Mor: Glenriska Magic Flute Touch

Far: Trophy Again Dell' Isola Dei Baroni

Eier og oppdretter: Helga Hatlestad, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Knøtteliten´s Josephine Baker

Født: 27.11.2011

Mor: Saltisgårdens Purple Haze

Far: Kanix Fast Track

Eier: Renate Lund

Oppdretter: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang, NO

 

NORSK, SVENSK FINSK OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

N SE FI UCH NORD UCH Knøtteliten´s Capo Di Tutti Capi

Født: 16.10.2012

Mor: Siegers Bla-bla-bla

Far: Bluebonnet´s Cape Otway

Eier: Inger-Lise Teigland og Solveig Naadland

Oppdretter: Inger-Lise Teigland og Ida Trudvang, NO

 

INTERNASJONAL, NORSK, SVENSK, FINSK OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

C.I.B. N SE FI UCH NORD UCH Kjennekrokens Hunters Boy

Født: 10.11.2012

Mor: Kjennekrokens Hope Hunter

Far: Saltisgårdens Cutty Sark

Eier: Kari Anne Lundberg

Oppdretter: Kirsti Skaar og Tommy Husebye, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Everbright´s JR Cool As Ice

Født: 24.09.2013

Mor: Goldsand´s Belle of the Ball

Far: Mon Amour Jp Mr Energizer At Clayco

Eier og oppdretter: Elisabeth Steffensen, NO

 

IRSK OG NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

IE UCH N UCH Krisbos Franklin 

Født 

Mor: Duckling´s Jr Just Eartha Kitt

Far: Lemosa Mr Energizer

Eier og oppdretter: Marianne Dunne, IE

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Hunter Hawk Sovereign Cartier

Født: 16.12.2012

Mor: Hunter Hawk Antarctica XO

Far: Mon Amour Jp Mr Energizer At Clayco

Eier og oppdretter: Maria Huseby, NO

 

INTERNASJONAL, SVENSK, NORSK, DANSK OG NORDISK UTSTILLINGSCHAMPION

INT CH SE N DK UCH NORD UCH Brösing´s Australian Cyclone

Født: 31.03.2013

Mor: Brösing´s Super Dot Com

Far: Iona High Roller

Eier: Ingrid Olsen og Monica Tellnes

Oppdretter: Ingrid Olsen, SE

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

N UCH Jacks'R'us Arwen Evenstar

Født: 14.03.2010

Mor: Lucky Jack Diamond

Far: Brösing's Australian Touch 

Eier og oppdretter: Ann Mari Nordahl, NO

 

NORSK UTSTILLINGSCHAMPION

NUCH NV-09 N S VCH Dizeros Love is Love

/Userfiles/Sites/images/lovise1.jpg

Født: 26.03.2008

Far: Brösing's Jack Back To Basic

Mor: Dizeros Deep Faith Of Destiny

Eier: Monica Eikrehagen og Kjersti Reksen

Oppdretter: Peder Molin, SE

 

(+47) 97 47 49 44