Open Show 2017

Dommere:
Mary Coble -Hanner & valper   
Harry Coble - Tisper 
Surestaff
 
Påmeldte: 45 hanner, 76 tisper og 35 valper

2017
BEST IN SHOW: BEAUTYSTAFF'S DARK AND HANDSOME
Res BEST IN SHOW: ASTROPIKA'S ADORE-A-BALL NUGGET

BIS og Res BIS VALP 2017

BIS VET 2017

RES BIS VET 2017

 
4-6 måneder hannhund valp: 
1. Mafia Royal Flush Top Banana 
2. Bullbraatens High Roller 
3. Dalstaff’s Zentaro Watanabe 
4. Superpaws Make A Move  
 
6-9 måneder hannhund valp: 
1. Ramblestaff Joshamee Gibbs 
2. Catstaff’s Beauty Behind Themadness 
3. Mirenzo’s Pepsi Max 
4. Krissvel’s Åge Bergthor 
5. Miraristaff Reloaded  
 
Beste hannhund valp: Ramblestaff Joshamee Gibbs 
2.Beste hannhund valp: Mafia Royal Flush Top Banana  
 
4-6 måneder tispe valp: 
1. Goldstaff’s In It To Win It 
2. Dalstaff’s Zendaya Shake It Up 
3. Goldstaff’s I Am Out Of Your Leauge 
4. Nightstaff I’m Designed 
5. Superpaws Game Changer  
 
6-9 måneder tispe valp: 
1. Jahvestaff’s Karakorum 
2. Celunas On Time In Full 
3. Dalstaff’s Xtra Special 
4. Cederstaffs Kalita The Smallest One 
5. Astropika’s Blood Of My Blood  
 
Beste tispe valp: Goldstaff’s In It To Win It 
2.Beste tispe valp: Jahvestaff’s Karakorum   
 
 
Juniorklasse hannhund: 
1. Catstaff’s Firefly 
2. Bravestaff’s Forget Me Not 
3. Catstaff’s Bloodstream 
4. Raystaff’s Bring Me The Horizon 
5. Mirenzo’s Nikki Sixx
 
Juniorklasse tispe: 
1. Zicostaffs Devil Inside The Star 
2. The Triumph Of Justice Future 
3. Caliberstaffs Body Shot 
4. Paxamores Alice In Wonderland 
5. Paxamores Baghera  
 
Unghundklasse hannhund: 
1. Samross Dream Addition 
2. Raystaff’s Acromion 
3. Bullbraatens Goodwood 
4. Aalbulls Winter Is Coming 
5. Catstaff’s I Got U  
 
Unghundklasse tispe: 
1. Samross Dream The One 
2.  Raystaff’s Areola 
3. Jahvestaffs Impala 
4. Jahvestaffs Incredible Me 
5. Raystaff’s Arachnoidea  
 
Åpenklasse hannhund: 
1. Raystaff’s Azygos 
2. Joddricks Full House 
3. Jahvestaff’s Bazinga 
4. Joddricks Qubic Going Strong 
5. Tranrikets Cayenne  
 
Åpenklasse tispe: 
1. Beautystaff’s Damn Good Looking  
2. Stavenstaff’s Hazel Eyes 
3. Aalbulls Sigyn  
4. Celunas Little Miss Muffet 
5. Staffville’s Drama Queen  
 
Championklasse hannhund: 
1. Beautystaff’s Dark And Handsome 
2. Staffgold Search And Discover 
3. Goldstaff’s Crack The Code 
4. Lovestaff’s Bold & Beautiful 
5. Goldstaff’s Checkpoint  
 
Championklasse tispe: 
1. Beautystaff’s Dark Perfiction 
2. Astropika’s Adore-a-ball Nugget 
3. Ckstaff’s Adventure Made Sunshine 
4. Celunas Jolly Molly 
5. Canestellas Diamonds Are Forever  
 
Veteranklasse hannhund 8-10år: 
1. Metal Staff Blackeyed 
2. Jahvestaffs Josva Jared 
3. Weststock Bricklayers Game Lad  
 
Veteranklasse tispe 8-10år: 
1. Staffville’s Ace Of Hearts 
2. Canestellas Crystal Clear Confusion 
3. Bravestaff’s Star Trooper 
4. Aalbulls Modesty Blaise 
5. Canestellas Child Of A Tv Star  
 
Veteranklasse hannhund over 10år: 
1. Sir Odin  
 
Veteranklasse tispe over 10år : 
1. Dalstaff’s Chimerageist 
2. Sunstaffs Azalea  
 
Beste Hannhund veterean: Metal Staff Blackeyed 
Beste Tispe veteran: Dalstaff’s Chimerageist  
 
Bruks klasse hannhund: 
1. Winningmood With Dalstaff  
2. Jahvestaffs Daven Tyson  
 
Bruks klasse tispe: 
1. Joddricks Wild Card  
2. Stavenstaff’s Calm Corona 
3. Cometstaff Japanese Lantern 
4. Angelanastacia  
 
Brains & Beauty: 
1. Joddricks Wild Card  
2. Stavenstaff's Calm Corona 
3. Cometstaff Japanese Lantern 
4. Jahvestaffs Daven Tyson 
5. Winningmood With Dalstaff 
6. Angelanastacia   
 
Beste hannhund klasse: 
1BHK Beautystaff’s Dark And Handsome 
2BHK Samross Dream Addition 
3BHK Staffgold Search And Discover 
4BHK Catstaff’s Firefly 
5BHK Joddricks Full House  
 
Beste tispe klasse: 
1BTK Astropika’s Adore-a-ball Nugget 
2BTK Beautystaff’s Dark Perfiction 
3BTK Raystaff’s Areola 
4BTK Beautystaff’s Damn Good Looking 
5BTK The Triumph Of Justice Future    
 
 
BEST IN SHOW 
BRAINS AND BEAUTY: Joddricks Wild Card 
BIS HODE: Beautystaff’s Dark And Handsome 
ResBIS HODE: Jahvestaffs Impala 
BIS BEVEGELSER: Raystaff’s Acromion 
ResBIS BEVEGELSER: Raystaff’s Areola 
BIS Par: Goldstaff’s Crystal Clear & Goldstaff’s Challenge The Player
BIS valp: Goldstaff’s In It To Win It 
ResBIS valp: Ramblestaff Joshamee Gibbs 
BIS Junior: Zicostaffs Devil Inside The Star 
ResBIS Junior: Catstaff’s Firefly 
BIS Veteran: Dalstaff’s Chimerageist 
ResBIS Veteran: Metal Staff Blackeyed  
 
 
BEST IN SHOW: BEAUTYSTAFF’S DARK AND HANDSOME 
RES BEST IN SHOW: ASTROPIKA’S ADORE-A-BALL NUGGET    
 
Oppdretter klassen: 
1. Goldstaff 
2. Beautystaff 
3. Raystaff 
4. Astropika 
5. Jahvestaff  
 
Avls klasse: 
1. Winningmood With Dalstaff 
2. Miraristaff Espiritua Oreka
 

 

 

SPONSORLISTE (klikk her)

Velkommen til årets Open Show! Det blir et 2 dagers arrangemente med utstilling på lørdag og offesielt rallylydighetsstevne på søndag.

 

 


 

PM til årets Open Show finner du HER

SPONSORLISTE SBT OPEN SHOW 2017

Postboks 90, Økern, 0508 Oslo

(+47) 97 47 49 44